Kardelen 9.Bölüm Özeti – 27 Temmuz Perşembe

kardelen 9

Hacesta Gece Yarısı Hadi’yi Arar!

Kardelen 9. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 9. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 9.Bölüm Full İzle.

Kardelen 9.bölümde neler olacak? Kardelen 9. bölüm özetinde Hacesta ve Hadi arasında iletişim artmaya başlamıştır. Kardelen 9. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 9
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde Hadi, Hacesta’nın sunumunu tamamlamaya çalışıyordu. Bu bölüm Hadi babasına Hacesta’nın sunumunu yerde bulduğunu söyler. Şehriyar sunumu çok beğenir. Ama bunun Hadi’nin tamamladığından adı gibi emindir.. Hacesta’yı azarladığı için oğlunun dayanamadığını bu yüzden sunumu hazırladığını düşünür.

Hadi, Hacesta’nın yanına giderek sunumu verdiğini söyler. Hacesta ona teşekkür ederken birlikte kahve içerler. Hacesta ve Hadi ilk kez karşı karşıya oturup sohbet ederler. Hacesta anne ve babasını neden kaybettiğini anlatır. Bu mesleği yapmanın onun için ne kadar önemli olduğunu vurgular. Hadi ise karşısında cesur ve azimli Hacesta’yı gördükçe imrenir.

Kardelen 9. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 27 Temmuz Perşembe

Hasan sunumu babasının masasında görünce sinirlenir. Aima’ya bir işi bile beceremediğini kendi işini halletmediği için öfkelidir.

Hacesta sınavlara hazırlanırken bir konuya takılır ve streslenir. Biya’nın aklına girmesiyle gece yarısı Hadi’yi arar. Hadi de gece yarısı Hacesta’nın kendisini aramasına şaşkındır. İkili telefonda ders çalışır.

Ertesi gün 24 saatlik nöbetin ardından Hadi evine döner. Şehriyar ise gergindir. Hadi’nin Amerika’da ki okula gitmeyi reddettiğini öğrenir. Hadi ise bu kez anne ve babasını kendi kararını veremediğinden yakınır. Aima’nın ise Amerika’ya gitme hayalleri bir kez daha suya düşer. Hacesta’nın dersine giren hocanın İngiltere’ye gitmesiyle derslere Hadi’nin girmesi istenir. Bu dedikodu ise kızları heyecanlandırır.

Hacesta ise artık Hadi’yi düşünmeye başlayıp iç çekmelere başlamıştır. Hadi ile telefonda yapılan görüşme sonrası Hacesta’nın sınavı çok iyi geçmiştir.

Hadi, Hacesta’nın yanına gelerek kendisine teşekkür etmesini isteyerek şakalaşmaya başlar. İkili yavaştan azarlanmadan konuşmalara başlamıştır. Ama Hacesta etrafta yine tek görünmekten rahatsızdır. Bu yüzden sohbetler ayaküstü kısa sürüyordur.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.