Kardelen 10.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Cuma

Hacesta, Hadi’nin Nişanlı Olduğunu Öğrenir!

Kardelen 10. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 10.Bölüm Full İzle.

Kardelen 10.bölümde neler olacak? Kardelen 10. bölüm özetinde Darakzay, Hacesta’yı arayan Hadi’nin telefonunu açar. Hacesta’nın yüreği ağzında atmaya başlar. Ayrıca Hacesta Hadi’nin Aima ile nişanlı olduğunu duyar. Kardelen 10. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 10
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Doktor Hadi’nin ders anlatma girişimini eline kalp çizerek Biya dikkat dağıtır. Hacesta’da onu azarlar. Hadi, Biya’yı durdurup eline ne çizdiğini sorar. Biya arkadaşlarıyla iddiaya girdiği söylerken Hacesta onu susturur ve kendisini bu işe karıştırmamasını söyler. Bu Hadi’nin hoşuna gider.

Gece yağmur yağarken Hadi Hacesta’yı arar. Haacesta açıp açmamakta kararsızdır. Telefonu hızlıca açan Hacesta açıklama yapıp kendisinin bir ilgisi olmadığını söyleyip telefonu kapatır. Hadi onun bu heyecanını sevmiştir.

Hadi’nin anne ve babası oğullarının Amerika’ya gitmeden önce bir parti verilmesi gerektiğini konuşur. Hadi ise gitmeyeceğini tekrar edince evde kızılca kıyamet kopar. Anne ve baba triplere girer.

Darakzay’ın inatçı tavırlarından sonra annesinin endişelenmesiyle Hacesta hemen eve dönüp Darakzay’a pansuman yapar. Onu merak ettiğini çok önemli sınavlarını bırakıp geldiğini belirtir. Ama Darakzay hem aşık hem de kırgındır. Öfkesini dizginlemeyi öğrenememiştir.

Kardelen 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 28 Temmuz Cuma

Hacesta gitmeden Darakzay’a yakalanır. Doktor Hadi telefonla Hacesta’yı arar ve telefon Darakzay’ın elindedir. Hacesta’nın kalbi resmen yüzünde atmaya başlar.. Dili damağı kurur. Darakzay hoparlöre alır ve ikiliyi dinler. Hacesta tek nefeste ailesini görmek için köyüne gediğini ders notlarını aldığını derslerini ihmal etmeyeceğini açıklar. Hadi’ye konuşma fırsatı vermemeye çalışıyor. Darakzay telefonu kapatmadan Hacesta’nın nişanlısı olduğunu da belirtir. Bu Hadi’nin pek hoşuna gitmez.

Aima olayı anlamak için Hacesta’nın çevresinde dolaşmaya başlar. Hem ağzından laf almak hem de ders notlarını vermeye çalışır. Aima Hadi’nin flörtüz olduğundan falan bahseder. Hacesta bu konuşmalardan rahatsız olur. Aima durumu toparlamak adına sınavda çıkacak yerleri anlatır.

Sınav sonrası Aima soluğu yeniden Hacesta ve Biya’nın yanında alır. Onları dışarıya yemeğe çıkarır. Hacesta çok gergindir. Dışarı çıkmaya izni yoktur. Aima bu konuda ısrarcı davranınca çıkmak zorunda kalır. Aima arabada giderken Hadi’nin nişanlısı olduğunu söyler. Biya ve Hacesta şoke olur.

Alışveriş merkezinde gezinirken Hacesta düşmanlık yapan adama rastlar. Hacesta oldukça gerilir ve hemen adamın yetiştireceğini düşünür. Aima ise adamı bulur ve Hacesta’nın nişanlısıyla görüştüğünü ve ailesini bilgilendirmesini ister. Hacesta önden hemen Amroz abisine durumu anlatır.

Bu arada Şehriyar yemeden içmeden kesilmiş okula da gitmiyordur. Aima’nın annesi telefonda hem Hadi’yi hem de Hadi’nin annesini azarlar. Hadi de kendi kararlarını verememekten şikayetçidir.

Hadi ders çalışan Hacesta’nın yanına gelir. Uzun zamandır görüşememekten yakınır. Hacesta yine araya mesafe koyar. Aradaki kıdemi bozmamak ister. Hadi ona nişanlısı hakkında sorular sorar. Hacesta çocukluğundan beri Darakzay ile nişanlı olduğunu söyler. Hadi ise buna çok şaşırır. Başkasının kendi adına karar vermesini doğru bulmaz. Sanki Hadi kendi kararını kendi verebiliyormuşçasına… Hacesta masadan kalkamadan Hadi’nin de nişanlı olduğuna dair laf sokar. Hadi bunun mümkün olmadığını ve bu dedikoduyu kimin yaydığını sorar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…