Kardelen 8.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Çarşamba

kardelen 8

Darakzay Kaza Geçirdi!

Kardelen 8. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 8. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Temmuz Çarşamba günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 8.Bölüm Full İzle.

Kardelen 8.bölümde neler olacak? Kardelen 8. bölüm özetinde Darakzay yine dolduruşa gelerek Hacesta’yı okuldan almaya gider. Yolda kaza yapınca hastanede Darakzay ve Hacesta karşılaşır. Kardelen 8. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 7
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde Darakzay ders çalışmaya başlamıştı. Bu bölümde bu inadını sürdürmekte kararlı. Lakin odaklanma sorunları yaşıyordur.

Hadi de Hacesta’ya yakınlaşıp onunla arkadaş olmak istediğini belirtir. Hacesta ise buna zamanının olmadığını köyünde kendisini doktor olmasını bekleyenlerinin olduğunu vurgular.

Şehriyar, kendisi için Hacesta’ya sunum hazırlaması için görev verir. Hacesta bu duruma çok sevinir. Hocasından takdir görmek hoşuna gitmiştir. Aynı sınıfta olan Hasan ise bu duruma bilenir.

Hasan ve Aima karşılaşır. Aima bu konuda Hasan’a ders verir. Düşmanlığını göz önünde değil de zarar vererek yapmasını ister.

Hacesta sunumu hazırlarken her yerde hocasını arar ama bulamaz. Bu arada yine gaza gelen Darakzay minibüse atlayarak şehre gidip Hacesta’yı okuldan almayı kafasına koyar. Yine dolduruşa gelmiştir.

Kardelen 8. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 26 Temmuz Çarşamba

Yolda Darakzay’ın düşmanları minibüse ateş ederek kaza yapmalarına sebep olur. Hacesta dosyayı vermek için hastaneye gelir. Hadi ile karşılaşır. Dosyayı ona verecekken kendi şehrindeki insanların kaza yaptığını öğrenir. Hacesta, Darakzay’ı görünce paniğe kapılır. Kafasındaki örtüyü çıkarıp hemen Darakzay’a sarar. Hadi yine bu anlara tanık olur. Hacesta’nın bu kadar endişelenmesi onun için dayanılmazdır. Hacesta o halde Darakzay’ı görünce dosya da elinden düşmüştür. Hadi gelip beyaz örtü bulup Hacesta’nın kafasına örter. Hiçbir şey demeden ayrılır. Hacesta örtüsüne sıkı sıkıya sarılır.

Şehriyar sunumu Hacesta’nın bitirip bitirmediğini merak eder. Hadi ise babasıyla konuşur. Şehriyar dosyanın kaybolduğunu öğrenince ders olması açısından Hacesta’yı azarlar. Yurt dışından doktorlar gelecektir ve Şehriyar’ın sunumu hazır değildir.

Konuşmaları duyan Aima ve Hasan hemen dosyayı aramaya koyulur bulduklarında ise imha ederler. Hadi ise Hacesta’nın da yardımıyla gece gündüz derken o sunum hazırlanır.

Darakzay ise daha inatçı bir insana dönüşmüş Hacesta’nın kendisini merak etseydi onunla döneceğini savunur.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.