Kardelen 7.Bölüm Özeti – 25 Temmuz Salı

kardelen 7

Hadi, Hacesta’yı Darakzay’dan Kıskandı!

Kardelen 7. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 7. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Temmuz Salı günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 7.Bölüm Full İzle.

Kardelen 7.bölümde neler olacak? Kardelen 7. bölüm özetinde Hacesta dönemin en iyileri arasına girer. Darakzay, Hacesta’yı okuldan almaya gelince Hadi onları görüp kıskanır! Kardelen 7. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 7
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde kendisini cahil görenler için gaza gelen Darakzay ders çalışmaya başlamıştır. Hacesta da okulda ilk sınıfı bitirmek üzeredir.

Artık dönemin en önemli sınavı yapılıyordur. Hasan kopya kağıdını Hacesta’nın önüne atarak kopya çektiği ima vermeye çalışır. Ama Şehriyar bu durumu anlar ve Hacesta’yı öne oturtarak sınavına devam etmesini ister.

Hacesta bu şoku atlatırken Hadi’ye pas vermez. Darazay ise Hacesta’yı almaya gelir. Hadi onları uzaktan izlerken ister istemez kıskançlık duygusu hisseder. Hadi gerginken Aima yanına gelir ve onu dinlemek istemez bile.

Şehriyar ise evde Hasan’a tokat atar. Bu yaptığının yanlış olduğunu savunsa da Hasan gemileri yakmıştır.

Kardelen 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 25 Temmuz Salı

Hacesta’nın eve dönmesiyle Amroz’un karısı yeniden kıskançlık krizlerine girer. Hacesta ikili arasında geçen konuşmalarda kendisini huzursuz hisseder.

Hadi’ye Aima konusundaki baskılar devam eder. Hadi ve babası Şehriyar bu konuda çekişmeli davranır.

Hadi ilk iş günü için heyecanlıdır. Kıyafet seçimini bir türlü yapamıyordur. Annesinden yardım isterken Aima ona bir gömlek hediye eder. Hadi hediyenin yüzüne bile bakmaz.

Kahvaltı masasında Şehriyar Aima ve Hadi’yi aynı gruba dahil etmiştir. Bu durum Hadi’yi üzerken Aima sevinir. Aima yolda giderken Hadi’ye aldığı gömleği neden giymediğini sorar. Ayrıca Hacesta’dan hoşlanıp hoşlanmadığını merak ettiğini vurgular. Eğer hoşlanıyorsa onu destekleyeceğini söyler. Hadi bu duruma gülümserken Aima’dan daha gerçekçi bir tepki beklediğini açıklar. Hadi o sırada Hacesta’ya arabayla dokunur. Hacesta ayak bileğinden yaralanırken yardımına Aima koşar.

Aima, Hacesta’ya yardım ederken Hadi’nin kendisini çok sevdiğini anlatmaya çalışır. Aima annesinden gelen telefona yönelince Hadi gelip Hacesta’nın ayağını sarar. Aima bu durumda yine şoke olur.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…