Kardelen 21.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Pazartesi

kardelen-21

Amroz ve Hacesta Evleniyor Mu? Aradan 6 Yıl Geçer!

Kardelen 21. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 21.bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 21. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 21.Bölüm Full İzle.

Kardelen 21.bölümde neler olacak? Kardelen 21 bölüm özetinde Darakzay’ın ölümünden sonra Amroz’un Hacesta’yle evlenmesi istenir. Kardelen 21. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 21
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Darakzay’ın ölümünün üzerinden zaman geçse de Hacesta depresyona girmiş ateşler içinde yanarken yataktan çıkmıyordur. Güçsüz, yorgun, suçlu ve isteksiz hissediyordur. Moray başında bekleyip ateşini düşürmeye çalışır.

Depresyonda olanlardan biri de Ayma’dır. Evde Hasan ve Hadi ile birlikte geçirdiği güzel günleri düşünüp şimdi bu hale nasıl düştüğünü anlamaya çalışır. O da artık başka çaresi olmayıp annesinden geri dönüş biletini ister.

Saif Khan yeni bir gündem ortaya atar. Şimdi de Hacesta’nın eriyip bittiğini ona kimin sahip çıkacağını düşünür. Amroz Khan’ın onunla evlenmesini ister. Bu Amroz için berbat bir durumdur ama babasına karşı gelemiyordur. Ona öfkesini kusanlardan biri de Shanzay olur. Şimdi kalbini böyle mi yakacağını sorar.

Hadi evini terk ediyordur. Hasan ona engel olmaya çalışırken aynı zamanda defalarca özür diler. Hacesta’nın bir yabancı kendisinin erkek kardeşi olduğunu hatırlatır. Artık Hadi’nin hiçbir şey duymak istemeyeceğine eminiz. Hasan’ın abisi tarafından affedilme çabaları boşadır. Anne baba oğullarını gözü yaşlı uğurlar. Hadi’ye veda edenlerden biri de Ayma’dır. Ayma’da af dileyip kendisini böyle aşkla seven birini affetmesini diler. Hadi ise niyetinin iyi olmadığını çok bencil bir insan olduğunu söyleyerek onu affetmediği mesajını verir.

Hadi bu şehirden ayrılırken Hacesta’nın konuşmasını hatırlayarak kendi ruhunun da yaralı olarak ayrıldığını düşünür.

Sonabar’ın hali de içler acısıdır. Aklını yitirmiş sokaklarda Darakzay’ı arıyordur. Shanzay bu evlilik meselesinden dolayı Amroz’a ateş püskürürken birden sancısı artar. Daha sonra ekrana Amroz ve Hacesta’nın evlenirken görüntüsü gelir. Shanzay’ın gözü yaşlıdır.

Aradan 6 Yıl Geçer!

Sabika oğlu Hadi ile görüntülü konuşur. Hadi’nin yüzü gülmüyor yoğun çalışma temposu halindedir. Annesi ise onu görememekten yakınır.

Hacesta ise hocalarını sıkıştırır ve bölgelerinden kardiyolog eksikliği yaşadığından yakınır. Acil doktor ister. Hocası o bölgede kimsenin doktorluk yapmak istemeyeceğini söyler. Hacesta’nın morali bozulur ve bu konuya çözüm bulmalarını ister.

Hacesta hazırlanıp işe gidecekken yanına bir çocuk gelir ve onunla hastaneye gitmek istediğini söyler. Bu çocuğun ismi Darakzay’dır. Shanzay ve Amroz’un çocukları olduğunu anlıyoruz.

Kardelen 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 14 Ağustos Pazartesi

Hacesta’yı hastaneye arabayla Amroz Khan bırakıyordur. Amroz ” zaman ne kadar zor olursa olsun geçmesi gerektiğinde geçiyor” der. Tabi biz Amroz ve Hacesta arasında nelerin geçtiğini merak ediyoruz. Gerçekten evlenmiş olabilirler mi?

Biz merak ede dururken hemen geçmişe gidilir. Hacesta amcasının Amroz’a dediklerini işitmiş ve oldukça öfkelidir. Yine bu işin üstesinden Hacesta’nın cesareti ve kararlığı sayesinde gelmişler. Hacesta kendisini bu kadar yük görüyorlarsa Behram Khan ile evlendirmelerini ister. Neden sürekli kimsenin kendisine bir şey sormayışından kafalarına göre mal muamelesi yaptıklarını haykırır. Hacesta tüm bunlara dayanmak yerine kendisini gölden atmanın daha uygun olduğunu söyler. Shanzay da tüm bunları duyar. Moray yine Hacesta’ya sahip çıkar. Böylece bu konu kapanmış olur.

Birazda Hacesta’nın köy yaşamına etkisinden bahsedelim eğitim yayılmış ve genç kızlar şehre okumaya gidebiliyordur. Amroz ve Hacesta el ele verip hastane ve okulda kurmuştur. Amroz da şehre gidip Şehriyar’ı bulmak istiyordur ama bir türlü bulamıyormuş doktoru. Bu ayrıntı biraz garip ve saçma. Amroz Hacesta’yı bıraktıktan sonra hastaneye gözü yaşlı bir şekilde bakar. Darakzay’ın hastane yapmak için nasıl heyecanlandığını hatırlar. Amroz hastanenin yapıldığını hüzünlenerek söyler.

Bu arada kaç yıl geçerse geçsin Moray ve amcasının koca bulma arayışları bitmez. Bu kez hastaneye yeni gelen doktorlara sararlar. Hasan cephesinde ise evlenmiş ve bir çocuğu olmuştur. Artık akıllanmış ve durulmuştur. Eşiyle gittiği tatilde eşi ayağını burkunca hastaneye gitmek zorunda kalırlar. Hasan bu hastaneyi çok beğenir ve burayı idare eden kişiyle tanışmak istediğini söyler. Hacesta ve Hasan karşılaşır. Hacesta hiç selam vermeden ayrılır. Hasan ise kendisini affettirmeye çalışıyordur. Bu arada Hadi’nin kaçarak Amerika’ya gittiğini ve Ayma’yla evlenmediğini öğrenir. Hacesta’nın eli ayağına dolanır. Bunca yıl Hadi’nin kendisini yalnızlıkla cezalandırmasına üzülür. Bunca zaman hiç iletişime de geçememişlerdir.

Final bölümünde görüşmek üzere 🙋‍♀️

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…