Benimle Kal 71.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Pazartesi

benimle-kal-71

Virender, Purvi’den Boşanıyor

Benimle Kal 71. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 71. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 71.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 71.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 71.bölümde neler olacak? Benimle Kal 71. bölüm özetinde Purvi yine kendini feda etmiş ve Virender’i boşanmaya ikna etmiştir. Benimle Kal 71. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 71

Hint Dizi Özetleri Virender eve gelir ve Agra’dan Purvi’ye bilet verir. Purvi biletleri yakıp yıkar. Virender ona değiştiğini söylerken Purvi eskiden büyük konaklarda yaşadığını vurgular. Virender neyi olduğunu düşünür. Purvi’nin asla paragöz biri olmadığını iyi bilir.

Purvi, Virender’den zihinsel olarak özür diler. Virender’in kendisini evden atmasını istediği için böyle davranıyordur. Gidip Gajraj’dan intikam almak istiyordur. Purvi, Virender’in Agra biletlerini alabilmek için çıplak ayakla kömürlerin üzerinde yürüdüğünü öğrenip şoka girer. Purvi yanmış ayaklarına bakarak ağlıyor ama ağzını kapatıyor. Ayaklarına zerdeçal sürer. Purvi onu sevdiğini söyleyip özür dileyerek ayrılır. Virender gözlerini açıp gerçek Purvi’nin bu olduğunu bildiğini şimdi neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışacaktır.

Purvi’nin sarf ettiği sözlere anlam veremeyenlerden biri de Anjali’dir. Anjali Purvi’nin birden bire neden bu tarz konuştuğunu düşünür. Virender’in yeterince çalışmadığından yakınıyordur.

Doktor, Satyam’a sekreterinin harika olduğunu söyler. Sana o kadar iyi baktı ki çabuk iyileştin der. Purvi’ye tekrar panik atak yaşamaması için yanında olmasını söyler. 

Virender, Purvi ve Satyam’ı aynı arabanın içinde görüp delirir. Satyam’ın üzerine yürüyüp karısından uzak durmasını söyler. Purvi araya girerek Satyam’ın sekreteri ve arkadaşı olduğunu söyler. Virender iyice delirir. Satyam’ı çekip götürür.

Satyam yemek masasında Purvi’ye kraliçeler gibi yaşaması gerektiğini söyler. Manas ve Juhi’ye bağlı olduğunu bildiğini isterse onlarla burada yaşayabileceğini söyler.

Şimdi de Prakashi’nin planları devreye girer. Prakashi adamlarına zehirli baston verip Satyam’ın evine göndermiştir. Adamlar Satyam’a saldırırken Purvi araya girer ve ucundaki demir ona batar ve acı içinde yığılır. Satyam hemen doktor çağırır ve Purvi’nin nefes almadığını bilincini kaybettiğini söyler. Purvi kalp krizi geçirmiştir. Satyam onu tehdit ederken Purvi kendine gelir. Doktor evden kaçarak çıkar.

Benimle Kal 71. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 14 Ağustos Pazartesi

Doktor ve Virender yolda karşılaşır. Doktor Virender’e Purvi’nin kalp krizi geçirdiğini o adamın akıl hastası olduğunu Purvi’yi o evde yalnız bırakmamasını söyler. Virender evi basar ama içeri girmesine engel olunur. Satyam ona boşanma evraklarını uzatır. Virender, Purvi’yle konuşmak için zorlayınca arkadan darbe alıp yere düşer. Purvi de Renu’nun evlilik kolyesini bulur ve Gajraj’da ne aradığını düşünür.

Purvi dolapları karıştırmaya başladığında patlama ve ameliyat detaylarını bulur. Bu kişinin Gajraj değil Satyam olduğunu anlar. Bu büyük bir haberdir. Onu ifşa edip tutuklatmalıdır. Yeterli kanıta ulaşması gereklidir.

Satyam aynı şekilde Renu’nun resminin karşısında konuşur. Onun konuşmalarını hemşire duyup tehdit etmeye başlar. Onunla hastanede ilgilendiğini ve insanları kandırdığını söyler. Para istiyordur. Satyam onu dövmeye başlar. Virender araya girerek engel olmaya çalışır. Gajraj ona burada ne yaptığını sorarken araya Purvi girer. Purvi yine Gajraj’ı destekliyormuş gibi görünüp Virender’i şok eder.

Virender boşanma belgelerini imzalayarak yüzlerine fırlatarak ayrılır. Ayrıca eve polis gelmiştir. Hemşire bu adamın sahte kimlikli Satyam olduğunu savunur. Bir şey kanıtlayamayınca bir şey elde edemez. Purvi hemşireyi arayarak ondan elinde varsa kanıt ister. Birlikte Satyam’ı ifşalamayı düşünürler. İkili buluşunca hemşire başından vurulur. Purvi şoke olur ve kendi yüzünden olduğu için suçlanmaya başlar. Virender de oradadır ve Purvi ona her şeyi anlatır. Virender oldukça şaşkındır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.