Candan Öte 56.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Pazartesi

candan-ote-56

Jevika, Manvi İçin Çocuğunu Aldırmayı Düşünüyor!

Candan Öte 56.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 56. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 56. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 56.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 56.bölümde neler olacak? Candan Öte 56. bölüm özetinde Manvi için sıkıntılı süreç başlamıştır. Jevika kardeşi ve bebeği arasında bir seçim yapmak zorunda hisseder. Candan Öte 56. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 56

Hint Dizi Özetleri Son dakika Manvi’nin donörle arasındaki uyumun olumsuz çıkması herkesi şoke etmişti. Rajat, Manvi’ye yardımcı olamadığı için özür diler. Herkes bu kadar mutlu ve yükselmişken yanlış rapor herkesi derinden yaralar.

Burada ikilemde kalan Jevika olur. İliği uyuyordur ama hamileliğinden dolayı veremiyordur. Sürekli herkesin hamile olduğunu sevindiği anlar bir yandan da kız kardeşinin yaşadığı acılar. Jevika nasıl böyle bir yol ayrımına geldiğini düşünüyor.

Öte taraftan Manvi’nin babaannesi de tedavi için parayı ayarlayamıyordur. Bu çok yüksek miktardır. Büyükanne parası olmayan insanlar için bu kadar büyük bir hastalığı vermemesini ister. Veriyorsa da bir çıkış yolu bulmak istiyordur.

Bu arada Manvi içinde zaman daralıyordur. Doktor bir an önce ilik naklinin gerçekleştirilmesini ister. Çünkü organları zayıflıyordur. Manvi bayılır. Jevka hemen yanına koşar.

Viren ve Jevika birkaç gün içinde Manvi için donör bulunmasının imkansız olduğunu konuşurlar. Jevika kardeşiyle uyumlu olduğunu söylerken Viren hamile olduğunu hatırlatır. Jevika kendisi için çok zor olan sözleri ağzından çıkarır. “Belki sözlerimi duyunca dünyan alt üst olur. Belki benden sonsuza kadar nefret edersin. Ama yine de sana bunu söylemek zorunda kalacağım” diyor. Çocuğumuzu aldırırsam Manvi için donör olabilirim”

Viren şoke olur. İkisi de şaşkın ve yaşlı gözlerle birbirlerine bakar.

Candan Öte 56. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Ağustos Pazartesi

Viren, Jevika’ya ne söylediğinin farkında olup olmadığını sorar. Doğmamış çocuğunu öldürmek mi istiyorsun diye sorar. Viren, Manvi’yi onun kadar önemsediğini söyler ancak neden küçük bir bebeği diğerini kurtarmak için öldürmeyi düşünebileceğini sorar. Viren bunun gibi soruları arka arkaya dizer. Jevika da Manvi’nin çocuğu gibi olduğunu ve onu kaybetmeyi göze alamayacağını belirtir. İkisi de ağlıyor ama Viren sonunda bebeklerini öldürmesine izin vermeyeceğini söyleyerek odadan çıkar.

Viren daha sonra gece geç saatlerde merdivende oturur ve Jevika’nın sözlerini hatırlar. Viren karmaşık duygular içerisindeyken Manvi yanına gelir ve neden bu kadar dertli dertli düşündüğünü sorar. İkili sohbet eder. Viren Manvi’ye sıkı sıkı sarılıp ikilemde kalır.

Manvi, Jevika için bir video yapmıştır. Viren bu videoyu izleyip iki kız kardeşin yaşadıklarını görür ve Jevika’ya haksızlık ettiğini düşünür. Onun yanına giderek olaylara bir de onun gözünden baktığını ve onu anlayabildiğini söyler. Jevika sonunda Manu’yu kurtarmak için çocuğunu aldırmak zorunda kalacağı sonucuna varır. Çünkü başka seçenek kalmamıştır. Tam o sırada konuşmaya kulak misafiri olan Manvi’nin kapının önünde durduğunu görüyoruz. Hayır diye bağırarak içeri dalar!

Manvi bu düşünce karşısında yıkılır ve öfkelenir. Böyle bir şeye asla izin vermeyeceğini söyler. Virat gürültüye gelerek neler olduğunu merak eder. Viren onu kenara çekerek anlatır.

Ertesi sabah bu karar aile büyüklerine de açıklanır. Tabi ki bu habere karşı çıkılır. Özellikle bu haberi duyan Beji yüksek sesle reddeder.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.