Candan Öte 56.Bölüm Özeti – 14 Ağustos Pazartesi

candan-ote-56

Jevika, Manvi İçin Çocuğunu Aldırmayı Düşünüyor!

Candan Öte 56.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 56. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 56. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 56.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 56.bölümde neler olacak? Candan Öte 56. bölüm özetinde Manvi için sıkıntılı süreç başlamıştır. Jevika kardeşi ve bebeği arasında bir seçim yapmak zorunda hisseder. Candan Öte 56. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 56

Hint Dizi Özetleri Son dakika Manvi’nin donörle arasındaki uyumun olumsuz çıkması herkesi şoke etmişti. Rajat, Manvi’ye yardımcı olamadığı için özür diler. Herkes bu kadar mutlu ve yükselmişken yanlış rapor herkesi derinden yaralar.

Burada ikilemde kalan Jevika olur. İliği uyuyordur ama hamileliğinden dolayı veremiyordur. Sürekli herkesin hamile olduğunu sevindiği anlar bir yandan da kız kardeşinin yaşadığı acılar. Jevika nasıl böyle bir yol ayrımına geldiğini düşünüyor.

Öte taraftan Manvi’nin babaannesi de tedavi için parayı ayarlayamıyordur. Bu çok yüksek miktardır. Büyükanne parası olmayan insanlar için bu kadar büyük bir hastalığı vermemesini ister. Veriyorsa da bir çıkış yolu bulmak istiyordur.

Bu arada Manvi içinde zaman daralıyordur. Doktor bir an önce ilik naklinin gerçekleştirilmesini ister. Çünkü organları zayıflıyordur. Manvi bayılır. Jevka hemen yanına koşar.

Viren ve Jevika birkaç gün içinde Manvi için donör bulunmasının imkansız olduğunu konuşurlar. Jevika kardeşiyle uyumlu olduğunu söylerken Viren hamile olduğunu hatırlatır. Jevika kendisi için çok zor olan sözleri ağzından çıkarır. “Belki sözlerimi duyunca dünyan alt üst olur. Belki benden sonsuza kadar nefret edersin. Ama yine de sana bunu söylemek zorunda kalacağım” diyor. Çocuğumuzu aldırırsam Manvi için donör olabilirim”

Viren şoke olur. İkisi de şaşkın ve yaşlı gözlerle birbirlerine bakar.

Candan Öte 56. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Ağustos Pazartesi

Viren, Jevika’ya ne söylediğinin farkında olup olmadığını sorar. Doğmamış çocuğunu öldürmek mi istiyorsun diye sorar. Viren, Manvi’yi onun kadar önemsediğini söyler ancak neden küçük bir bebeği diğerini kurtarmak için öldürmeyi düşünebileceğini sorar. Viren bunun gibi soruları arka arkaya dizer. Jevika da Manvi’nin çocuğu gibi olduğunu ve onu kaybetmeyi göze alamayacağını belirtir. İkisi de ağlıyor ama Viren sonunda bebeklerini öldürmesine izin vermeyeceğini söyleyerek odadan çıkar.

Viren daha sonra gece geç saatlerde merdivende oturur ve Jevika’nın sözlerini hatırlar. Viren karmaşık duygular içerisindeyken Manvi yanına gelir ve neden bu kadar dertli dertli düşündüğünü sorar. İkili sohbet eder. Viren Manvi’ye sıkı sıkı sarılıp ikilemde kalır.

Manvi, Jevika için bir video yapmıştır. Viren bu videoyu izleyip iki kız kardeşin yaşadıklarını görür ve Jevika’ya haksızlık ettiğini düşünür. Onun yanına giderek olaylara bir de onun gözünden baktığını ve onu anlayabildiğini söyler. Jevika sonunda Manu’yu kurtarmak için çocuğunu aldırmak zorunda kalacağı sonucuna varır. Çünkü başka seçenek kalmamıştır. Tam o sırada konuşmaya kulak misafiri olan Manvi’nin kapının önünde durduğunu görüyoruz. Hayır diye bağırarak içeri dalar!

Manvi bu düşünce karşısında yıkılır ve öfkelenir. Böyle bir şeye asla izin vermeyeceğini söyler. Virat gürültüye gelerek neler olduğunu merak eder. Viren onu kenara çekerek anlatır.

Ertesi sabah bu karar aile büyüklerine de açıklanır. Tabi ki bu habere karşı çıkılır. Özellikle bu haberi duyan Beji yüksek sesle reddeder.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…