Kardelen 19.Bölüm Özeti – 10 Ağustos Perşembe

kardelen-19

Darakzay ve Hacesta Evleniyor!

Kardelen 19. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 19.bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 19.Bölüm Full İzle.

Kardelen 19.bölümde neler olacak? Kardelen 19 bölüm özetinde Hacesta ve Darakzay’ın düğünü başladı. Sonabar’ın Hacesta için tuzağı Darakzay’ın başını yedi. Kardelen 19. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 19
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Hadi oldukça üzgün ve her fırsatta sevdiği kadını düşünüyor ama elinden bir şey gelmiyordur.

Darakzay ve Hacesta evliliğinde gözü yaşlı olanlardan birisi de Sonabar’dır. O da Hacesta’yı zehirlemeyi düşünür. Hacesta da düğünü için hazırlanır. Oldukça güzel görünüyordur. Hint dizilerine aşinaydık ama Pakistan düğünleri de oldukça etnik duruyor. Biya’da evlenme teklifi almıştır. Ama aklı Hacesta’dadır. Hadi’nin geri çekilmesine üzgündür. Hacesta ve Biya görüntülü konuşur. Hacesta herkese gülümser. Mutluyum imajı vermeye çalışırken belki de kendisi de bu duruma inanmak için çabalıyordur. Bir yandan da Darakzay’ın değiştiği için iyi hissediyordur. Darakzay ona düğünde takması için takılar getirir. İhtiyacı olmadığını zaten çok güzel göründüğünü söyleyerek iltifat eder. Hacesta utanmaya başlar.

Hadi dayanamaz ve Hacesta’yı arar. Hacesta bu kez telefonu açar. Hadi evlendiği için tebrik eder. Bu zamana kadar üzen her şey için özür diler. Yardıma ihtiyacı olduğunda onu düşünmesini ister. Bu bir veda konuşmasıdır. Hadi gözü yaşlı telefonu kapatır.

Düğüne Behram Khan gelir. Hacesta’nın davranışından etkilenmiş ve özür diliyordur. Hacesta’nın babasını kendisinin öldürdüğünü de itiraf eder. Koca koca adamlar ağlamaya başlamıştır. Kapılarına kadar gelip af dileyen adamı bağışlarlar. Amroz ve Shanzay’ın ise bu zamana kadar boş yere acı çektikleri de ortaya çıkmış olur.

Kardelen 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 10 Ağustos Perşembe

Ayma ise Hacesta için son kozunu oynar. Hazırladıkları sahte videoyla Sabıka ve Şehriyar’ın gözünü boyamaya çalışır. Sabıka videoyu izleyince deliye döner. Çünkü kendi ofisinde Hacesta’nın Hacesta’dan özür dilediği videodur. Sabıka yalan söylediği için Hasan’ın üzerine gider. Hasan ise tüm bunların Ayma’nın başının altından çıktığını anlatır. Bu zamana kadar yaptığı her şeyi bir bir açıklar. Hadi de oradadır. Herkes Ayma’nın yanından uzaklaşır. Hadi de yazıklar olsun nidası atar. Ayma tek başına kalmış hıçkıra hıçkıra ağlıyordur. Artık yolun sonuna gelmiştir.

Hacesta düğün alanına getirilir. Kadınlar dans etmeye başlar. Sonabar da tatlıları hazırlar. Hacesta düğün tatlısını pek sevmediği için Moray onun için ayrı bir tatlı getirtmiştir.

Hacesta düğün alanını izlerken aklından Hadi geçer. Konuşmalarını düşünür. Köyü ve köy kızları için aşkını feda ettiğini buna değmesini diler. Gönlünden de Hadi’nin uçup gitmesini ister. Daha sonra Hacesta etrafa gülücük dağıtmaya devam eder. Darakzay düğün tatlısını Hacestaya kendisi yedirmek ister. Darakzay şakalaşarak ona tatlı yedirir. Hacesta’nın sevdiği tatlıyı ise kendi yer. Yani zehirli tatlıyı Darakzay yemiş olur. Darakzay sevdiği kadını korumuş, Sonabar ise aşık olduğu adamı elleriyle zehirlemiş olur.

Darakzay erkek alanına gidip oynamaya başlar. O kadar mutludur ki bunca yılın ardından Hacesta’sına kavuşmak üzeredir. Darakzay rahatsızlanıp yere yığılır. Amroz onu kontrol eder ve nefes almadığını anlar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…