Benimle Kal 69.Bölüm Özeti – 10 Ağustos Perşembe

benimle-kal-69

Satyam ÖLDÜ! Gajraj Geldi…

Benimle Kal 69. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 69. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 69.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 69.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 69.bölümde neler olacak? Benimle Kal 69. bölüm özetinde Satyam pisliğinden yeni kurtulmuşken diziye yeni kötü karakter Gajraj giriyor. Benimle Kal 69. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 69

Hint Dizi Özetleri Virender, fakir kılığında Satyam’ın yanına gelir. Onu korkutan konuşmalar yapar. Bir ruhun 2 gün sonra dolunay gecesinde canını almaya geleceğini söyler. Korunmak için 21 biber, 21 bardak su ve 21 kez merdiven inip çıkmasını ister. Kahvaltıda Yogi biber yerken Satyam’ı izler. Satyam tuhaf davranışlarıyla evdekilerin dikkatini çeker.

Satyam odasına çıktığında etrafta Renu’ya ait yazılar ve sözler bulur. Satyam iyice daralır ve intihar etmeye kalkışır. Anjali ve Yogi ona engel olur. ,

Virender’i görmeye Juhi ve Purvi gelir. Manas babasını görmeyi reddediyordur. Renu’yu terastan atarken gördüğü için ona güvenmiyordur. Purvi’nin aklına maske gelir. Virender’e anlatınca Virender bunu Prakashi’nin yaptırdığını ve tanıdıkları cerrahı hatırlar. Virender o cerrahla yüzleşmeye gider.

Benimle Kal 69. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 10 Ağustos Perşembe

Purvi eve gidip Satyam gerçeğini bugün açığa çıkarmaya karar verir. Renu’nun sesiyle ona seslenir. Işıkları kapatan Purvi ortamı iyive gizemli hale getirir. Tüm bunlara dayanamayan Satyam her şeyi itiraf ederken Purvi bu anları kameraya alır.

Virender’de cerrahla yüzleşerek her şeyi müfettişe anlatması için götürür. Purvi, Virender’in yanına gelerek videoyu izletir. Virender öfkelidir. Purvi’den kartı da alarak ayrılır. Bu aslında Virender kılığına girmiş Satyam’dır.

Vireder, Yogi ve Anjali’ye her şeyi anlatır. Onlarda şoke olur. Satyam’ı bu güne kadar çözemedikleri için öfkelidir. Virender bugün Satyam’la ilgili ne yaptığını sorduğunda Purvi anlayamaz. Sonradan anlaşılırki Satyam’ın Virender maskesiyle onları kandırıp kanıtı da alıp gittiğidir.

Purvi Satyam’la buluşma ayarlar. Bu buluşmayı müfettiş basarak onu tutuklar. Prakashi yalanlarının ortaya çıkmaması için Satyam’ın götürüldüğü arabayı patlatır. Evdekiler de Manas’a gerçekleri anlatabilmek için maske takıp oyun oynar. Virender oğluna terasta olan kişinin kendisi olmadığını anlatmaya çalışır.

Ev halkı iki dakika rahat nefes alamaz. Çünkü yeni düşmanları hemen giriş yapıyor. Thakur Gajraj Singh evi üstüne geçirir ve tüm ev halkını dışarı atar. Evdekilerde yaşlı bir damın yardımıyla küçük bir eve yerleşir. Bu evde Anjali düşüp yaralanır. Acil hastaneye gitmesi gereklidir. Yollar kapalı olunca Gajraj’a rastlarlar. Purvi zor durumda kalarak Anjali’yi arabaya bindirir. Gajraj evinde mutlaka Purvi’yle buluşmak istediğini söyler. Tabi bunu çocuklar üzerinden tehditvari bir şekilde yapar.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.