Benimle Kal 68.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Çarşamba

benimle-kal-68

Satyam Çok Tehlikeli!

Benimle Kal 68. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 68. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 68.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 68.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 68.bölümde neler olacak? Benimle Kal 68. bölüm özetinde Satyam, Renu’yu öldürmüş gayet rahattır. Şimdi de Purvi’ye karşı oynamaya başlar. Benimle Kal 68. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 68

Hint Dizi Özetleri Satyam, Renu’nun ölümüyle ilgili Virender’i suçlamaya başlar. Ellerinde duran video da Renu’yu terastan atanın Virender olduğu gayet açıktır. Polislerden onu tutuklamalarını ister. Purvi ise buna karşı çıkar. Virender’in asla böyle bir şey yapmayacağını savunur. Yogi de öyle ama görüntüler kafasını karıştırmıştır. Satyam baskın gelir ve Virender götürülür.

Virender kardeşini koruyamadığı için üzgündür. Üstelik şimdi idam cezası da alacaktır. Purvi onu kurtaracağını söyleyerek eve döner.

Satyam, Renu’nun mücevherlerini bulmuş onları toparlayarak satmaya başlar. Purvi’nin eve dönüşünü görür ve ona oynamaya karar verir. Anjali, Purvi’ye kendini toparlaması için biraz süt verir. Satyam bu sütün içerisine ilaç katmıştır. Purvi sütü içince başı dönmeye başlar. Satyam, Virender kılığında odaya gelerek ona sarılmaya başlar. Tabi Purvi her şeyin farkındadır. Sütün içindeki ilaçların çözülmediğini görmüş bunu yapanın Satyam olduğunu iyi anlamıştır. Üstelik odasına Virender kılığında gelebiliyorsa Renu’yu terastan atanın o olduğunu söyler. Purvi ona sahte raporlar hazırlattığını da iyi bildiğini söyler. Purvi, Satyam’ı yaralarken odadan kaçar. Purvi hemen Yogi ve Anjali’yi odasına çağırır.

Benimle Kal 68. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 9 Ağustos Çarşamba

Tabi Anjali ve Yogi buna inanmaz. Purvi’nin hassaslaştığını falan düşünürler. Satyam’ın odasına gittiklerinde Renu için dua ettiklerini görür. Purvi onun için hangi kanıtı sunsa Satyam üstün gelip onu yalancı çıkarıyordur. Anjali de duygusal olarak bakıyordur ve Satyam’dan hiç şüphe duymaz.

Satyam gıcıklığına Virender’i ziyarete giderek ona her şeyi itiraf eder. Aslında kardeşini kendisinin öldürdüğü söyler. Virender buna çok sinirlenir ve kız kardeşini kendi elleriyle evlendirdiği için pişman olmuştur. Evdekiler de gizlice Satyam’ın ayarladığı doktorla görüşmüş Purvi için ilaç almış yemeklerine katacaklardır. Purvi bu durumu çakar. Ardından Virender’in geldiğini görür. Virender hapisten kaçmış ve saklanmaları için bir yer bulmaları gerektiğini söyler.

Prakashi de yattığı yerde hala intikam yeminleri eder. Purvi’yi öldürmek için biriyle anlaşma yapması gerektiğini düşünür. Aklına Satyam gelir ve onu çağırır.

Virender ve Purvi de Renu kılığına girerek Satyam’ı korkutmaya çalışırlar. İlk etap başarılı geçmiştir. Böyle giderse Satyam’ın herkesin önünde Renu’yu öldürdüğünü itiraf etmesi an meselesidir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…