Benimle Kal 68.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Çarşamba

benimle-kal-68

Satyam Çok Tehlikeli!

Benimle Kal 68. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 68. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 68.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 68.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 68.bölümde neler olacak? Benimle Kal 68. bölüm özetinde Satyam, Renu’yu öldürmüş gayet rahattır. Şimdi de Purvi’ye karşı oynamaya başlar. Benimle Kal 68. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 68

Hint Dizi Özetleri Satyam, Renu’nun ölümüyle ilgili Virender’i suçlamaya başlar. Ellerinde duran video da Renu’yu terastan atanın Virender olduğu gayet açıktır. Polislerden onu tutuklamalarını ister. Purvi ise buna karşı çıkar. Virender’in asla böyle bir şey yapmayacağını savunur. Yogi de öyle ama görüntüler kafasını karıştırmıştır. Satyam baskın gelir ve Virender götürülür.

Virender kardeşini koruyamadığı için üzgündür. Üstelik şimdi idam cezası da alacaktır. Purvi onu kurtaracağını söyleyerek eve döner.

Satyam, Renu’nun mücevherlerini bulmuş onları toparlayarak satmaya başlar. Purvi’nin eve dönüşünü görür ve ona oynamaya karar verir. Anjali, Purvi’ye kendini toparlaması için biraz süt verir. Satyam bu sütün içerisine ilaç katmıştır. Purvi sütü içince başı dönmeye başlar. Satyam, Virender kılığında odaya gelerek ona sarılmaya başlar. Tabi Purvi her şeyin farkındadır. Sütün içindeki ilaçların çözülmediğini görmüş bunu yapanın Satyam olduğunu iyi anlamıştır. Üstelik odasına Virender kılığında gelebiliyorsa Renu’yu terastan atanın o olduğunu söyler. Purvi ona sahte raporlar hazırlattığını da iyi bildiğini söyler. Purvi, Satyam’ı yaralarken odadan kaçar. Purvi hemen Yogi ve Anjali’yi odasına çağırır.

Benimle Kal 68. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 9 Ağustos Çarşamba

Tabi Anjali ve Yogi buna inanmaz. Purvi’nin hassaslaştığını falan düşünürler. Satyam’ın odasına gittiklerinde Renu için dua ettiklerini görür. Purvi onun için hangi kanıtı sunsa Satyam üstün gelip onu yalancı çıkarıyordur. Anjali de duygusal olarak bakıyordur ve Satyam’dan hiç şüphe duymaz.

Satyam gıcıklığına Virender’i ziyarete giderek ona her şeyi itiraf eder. Aslında kardeşini kendisinin öldürdüğü söyler. Virender buna çok sinirlenir ve kız kardeşini kendi elleriyle evlendirdiği için pişman olmuştur. Evdekiler de gizlice Satyam’ın ayarladığı doktorla görüşmüş Purvi için ilaç almış yemeklerine katacaklardır. Purvi bu durumu çakar. Ardından Virender’in geldiğini görür. Virender hapisten kaçmış ve saklanmaları için bir yer bulmaları gerektiğini söyler.

Prakashi de yattığı yerde hala intikam yeminleri eder. Purvi’yi öldürmek için biriyle anlaşma yapması gerektiğini düşünür. Aklına Satyam gelir ve onu çağırır.

Virender ve Purvi de Renu kılığına girerek Satyam’ı korkutmaya çalışırlar. İlk etap başarılı geçmiştir. Böyle giderse Satyam’ın herkesin önünde Renu’yu öldürdüğünü itiraf etmesi an meselesidir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.