Benimle Kal 68.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Çarşamba

benimle-kal-68

Satyam Çok Tehlikeli!

Benimle Kal 68. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 68. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 68.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 68.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 68.bölümde neler olacak? Benimle Kal 68. bölüm özetinde Satyam, Renu’yu öldürmüş gayet rahattır. Şimdi de Purvi’ye karşı oynamaya başlar. Benimle Kal 68. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 68

Hint Dizi Özetleri Satyam, Renu’nun ölümüyle ilgili Virender’i suçlamaya başlar. Ellerinde duran video da Renu’yu terastan atanın Virender olduğu gayet açıktır. Polislerden onu tutuklamalarını ister. Purvi ise buna karşı çıkar. Virender’in asla böyle bir şey yapmayacağını savunur. Yogi de öyle ama görüntüler kafasını karıştırmıştır. Satyam baskın gelir ve Virender götürülür.

Virender kardeşini koruyamadığı için üzgündür. Üstelik şimdi idam cezası da alacaktır. Purvi onu kurtaracağını söyleyerek eve döner.

Satyam, Renu’nun mücevherlerini bulmuş onları toparlayarak satmaya başlar. Purvi’nin eve dönüşünü görür ve ona oynamaya karar verir. Anjali, Purvi’ye kendini toparlaması için biraz süt verir. Satyam bu sütün içerisine ilaç katmıştır. Purvi sütü içince başı dönmeye başlar. Satyam, Virender kılığında odaya gelerek ona sarılmaya başlar. Tabi Purvi her şeyin farkındadır. Sütün içindeki ilaçların çözülmediğini görmüş bunu yapanın Satyam olduğunu iyi anlamıştır. Üstelik odasına Virender kılığında gelebiliyorsa Renu’yu terastan atanın o olduğunu söyler. Purvi ona sahte raporlar hazırlattığını da iyi bildiğini söyler. Purvi, Satyam’ı yaralarken odadan kaçar. Purvi hemen Yogi ve Anjali’yi odasına çağırır.

Benimle Kal 68. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 9 Ağustos Çarşamba

Tabi Anjali ve Yogi buna inanmaz. Purvi’nin hassaslaştığını falan düşünürler. Satyam’ın odasına gittiklerinde Renu için dua ettiklerini görür. Purvi onun için hangi kanıtı sunsa Satyam üstün gelip onu yalancı çıkarıyordur. Anjali de duygusal olarak bakıyordur ve Satyam’dan hiç şüphe duymaz.

Satyam gıcıklığına Virender’i ziyarete giderek ona her şeyi itiraf eder. Aslında kardeşini kendisinin öldürdüğü söyler. Virender buna çok sinirlenir ve kız kardeşini kendi elleriyle evlendirdiği için pişman olmuştur. Evdekiler de gizlice Satyam’ın ayarladığı doktorla görüşmüş Purvi için ilaç almış yemeklerine katacaklardır. Purvi bu durumu çakar. Ardından Virender’in geldiğini görür. Virender hapisten kaçmış ve saklanmaları için bir yer bulmaları gerektiğini söyler.

Prakashi de yattığı yerde hala intikam yeminleri eder. Purvi’yi öldürmek için biriyle anlaşma yapması gerektiğini düşünür. Aklına Satyam gelir ve onu çağırır.

Virender ve Purvi de Renu kılığına girerek Satyam’ı korkutmaya çalışırlar. İlk etap başarılı geçmiştir. Böyle giderse Satyam’ın herkesin önünde Renu’yu öldürdüğünü itiraf etmesi an meselesidir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.