Kardelen 16.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

kardelen-16

Hacesta’ya Alçakça Tuzak Kurdular!

Kardelen 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 16.bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 16.Bölüm Full İzle.

Kardelen 16.bölümde neler olacak? Kardelen 16 bölüm özetinde Hasan ve Ayma önderliğinde Hacesta’ya yasaklı madde tuzağı… Pansiyon müdiresi Hacesta’ya baskı uyguluyor. Kardelen 16. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 16
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Ayma oda arkadaşlarıyla birlikte Hacesta üzerinden neler yapabiliriz diye konuşurlar. Daha sonra akıllarına bir fikir gelir ve onu uygulamaya koyulurlar. Hacesta’nın çantasına yasaklı madde koyarlar. O sırada Hasan pansiyon müdiresini arayarak haber verir. Kadın Hacesta’yı basmış gibi olur.

Hacesta derdini anlatsa da kadın Hacesta’ya hakaret eder. Devreye Şehriyar ve Hadi girer. Bu büyük bir olaydır ve her an basına yansıyabilir. Şehriyar okulun zarar görmemesi adına polise haber vermemesini ister. Bu olayı kendi içlerinde araştırmaya karar verirler.

Şehriyar, müdirenin arandığı numarayı alır. Telefon numarasını görünce şaşkınlık yaşar. Müdire, Hacesta’yı resmen ev hapsine sokmuş gibidir. Sürekli kızın odasına damlayıp kontrol eder.

Ayma da bu olayda tekrar eve dönüş bileti almaya hak kazanır. Koridor da Hadi ve Hacesta’yı görür. Ayma, Hacesta’ya tam bir hayal kırıklığı yaşattığını söyler.

Kardelen 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 7 Ağustos Pazartesi

Sabıka ise sessiz geçen yaşamlarında Hacesta’nın gelip her olayın içinden çıkmasını normal karşılayamıyordur. Şehriyar ise böyle başarılı insanların hep hedefte olduklarını vurgular.

Şehriyar, Hadi ile acil görüşmesi gerektiğini söyler. Ona telefonunun çalındığını tutanak tutturmasını ve sim kartını kırıp atmasını tembihler. Hadi neler olduğunu anlayamaz. Şehriyar defalarca telefonunu kime kullandırttığını sorar. Hadi bir ara telefonunu Hasan’ın aldığını hatırlar. Şehriyar önce dediklerini yapmasını ardından geçekleri ona açıklayacağını söyler.

Bu arada Darakzay’da akıllanmış bir durulmuş haldedir. Evdekiler onun hastane fikrini beğenmiş ve sorunsuz hallettiği için tebrik ederler. Gece Hacesta’nın başına bu olaylar gelirken amcası ise fenalaşır. Kardeşinin ruhunun gezindiğini hissettiğini kötü şeyler yaşanacakmış hissi yaşar.

Hacesta bir iki ipucu daha elde eder. Ona tuzak kuranların Ayma’nın en yakın arkadaşları olduğunu anlar. İşin ucunda yine Ayma ve Hasan ihtimali onu çok üzer.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…