Kardelen 16.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

kardelen-16

Hacesta’ya Alçakça Tuzak Kurdular!

Kardelen 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 16.bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 16. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 16.Bölüm Full İzle.

Kardelen 16.bölümde neler olacak? Kardelen 16 bölüm özetinde Hasan ve Ayma önderliğinde Hacesta’ya yasaklı madde tuzağı… Pansiyon müdiresi Hacesta’ya baskı uyguluyor. Kardelen 16. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 16
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Ayma oda arkadaşlarıyla birlikte Hacesta üzerinden neler yapabiliriz diye konuşurlar. Daha sonra akıllarına bir fikir gelir ve onu uygulamaya koyulurlar. Hacesta’nın çantasına yasaklı madde koyarlar. O sırada Hasan pansiyon müdiresini arayarak haber verir. Kadın Hacesta’yı basmış gibi olur.

Hacesta derdini anlatsa da kadın Hacesta’ya hakaret eder. Devreye Şehriyar ve Hadi girer. Bu büyük bir olaydır ve her an basına yansıyabilir. Şehriyar okulun zarar görmemesi adına polise haber vermemesini ister. Bu olayı kendi içlerinde araştırmaya karar verirler.

Şehriyar, müdirenin arandığı numarayı alır. Telefon numarasını görünce şaşkınlık yaşar. Müdire, Hacesta’yı resmen ev hapsine sokmuş gibidir. Sürekli kızın odasına damlayıp kontrol eder.

Ayma da bu olayda tekrar eve dönüş bileti almaya hak kazanır. Koridor da Hadi ve Hacesta’yı görür. Ayma, Hacesta’ya tam bir hayal kırıklığı yaşattığını söyler.

Kardelen 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 7 Ağustos Pazartesi

Sabıka ise sessiz geçen yaşamlarında Hacesta’nın gelip her olayın içinden çıkmasını normal karşılayamıyordur. Şehriyar ise böyle başarılı insanların hep hedefte olduklarını vurgular.

Şehriyar, Hadi ile acil görüşmesi gerektiğini söyler. Ona telefonunun çalındığını tutanak tutturmasını ve sim kartını kırıp atmasını tembihler. Hadi neler olduğunu anlayamaz. Şehriyar defalarca telefonunu kime kullandırttığını sorar. Hadi bir ara telefonunu Hasan’ın aldığını hatırlar. Şehriyar önce dediklerini yapmasını ardından geçekleri ona açıklayacağını söyler.

Bu arada Darakzay’da akıllanmış bir durulmuş haldedir. Evdekiler onun hastane fikrini beğenmiş ve sorunsuz hallettiği için tebrik ederler. Gece Hacesta’nın başına bu olaylar gelirken amcası ise fenalaşır. Kardeşinin ruhunun gezindiğini hissettiğini kötü şeyler yaşanacakmış hissi yaşar.

Hacesta bir iki ipucu daha elde eder. Ona tuzak kuranların Ayma’nın en yakın arkadaşları olduğunu anlar. İşin ucunda yine Ayma ve Hasan ihtimali onu çok üzer.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.