Benimle Kal 66.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

benimle-kal-66

Purvi’yi Taşladılar!

Benimle Kal 66. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 66.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 66.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 66.bölümde neler olacak? Benimle Kal 66. bölüm özetinde Prakashi okul satın alarak Purvi’yle uğraşmaya devam eder. Benimle Kal 66. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 66

Hint Dizi Özetleri Virender, Satyam’ın kendisini ve ailesini aldattığını düşünerek onu dövmeye başlar. Renu da ona inandığını hayal kırıklığına uğradığını söyler. O an da yeniden Virender’in hesabından para çıkışı olur. O zaman Satyam suçlu değildir. Ama hırsızlığa da teşebbüs etmiştir. Virender onu yeniden döver. Virender polisi arayacakken Satyam bunun iyi olmadığını vizesinin takılabileceğini düşünür. Satyam’da yalan bol nasılsa. Paraya ihtiyacı olduğunu bunu tedavisi için yaptığını kafasında tümör olduğunu söyler. Bunlarda hemen gevşeyerek ona inanmaya başlar.

Çocuklar ve Purvi alışveriştedir. Yeni yıl yaklaşıyor ve çocuklar Purvi’den hediye bekliyordur. Purvi’nin maddi durumu el vermiyordur. Okulla 2 yıllık sözleşme yaparak iyi yaptığını söyler. Kendisini rahatlatmaya çalışır.

Virender haberlerde Purvi ve çocukların gittiği okulun satın alındığını görür ve hesabından çekilen miktarla aynıdır. Purvi de okul yönetiminin değiştiğini müdürün işine son verildiğini öğrenir. Müdür bu yeni kişileri çok tekin bulmadıklarını ve yalnızca Purvi’yle 2 yıllık sözleşme yaptıklarını onu köle gibi çalıştıracaklarından endişe duyar.

Virender, parasını çalıp okulu satın alanlar aynı kişilerse, ailesini hedef alabileceklerini düşünüyor. Purvi’ye tetikte olmasını söylemeyi düşünüyor ama Purvi aramasına cevap vermiyor. 

Benimle Kal 66. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 7 Ağustos Pazartesi

Satpal, Virender’a gelir ve ona bu grubun web sitesi hakkında bilgi verir. Sahibini tanıdıktan sonra şok olacağını söyler.  Virender, çok büyük bir ihanet der.

Purvi okula gittiğinde okulda temizlik yapması gerektiğini öğrenir. Purvi’ye mobing uygulanmaya başlamıştır. Purvi yeni müdürü görmek isteyince Prakashi ile karşılaşır. Prakashi’nin ucuz numaraları burada da devam ediyordur. Purvi yerleri sildikçe Prakashi çocukları koşturur ve yerleri kirletir.

Virender’in de içeri girmesi engellenir. O da giriş için çözüm yolları düşünür. Virender bekçilerle kavga ettiği için başı kanıyor ve ağrıyordur. Prakashi, Purvi’nin dediklerini yapması için Manas’ı alıkoyar. Virender ve Purvi onu ararken su tankında bulup kurtarırlar. O sırada Virender bayılır.

Prakashi ise okul saati bitmesine rağmen çocukları salmaz. Buna Purvi’nin izin vermediğini söyleyerek velileri Purvi’ye karşı kışkırtmaya başlar. Juhi dışarı çıktığında velilerde Juhi’yi alıkoyar. Purvi, Anjali ve doktorla görüşerek Virender’e dikiş atar. Daha sonra Manas’ın gönderdiği videoyla ortalığın karıştığını görerek Juhi’yi kurtarmaya çalışır. Tabi veliler galeyana gelmiştir. Purvi’nin arkasından Virender gider ve herkesi sakinleştirir. Polis çağırmak velilerin aklına gelmemiş ve Virender çağırdığı için kurtulmuşlardır. O sırada Manas yeniden kaçırılır. Buna göre Purvi ve Virender rahat yüzü görmeyecek gibi duruyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…