Benimle Kal 66.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

benimle-kal-66

Purvi’yi Taşladılar!

Benimle Kal 66. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 66.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 66.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 66.bölümde neler olacak? Benimle Kal 66. bölüm özetinde Prakashi okul satın alarak Purvi’yle uğraşmaya devam eder. Benimle Kal 66. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 66

Hint Dizi Özetleri Virender, Satyam’ın kendisini ve ailesini aldattığını düşünerek onu dövmeye başlar. Renu da ona inandığını hayal kırıklığına uğradığını söyler. O an da yeniden Virender’in hesabından para çıkışı olur. O zaman Satyam suçlu değildir. Ama hırsızlığa da teşebbüs etmiştir. Virender onu yeniden döver. Virender polisi arayacakken Satyam bunun iyi olmadığını vizesinin takılabileceğini düşünür. Satyam’da yalan bol nasılsa. Paraya ihtiyacı olduğunu bunu tedavisi için yaptığını kafasında tümör olduğunu söyler. Bunlarda hemen gevşeyerek ona inanmaya başlar.

Çocuklar ve Purvi alışveriştedir. Yeni yıl yaklaşıyor ve çocuklar Purvi’den hediye bekliyordur. Purvi’nin maddi durumu el vermiyordur. Okulla 2 yıllık sözleşme yaparak iyi yaptığını söyler. Kendisini rahatlatmaya çalışır.

Virender haberlerde Purvi ve çocukların gittiği okulun satın alındığını görür ve hesabından çekilen miktarla aynıdır. Purvi de okul yönetiminin değiştiğini müdürün işine son verildiğini öğrenir. Müdür bu yeni kişileri çok tekin bulmadıklarını ve yalnızca Purvi’yle 2 yıllık sözleşme yaptıklarını onu köle gibi çalıştıracaklarından endişe duyar.

Virender, parasını çalıp okulu satın alanlar aynı kişilerse, ailesini hedef alabileceklerini düşünüyor. Purvi’ye tetikte olmasını söylemeyi düşünüyor ama Purvi aramasına cevap vermiyor. 

Benimle Kal 66. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 7 Ağustos Pazartesi

Satpal, Virender’a gelir ve ona bu grubun web sitesi hakkında bilgi verir. Sahibini tanıdıktan sonra şok olacağını söyler.  Virender, çok büyük bir ihanet der.

Purvi okula gittiğinde okulda temizlik yapması gerektiğini öğrenir. Purvi’ye mobing uygulanmaya başlamıştır. Purvi yeni müdürü görmek isteyince Prakashi ile karşılaşır. Prakashi’nin ucuz numaraları burada da devam ediyordur. Purvi yerleri sildikçe Prakashi çocukları koşturur ve yerleri kirletir.

Virender’in de içeri girmesi engellenir. O da giriş için çözüm yolları düşünür. Virender bekçilerle kavga ettiği için başı kanıyor ve ağrıyordur. Prakashi, Purvi’nin dediklerini yapması için Manas’ı alıkoyar. Virender ve Purvi onu ararken su tankında bulup kurtarırlar. O sırada Virender bayılır.

Prakashi ise okul saati bitmesine rağmen çocukları salmaz. Buna Purvi’nin izin vermediğini söyleyerek velileri Purvi’ye karşı kışkırtmaya başlar. Juhi dışarı çıktığında velilerde Juhi’yi alıkoyar. Purvi, Anjali ve doktorla görüşerek Virender’e dikiş atar. Daha sonra Manas’ın gönderdiği videoyla ortalığın karıştığını görerek Juhi’yi kurtarmaya çalışır. Tabi veliler galeyana gelmiştir. Purvi’nin arkasından Virender gider ve herkesi sakinleştirir. Polis çağırmak velilerin aklına gelmemiş ve Virender çağırdığı için kurtulmuşlardır. O sırada Manas yeniden kaçırılır. Buna göre Purvi ve Virender rahat yüzü görmeyecek gibi duruyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.