Benimle Kal 66.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

benimle-kal-66

Purvi’yi Taşladılar!

Benimle Kal 66. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 66.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 66.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 66.bölümde neler olacak? Benimle Kal 66. bölüm özetinde Prakashi okul satın alarak Purvi’yle uğraşmaya devam eder. Benimle Kal 66. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 66

Hint Dizi Özetleri Virender, Satyam’ın kendisini ve ailesini aldattığını düşünerek onu dövmeye başlar. Renu da ona inandığını hayal kırıklığına uğradığını söyler. O an da yeniden Virender’in hesabından para çıkışı olur. O zaman Satyam suçlu değildir. Ama hırsızlığa da teşebbüs etmiştir. Virender onu yeniden döver. Virender polisi arayacakken Satyam bunun iyi olmadığını vizesinin takılabileceğini düşünür. Satyam’da yalan bol nasılsa. Paraya ihtiyacı olduğunu bunu tedavisi için yaptığını kafasında tümör olduğunu söyler. Bunlarda hemen gevşeyerek ona inanmaya başlar.

Çocuklar ve Purvi alışveriştedir. Yeni yıl yaklaşıyor ve çocuklar Purvi’den hediye bekliyordur. Purvi’nin maddi durumu el vermiyordur. Okulla 2 yıllık sözleşme yaparak iyi yaptığını söyler. Kendisini rahatlatmaya çalışır.

Virender haberlerde Purvi ve çocukların gittiği okulun satın alındığını görür ve hesabından çekilen miktarla aynıdır. Purvi de okul yönetiminin değiştiğini müdürün işine son verildiğini öğrenir. Müdür bu yeni kişileri çok tekin bulmadıklarını ve yalnızca Purvi’yle 2 yıllık sözleşme yaptıklarını onu köle gibi çalıştıracaklarından endişe duyar.

Virender, parasını çalıp okulu satın alanlar aynı kişilerse, ailesini hedef alabileceklerini düşünüyor. Purvi’ye tetikte olmasını söylemeyi düşünüyor ama Purvi aramasına cevap vermiyor. 

Benimle Kal 66. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 7 Ağustos Pazartesi

Satpal, Virender’a gelir ve ona bu grubun web sitesi hakkında bilgi verir. Sahibini tanıdıktan sonra şok olacağını söyler.  Virender, çok büyük bir ihanet der.

Purvi okula gittiğinde okulda temizlik yapması gerektiğini öğrenir. Purvi’ye mobing uygulanmaya başlamıştır. Purvi yeni müdürü görmek isteyince Prakashi ile karşılaşır. Prakashi’nin ucuz numaraları burada da devam ediyordur. Purvi yerleri sildikçe Prakashi çocukları koşturur ve yerleri kirletir.

Virender’in de içeri girmesi engellenir. O da giriş için çözüm yolları düşünür. Virender bekçilerle kavga ettiği için başı kanıyor ve ağrıyordur. Prakashi, Purvi’nin dediklerini yapması için Manas’ı alıkoyar. Virender ve Purvi onu ararken su tankında bulup kurtarırlar. O sırada Virender bayılır.

Prakashi ise okul saati bitmesine rağmen çocukları salmaz. Buna Purvi’nin izin vermediğini söyleyerek velileri Purvi’ye karşı kışkırtmaya başlar. Juhi dışarı çıktığında velilerde Juhi’yi alıkoyar. Purvi, Anjali ve doktorla görüşerek Virender’e dikiş atar. Daha sonra Manas’ın gönderdiği videoyla ortalığın karıştığını görerek Juhi’yi kurtarmaya çalışır. Tabi veliler galeyana gelmiştir. Purvi’nin arkasından Virender gider ve herkesi sakinleştirir. Polis çağırmak velilerin aklına gelmemiş ve Virender çağırdığı için kurtulmuşlardır. O sırada Manas yeniden kaçırılır. Buna göre Purvi ve Virender rahat yüzü görmeyecek gibi duruyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.