Candan Öte 51.Bölüm Özeti – 7 Ağustos Pazartesi

candan-ote-51

Jevika Çatladı Artık! Herkese Haddini Bildirdi…

Candan Öte 51.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 51. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Ağustos Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 51. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 51.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 51.bölümde neler olacak? Candan Öte 51. bölüm özetinde Jevika, Mavi ve Virat ilişkisinin önünde duranları silip süpürüyor! Candan Öte 51. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 51

Hint Dizi Özetleri Manvi eline aldığı albümle güzel günlerini düşünür. Virat’le verdikleri sözü düşünür. Vanshika, kocasının resmiyle konuşurken ikilemde kaldığını, bir oğlunun mutlu olduğunu, diğer oğlunun ise mutluluğun eşiğinde olduğunu ancak Virat’ı mı yoksa ailesini mi destekleyeceğine karar veremediğini söyler. O anda bir ipucu yakalar ve oğlunu desteklemesi gerektiğini düşünür.

Yemek masasına dede inmemiştir. Nedeni sorulduğunda sözcüsü Swamini dedenin çok haksızlığa uğradığını evdeki herkesin kendi kararlarını uygulamada son derece karalı olduğunu dedenin incindiğini açıklar.

Swamini, Jevika’ya laf sokmadan geçemez. Kaynanasının evinden çok Rişikeşteki evine takılı kaldığını açıklar. O anda Beji gelir ve Jevika onları karşılamaya gider.

Jeevika tüm bu olanlarda Manvi’nin suçu ne diye sorar. Herkes şok tabi. Manvi’nin birini sevmeye ve hayatının geri kalanını istediği gibi geçirmeye hakkı yok mu diye inletir ortalığı.

Jevika, Beeji’nin özür dilemesini engellerken ne kendisinin ne de Manvi’nin hatalı olduğunu söyler. Swamini, Jevika’yı Vadhera ailesini desteklemek yerine kız kardeşini ve ailesini desteklemekle suçlar.

Candan Öte 51. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 7 Ağustos Pazartesi

Jevika siz çok oldunuz artık der gibi Virat’ın aşkının derinliğini anladığını, mutluluğunun Manvi’de olduğunu söyler. Birbirini seven bu ikiliyi nasıl ayıracağını ve onları durdurmak için kendisinin kim olduğunu sorar!

Jeevika, sorumluluklarının çok iyi farkında olduğunu da es geçmez. Vanshika’ya her iki aileye karşı hislerinin aynı olduğunu açıklar .

Jevika, dedenin yanına gider ve ona Virat ve Manvi için bir karar vermesini söyler. Dede hiçbir şey söylemez. Jevika kararlılıkla Virat’ın yanına gider ve elini omzuna koyar. Herkes şokta.

Jevia stresten bayılır. Bazıları saf değiştirerek destek aşamasına geçer. Tabi ki Swamini ve dede karşı gruptadır.

Tören bittikten sonra Beji hemen ayrılmak ister. Yaşanan tatsız hadiseden sonra kalmanın çok uygun olmadığını düşünür. Ertesi gün Rakhi Bayramı’dır ve Jevika Swamini’yi görmezden gelir.

Yine bir bayram ve Jevika’nın içi buruktur. Dede Jevika’ya gelir ve onun aile için ideal bir gelin olduğunu söyler. Ve ne zaman Vadhera ailesinin gelecekteki gelinini düşünse aklından sadece Manvi’nin adı geçiyor. Ayrıca, bu ilişkiyi kabul ederse, diğer aile bireylerinin reddetmemesi gerektiğini de ekler. Jevika bunu duyunca şoke olur. Viren mutludur. Dede tüm ailenin aynı gün hrishikesh’e gideceğini duyurur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.