Kardelen 14.Bölüm Özeti – 3 Ağustos Perşembe

kardelen 14

Hasan, Hadi’yi Yaraladı!

Kardelen 14. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 14.Bölüm Full İzle.

Kardelen 14.bölümde neler olacak? Kardelen 14 bölüm özetinde Hasan ve Ayma’nın planı Hadi’yi yaralar. Kardelen 14. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 14
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Evdekiler Amroz’un karısına karşı davranışını öğrenmiş ve onu eleştiri yağmuruna tutmuşlardır. Daji ise onu yeni biriyle evlendirip neslinin devam etmesini istiyordur. Amroz buna karşı çıkar. Her ne kadar karısına dokunmamış olsa bile onu kalpten seviyordur. Bunları kapıda dinleyen Shanzey mutlu olmuştur. Darakzay’ın ise bu duygu geçişleri kafasını karıştırır.

Şehriyar Hadi’ye Hacesta konusunda hesap sormaya kalkar. Ayrıca Ayma bu anları dinlerken mutu olur. Şehriyar’ın bu olaya hakim olması onu mutlu etmiştir. Hadi köyde olanların Ayma’nın başının altından çıktığını söylemesi ise ortamı gerer. Şehriyar Hadi’yi evden atar.

Şehriyar’ın saçmalıkları bununla da sınırlı kalmıyor. Ayma’yı Hasan’a teklif ediyor. Hem Hasan hem de annesi şaşkın gözlerle Şehriyar’ı izler.

Amroz, Hacesta ve Darakzay ilişkisini konuşur. Hacesta’nın eğitimini aldığını ve ikilinin çok farklı olduğunu Darakzay için başka bir gelin adayı bulmayı teklif eder. Darakzay buna çok sinirlenir.

Kardelen 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 3 Ağustos Perşembe

Hadi, Hasan’ın yaptıkları için Hacesta’dan özür diler. Hacesta başkası adına özür dilemesine gerek olmadığını hatırlatır. Hadi onunla bir gelece düşündüğünü Hasan’ın da kardeşi olduğunu için özür dileyeceğini söyler. Ondan da bir cevap bekler. Hadi, Hacesta’yı kaybetmek istemediğini belirtir. İkili konuşurken Darakzay’da Hacesta’yı arar. Hadi açmamasını çukuru gördüğü halde atlamamasını söyler. Hacesta bu durumu kabullenmenin zor değil imkansız olduğunu anlatır. Gelecek nesiller için doğru bir adım atmalı o kızların önüne tuğla örmemelidir.

Hacesta morali bozuk bir şekilde odaya girer. Biya yine neler olduğunu sorduğunda Hadi’yi reddettiğini belirtir.

Amroz Hacesta’yı arar ve okulun tam bitiş tarihini öğrenmek ister. Darakzay ile evlilik tarihini belirleyeceklerini söyler. Hacesta istedikleri bir tarihi almalarını ister.

Ayma dayısının Hadi’den sonra kendisini Hasan’la evlendirmek istediğini duyar ve teyzesine çıkışır. Ortada duran basket topu olmadığını belirterek sinirle ayrılır.

Okulda yıl sonu daveti tarzı bir tören vardır. Hasan ve Ayma yine telefon başında plan yapar. Şehriyar’ın Hacesta’yı laboratuvara çağırdığı söylenir. Hacesta’yı orada karşılayan Hasan olur. Hasan Hacesta’nın üzerine yürür. Hacesta kaçmaya çalışır. Hacesta kapıdan çıkarken Hasan ona şişe fırlatır ve kapının önünde duran Hadi’nin yüzünde patlar.

Hadi’nin annesi Hacesta’ya hesap sorarken Hacesta sessizdir.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!