Candan Öte 49.Bölüm Özeti – 3 Ağustos Perşembe

candan öte 49

Virat, Manvi’nin Peşinden Gitti!

Candan Öte 49.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 49. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 49. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 49.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 49.bölümde neler olacak? Candan Öte 49. bölüm özetinde Virat kendisine aynı duygularla bağlı olan Manvi’nin peşinden gidiyor! Candan Öte 49. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 48

Hint Dizi Özetleri Virat, Manvi’yi unutmaya karar vermiştir. Viren, Manvi hakkında konuşurken Virat ondan susmasını ister.

Viren gitmeden önce Virat’a görülenin olmadığını ve görülmeyenin de olduğunu söyler. Virat’a aklıyla değil yüreğiyle düşünmesini ister. Manvi, Jevika’nın düğün albümündeki Virat’ın resmine bakarken Virat, düğün videolarına bakıyordur.

Virat, Manvi’ye mesaj atarak nasıl olduğunu sorar. Manvi çok mutlu hissediyor. Hemen dans etmeye başlar.

Virat, Viren’in sözlerini hatırlar ve onun Manvi’den bahsettiğinden şüpheye düşer. Virat bu sözleri sorgulamak için Viren’in yanına gittiğinde Viren birine söz verdiğini bunu açıklayamayacağını söyler. Kardeşler evet hayır oynayarak Virat sorunun cevabına ulaşır. Manvi’de aynı hislerle ona bağlıdır.

Virat hemen Rishikeş yoluna düşmeden önce ailesindeki tüm bireyleri toplayarak onlardan habersiz hareket etmeyeceğini Manvi’nin yanına gidip aşkına karşılık arayacağını belirtir. Aile kurulu toplanır ve oylama yapılır. 😒 Virat galip gelir ve yollara düşer.

Manvi yine ayna karşısında otururken Virat’ın hayalini gördüğünü düşünür ve onunla konuşur. Kendisine cevap verildiğini görünce irkilir. Virat’a burada ne yaptığını sorar. Virat 7 gün içinde ona aşkını itiraf ettireceğini söyler.

Virat, elini kalbinin üzerinde tutmasını ve onu sevmediğini söylemesini ister ve eğer yaparsa geri döner. Manvi hiçbir şey konuşmuyor ve Virat onun doğruyu söylemediğini bildiğini bunu gözlerinden okuyabildiğini açıklar.

Bu arada babaanne ve Çacu eve geri dönerler. Virat’ın yeni tarzını takdir ederler.

Candan Öte 49. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 3 Ağustos Perşembe

Kahvaltı masasında VirMan birbirlerine bakıyorlar ve Beeji, Virat’a buraya zaman geçirmek için mi yoksa bazı işleri tamamlamak için mi geldiğini soruyor. Virat, Rişkeş’in kızlarına aşık olduğumu söylüyor ve Manvi öksürüyor. 

Yemek masasında Virat, Beeji’ye sevgilisini 7 gün içinde bulacağını söyler. Manvi, bunun Rişikeş’te mümkün olmadığını, bu yüzden Chandirah’a dönmesinin daha iyi olduğunu söylüyor. 

Vadhera evine bir doktor gelir ve dede ve halaya Manvi’nin kanserinin çok yayıldığını açıklar. Artık iyileşmesi neredeyse imkansız. Ve tedavisi çok zaman alacak. Yakında iyileşme şansı yok. Ayrıca onu bu kanserden ancak bir mucizenin kurtarabileceğini söylüyor. Dede tüm bunları duyunca paniğe kapılır. Virat’ın batan bir gemiden geçmesine izin veremeyecekleri için Virat’ın annesine duygularını sakinleştirmesi ve Virat’a karşı katı olması için başvurur.

Manvi tüm bunlar için Jevika’ya kızarken Virat ise sevenleri ayırmamasını ister. Jevika, Virat’a kıyamıyordur. Tüm bu konuşmaları ise babaanne duyuyordur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…