Benimle Kal 64.Bölüm Özeti – 3 Ağustos Perşembe

benimle kal 64

Virender, Sakşi’yle Yattı!

Benimle Kal 64. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 64. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 64.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 64.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 64.bölümde neler olacak? Benimle Kal 64. bölüm özetinde Purvi ve Anjali gerçekleri açığa çıkarır. Benimle Kal 64. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 64

Hint Dizi Özetleri Anjali hastaneye doğru yola koyulmuştur. Purvi tarafından zehri içirildiğini belki de çocuğunu kaybettiğini düşünüyordur. Anjali ağlarken Purvi artık ağlamamasını ister. Purvi şapkasını kaldırır ve şoför koltuğundadır. Ona zehir vermediğini su içirdiğini söyler.

Diğer aile üyeleri hastanede Satyam’ın başındadır. Düğün zamanı geçerse 6 ay beklemek zorunda kalacaklardır. Bu yüzden hemen orada Renu ve Satyam’ı evlendirmeyi isterler. Anjali ve Purvi’de hastanededir. Anjali gerçekler açığa çıktığında hangi tepkiyle karşılaşacağını bilmediğinden endişelidir.

Anjali Satyam’ı görünce şoke olur. Purvi, Renu ve Satyam’ın evlendiğini söyler. Anjali bebeğinin babasının Satyam olduğunu açıklar. Purvi hemen düğünü basar ve meşhur bu düğün gerçekleşemez sözünü ortaya atar. Hemen Sakşi nereden çıktığını neden döndüğünü Virender ile kendisinin bir ilişkisi olduğunu anlatmaya başlar. Purvi ona aldırış etmez ve her şeyi açıklar. Tabi kimse bunlara inanmaz. Üstelik Renu, Purvi’ye tokat atar. Prakashi de rolünü sürdürür. Yogi ise Anjali’nin haklı olduğunu söylediğinde işin rengi değişir. Ancak bu anlatılanlar karşısında Renu Satyam’a güvenir ve ondan vazgeçmez. İkili evlenir. Yogi de Anjali’yi kabul eder.

Benimle Kal 64. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 3 Ağustos Perşembe

Sakşi yeniden Virender’i kaybettiğini anlar. Virender Prakashi’yi de evden kovar. Ancak gidecek yeri olmadığı için Purvi evde kalması konusunda diretir. Prakashi intikam yeminleri ederek ayrılır. Evden ayrılmaya karar verenlerden biri de Sakşi’dir. O da son kozunu oynar. Virender’e ilaç içirerek geceyi birlikte geçirir ve sabah Purvi’nin şoke olacağı bir manzara hazırlar.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.