Benimle Kal 64.Bölüm Özeti – 3 Ağustos Perşembe

benimle kal 64

Virender, Sakşi’yle Yattı!

Benimle Kal 64. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 64. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 64.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 64.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 64.bölümde neler olacak? Benimle Kal 64. bölüm özetinde Purvi ve Anjali gerçekleri açığa çıkarır. Benimle Kal 64. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 64

Hint Dizi Özetleri Anjali hastaneye doğru yola koyulmuştur. Purvi tarafından zehri içirildiğini belki de çocuğunu kaybettiğini düşünüyordur. Anjali ağlarken Purvi artık ağlamamasını ister. Purvi şapkasını kaldırır ve şoför koltuğundadır. Ona zehir vermediğini su içirdiğini söyler.

Diğer aile üyeleri hastanede Satyam’ın başındadır. Düğün zamanı geçerse 6 ay beklemek zorunda kalacaklardır. Bu yüzden hemen orada Renu ve Satyam’ı evlendirmeyi isterler. Anjali ve Purvi’de hastanededir. Anjali gerçekler açığa çıktığında hangi tepkiyle karşılaşacağını bilmediğinden endişelidir.

Anjali Satyam’ı görünce şoke olur. Purvi, Renu ve Satyam’ın evlendiğini söyler. Anjali bebeğinin babasının Satyam olduğunu açıklar. Purvi hemen düğünü basar ve meşhur bu düğün gerçekleşemez sözünü ortaya atar. Hemen Sakşi nereden çıktığını neden döndüğünü Virender ile kendisinin bir ilişkisi olduğunu anlatmaya başlar. Purvi ona aldırış etmez ve her şeyi açıklar. Tabi kimse bunlara inanmaz. Üstelik Renu, Purvi’ye tokat atar. Prakashi de rolünü sürdürür. Yogi ise Anjali’nin haklı olduğunu söylediğinde işin rengi değişir. Ancak bu anlatılanlar karşısında Renu Satyam’a güvenir ve ondan vazgeçmez. İkili evlenir. Yogi de Anjali’yi kabul eder.

Benimle Kal 64. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 3 Ağustos Perşembe

Sakşi yeniden Virender’i kaybettiğini anlar. Virender Prakashi’yi de evden kovar. Ancak gidecek yeri olmadığı için Purvi evde kalması konusunda diretir. Prakashi intikam yeminleri ederek ayrılır. Evden ayrılmaya karar verenlerden biri de Sakşi’dir. O da son kozunu oynar. Virender’e ilaç içirerek geceyi birlikte geçirir ve sabah Purvi’nin şoke olacağı bir manzara hazırlar.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…