Benimle Kal 64.Bölüm Özeti – 3 Ağustos Perşembe

benimle kal 64

Virender, Sakşi’yle Yattı!

Benimle Kal 64. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 64. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 64.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 64.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 64.bölümde neler olacak? Benimle Kal 64. bölüm özetinde Purvi ve Anjali gerçekleri açığa çıkarır. Benimle Kal 64. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 64

Hint Dizi Özetleri Anjali hastaneye doğru yola koyulmuştur. Purvi tarafından zehri içirildiğini belki de çocuğunu kaybettiğini düşünüyordur. Anjali ağlarken Purvi artık ağlamamasını ister. Purvi şapkasını kaldırır ve şoför koltuğundadır. Ona zehir vermediğini su içirdiğini söyler.

Diğer aile üyeleri hastanede Satyam’ın başındadır. Düğün zamanı geçerse 6 ay beklemek zorunda kalacaklardır. Bu yüzden hemen orada Renu ve Satyam’ı evlendirmeyi isterler. Anjali ve Purvi’de hastanededir. Anjali gerçekler açığa çıktığında hangi tepkiyle karşılaşacağını bilmediğinden endişelidir.

Anjali Satyam’ı görünce şoke olur. Purvi, Renu ve Satyam’ın evlendiğini söyler. Anjali bebeğinin babasının Satyam olduğunu açıklar. Purvi hemen düğünü basar ve meşhur bu düğün gerçekleşemez sözünü ortaya atar. Hemen Sakşi nereden çıktığını neden döndüğünü Virender ile kendisinin bir ilişkisi olduğunu anlatmaya başlar. Purvi ona aldırış etmez ve her şeyi açıklar. Tabi kimse bunlara inanmaz. Üstelik Renu, Purvi’ye tokat atar. Prakashi de rolünü sürdürür. Yogi ise Anjali’nin haklı olduğunu söylediğinde işin rengi değişir. Ancak bu anlatılanlar karşısında Renu Satyam’a güvenir ve ondan vazgeçmez. İkili evlenir. Yogi de Anjali’yi kabul eder.

Benimle Kal 64. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 3 Ağustos Perşembe

Sakşi yeniden Virender’i kaybettiğini anlar. Virender Prakashi’yi de evden kovar. Ancak gidecek yeri olmadığı için Purvi evde kalması konusunda diretir. Prakashi intikam yeminleri ederek ayrılır. Evden ayrılmaya karar verenlerden biri de Sakşi’dir. O da son kozunu oynar. Virender’e ilaç içirerek geceyi birlikte geçirir ve sabah Purvi’nin şoke olacağı bir manzara hazırlar.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.