Kardelen 11.Bölüm Özeti – 31 Temmuz Pazartesi

kardelen 11

Darakzay Yine Yapacağını Yaptı!

Kardelen 11. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 11.Bölüm Full İzle.

Kardelen 11.bölümde neler olacak? Kardelen 11. bölüm özetinde Darakzay, Hacesta’yı arayan Hadi’nin telefonunu açar. Hacesta’nın yüreği ağzında atmaya başlar. Ayrıca Hacesta Hadi’nin Aima ile nişanlı olduğunu duyar. Kardelen 10. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 11
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kardelen son bölümde Hacesta Hadi’ye nişanlılık mevzusunda çıkıştığı için pişman hisseder. Bu yüzden Hadi’yi arayan Hacesta beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Hadi telefonu yüzüne kapatıp sesli mesaj gönderir. Flörtöz bir insan olduğunu bu yüzden yanında dikkatli olmasını tembihler.

Hacesta’nın köyü için okulda bir kamp düzenlenir ve köye doğru yola çıkılır. Hacesta da bu grubun içerisindedir. Aile ise Hacesta ve misafirleri evlerinde ağırlamak ister. Hadi’nin gözü yollardadır ve Hacesta’yı bekliyordur. Aima ise durmadan Hadi’yi çekiştirir. Yolda giderken Hacesta, Hadi’den özür diler. İkiliyi konuşurken gören Aima ise neredeyse sinir krizine girecektir.

Hacesta’nın ailesi misafirleri karşılar. Evdekilerin dikkatini kadınların giyim kuşamı dikkatini çeker. Aima ise bu evde kalmak istemez. Her taraf silah doludur. Aima hemen Hacesta ve Drakzay hakkında bilgi toplar.

Kardelen 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 31 Temmuz Pazartesi

Sağlık çadırları kurulur. Aima hemen düşmanlık yapan adamla irtibata geçer ve planını anlatır. Bu sağlık çadırında köylüler için tarama yapılır. Aima ise Hacesta’yı erkeklerle ilgilenmesini ister. Bu konuda ise Darakzay dolduruşa getirilir. Hacesta’nın başka bir adamın tansiyonunu ölçerken görünce olay çıkarıp masayı dağıtır. Hadi ise araya girip Hacesta’yı kurtarmaya çalışır. Darakzay silahını çıkarıp doğrultur. Hacesta araya girse de nafile. Drakzay burnundan soluyordur.

Darakzay, Hacesta’yı zorla arabaya bindirir ve eve götürür. Hacesta’yı eve getirince kolundan tutup fırlatır. Hacesta’nın kafası masaya gelir. Moray ona doğru koşarken Hacesta herkesi reddeder. Yetim kaldığı için bu hayvanla evlendirilmek zorunda kaldığı için ateş püskürür. Kendisini odaya kapatır. Hacesta okul arkadaşlarına karşı kendisini mahcup hisseder. Hadi ve Biya ise onun adına endişelidir. Konu Şehriyar’a kadar uzanır. O da Hacesta için yola koyulur. Öğrencisi için o da meraklanmıştır. Aima ise aile meselelerine karışmamaları gerektiği konusunda baskın çıkmaya çalışır.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…