Benimle Kal 56.Bölüm Özeti – 24 Temmuz Pazartesi

Purvi ve Arjun EVLENDİ!

Benimle Kal 56. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 56. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 56.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 56.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 56.bölümde neler olacak? Benimle Kal 56. bölüm özetinde Purvi, Virender’i kurtarabilmek için Arjun’la evlenmeyi kabul ediyor. Benimle Kal 56. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 56

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi ve Purvi, Arjun’dan kurşun kanıtını çaldıklarını düşünmüştü. Fakat Arjun onlara oyun oynamış ve dalga geçmişti. Arjun sürenin azaldığını Purvi’ye söyler. Vakit daralmıştır. Purvi evlenmeyi kabul eder ve Arjun mahkemeye gider. Sağlam bir kanıtı olduğunu söyler. Böylece Virender kurtulur.

Virender neden Purvi’nin olmadığını sorgular. Sakşi evde bekliyor olabileceğini söyler. Virender eve gittiğinde Arjun’u çelenkli görür. Purvi de de mangalsutra ve sindur vardır. Arjun ve Purvi evlenmiştir. Prakashi gözlerine inanamaz. Virender neler olduğunu sorar. Arjun elini Purvi’nin beline atar. Arjun ve Virender kavgaya tutuşur. Virender, Purvi’nin elini tutar ve ne söylerse inanacağını açıklar.

Arjun, Virender’a karısından uzak durmasını söyler. Acı olabilir ama kabul etmelisin der. Virender, Arjun’a saldıracakken Purvi bu evliliği inandırmak için ağır sözler sarf eder.

Arjun ve Purvi evden çıkacakken, Arjun çocukların da kendileriyle gelmesini ister. Çünkü Virender çocukları Purvi’nin üzerine yapmıştı. Arjun da Purvi’nin ismini silip kendi üzerine alıp tehdit etmek için kullanmaya karar vermişti. Virender çıldırırken içerden yeni çıktığı hatırlatılır ve eli kolu bağlanır.

Arjun, Purvi ve çocuklar yeni evlerine gider. Arjun akşam dönene kadar çocukları uyutmasını ister.

Öte yandan Sakşi de Virender’e arkadaşmış gibi davranıp yakın olmaya çalışır. Zor gününde ona destek çıkıyormuş havası verir. Kendisiyle dertleşmesini ister.

Purvi yatağa girerken yanına bıçak alır ve Arjun yaklaşacağı anda onu korkutmayı düşünür. Arjun ise yastığını alarak odayı terk eder. Purvi

Arjun’un neden böyle yaptığını anlayamaz. Ertesi sabah Arjun evden gidince Purvi odasında bir şeyler aramaya balar. Arjun’un lisansının iptal edildiğine dair makale okur. Radhika adına ulaşan Purvi o kişiye ulaşmaya çalışır. Radhika yıllar önce Arjun’un kendisini kandırdığını ve gerekli kanıtlara ulaşarak lisansını iptal ettirdiğini söyler. Purvi buluşmak isterken kadın reddeder.

Arjun çocukları panayıra götürmek ister. Virender de Purvi’nin peşine düşer. Durduk yerde neden evlendiğini anlayamamış bu olayı araştırmaya karar vermiştir. Panayırda dolaşırken Virender Purvi’yi kendisine çekip sorular sorar. Purvi’nin gözyaşları akar ve hiçbir şey söylemeden ayrılır. Purvi sonra pişman olur ve bir not yazarak Manas’tan babasına vermesini ister. Tabi Arjun görür ve buna mani olur.

Sakshi, Virender’a ne kadar çaresiz ve kötü hissediyor olması gerektiğini anlayabildiğini söyler. Çocuklar önümüzde ama biz onlara kavuşamıyoruz der.

Purvi tapınakta dua ederken Radhika’dan mesaj gelir ve ikili buluşur.

Purvi, onunla buluşmak için buraya geldiği için Radhika’ya teşekkür eder. Radhika gelmek istemediğini söylerken başka birini kurtarmak için gelmenin daha iyi olacağını düşündü. Purvi ona Arjun’un lisansının neden iptal edildiğini sorar. Radhika, yıllar önce tecavüze uğradığını paylaşıyor. Arjun yardım edeceğine söz verip tüm kanıtları saklıyor. Radhika aleyhinde deliller toplar. Kendisine para vermeye geldiğinde onu ifşa eder. İşte o zaman uygulama lisansı iptal edilmiştir.

Benimle Kal 56. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 24 Temmuz Pazartesi

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.