Kan Çiçekleri 82. Bölüm Fragmanı İzle – ( 19 Nisan Çarşamba)

kan-çiçekleri-82

Dilan’ın Sabrı Taştı! Derya Adım Adım Sona Yaklaşıyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın sabrı taşıyor ve Karabey adaletini sorguluyor. Dilan gümbür gümbür geliyor. Onu artık kimse yıldıramayacak! Kendisini kaçıranın Derya olduğundan adı gibi emin! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 82. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 19 Nisan Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 82. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 82. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 82 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 82. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 82
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 82 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kanal 7 ekranlarında Kan Çiçekleri rüzgarı esmeye devam ediyor. Kan Çiçekleri dizisi çok beğenildi ve sosyal medyada da yerini koruyor. Bu hafta Derya için beklenen son gelir diye bekliyoruz. Bakalım tahminlerimiz doğru çıkacak mı?

Dilan artık köşeye geçip sinmiyor. Aksine avazı çıktığı kadar bağırıyordur. Eğer haklıysa ve eminse Dilan’ı kimse durduramaz. Dilan’a böyle zamanlarda Baran nasıl yaklaşacağını kestiremiyor. Baran Karabey’in yakında hanımcı olması yakındır. Konumuza geri dönersek Derya battıkça battı ve bu durumda ayağına dolananları bir bir yollamaya başladı.

Baran, Dilan’ın attığı tokadın şokunu yaşıyor. Dilan konakta yalnızca kendisine yükselen seslerden dolayı Karabey adaletini sorguluyor. Baran ise diyecek bir laf bulamıyor.

Cevdet Zümrüt’e abilik yapıyor. Zümrüt’ün kararının her şeyden öncelikli olduğunu söyleyerek Harun’a yol veriyor.

Gül kovuldu! Gerçekleri bilen Gül gitmeden Dilan’ı kenara çekmek yerine telefonla söylemeyi tercih etti. Bakalım Derya ikilinin konuşmasını duyunca ne yapacak? Yoksa bu konuşmaya bir şekilde müdahale mi edecek?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 82.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 19 Nisan Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 82 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir