Kan Çiçekleri 82. Bölüm Fragmanı İzle – ( 19 Nisan Çarşamba)

kan-çiçekleri-82

Dilan’ın Sabrı Taştı! Derya Adım Adım Sona Yaklaşıyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Dilan’ın sabrı taşıyor ve Karabey adaletini sorguluyor. Dilan gümbür gümbür geliyor. Onu artık kimse yıldıramayacak! Kendisini kaçıranın Derya olduğundan adı gibi emin! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 82. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 19 Nisan Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 82. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 82. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 82 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 82. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 82
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 82 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kanal 7 ekranlarında Kan Çiçekleri rüzgarı esmeye devam ediyor. Kan Çiçekleri dizisi çok beğenildi ve sosyal medyada da yerini koruyor. Bu hafta Derya için beklenen son gelir diye bekliyoruz. Bakalım tahminlerimiz doğru çıkacak mı?

Dilan artık köşeye geçip sinmiyor. Aksine avazı çıktığı kadar bağırıyordur. Eğer haklıysa ve eminse Dilan’ı kimse durduramaz. Dilan’a böyle zamanlarda Baran nasıl yaklaşacağını kestiremiyor. Baran Karabey’in yakında hanımcı olması yakındır. Konumuza geri dönersek Derya battıkça battı ve bu durumda ayağına dolananları bir bir yollamaya başladı.

Baran, Dilan’ın attığı tokadın şokunu yaşıyor. Dilan konakta yalnızca kendisine yükselen seslerden dolayı Karabey adaletini sorguluyor. Baran ise diyecek bir laf bulamıyor.

Cevdet Zümrüt’e abilik yapıyor. Zümrüt’ün kararının her şeyden öncelikli olduğunu söyleyerek Harun’a yol veriyor.

Gül kovuldu! Gerçekleri bilen Gül gitmeden Dilan’ı kenara çekmek yerine telefonla söylemeyi tercih etti. Bakalım Derya ikilinin konuşmasını duyunca ne yapacak? Yoksa bu konuşmaya bir şekilde müdahale mi edecek?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 82.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 19 Nisan Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 82 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın