Kara Sevdam 83 Bölüm Özeti – 15 Nisan Cumartesi

kara-sevda-83

Ritika, Ishani’ye Nispet Yapıyor!

Kara Sevdam 83 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 83. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 83. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 83 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 83. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 15 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 83. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerçek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 83 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 83
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ishani düğün yüzüğünü seçecektir. Krishna en pahalı yüzüğü seçmesini ister. Ishani ise en sade yüzüğü alır. Ishani bu hareketiyle Bay Mehra’nın saygısını bir kez daha kazanır.

Diğer tarafta Devarsh’ta en pahalı düğün kartlarını seçer. Fatura’yı daha yüksek miktarda kesip Shekar’a telefon eder. Faturanın yarısını ödemeyi teklif eder. Shekar doğru bir seçim yaptıklarını ne de olsa Ishani’nin kardeşi olduğunu düşünür.

Devarsh’ın bu hareketini Ranvir yakalar ve onu dövmeye başlar. Shekar ve ailesine zarar vermeye çalıştıklarını ama başaramayacaklarını söyler. Ranvir, Devarsh’ı bir güzel döver. Devars’ın Krishna’yı para kasası olarak gördüğünü düşünür.

Devarsh eve gidince herkes onu öyle yara bere içinde görünce şoke olur. Ishani onu kenara çekip ne olduğunu sorar. Ranvir tarafından dövüldüğünü öğrenir. Ishani bunu neden yaptığını sorgular. Ranvir’in sebepsiz yere kimseyi dövmeyeceğini iyi biliyordur.

Ishani, Ranvir’le konuşmak ister. Shekar ise bunun ikisi arasında bir mesele olduğunu konuşmamasını ister.

Kara Sevdam 84.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 15 Nisan Cumartesi

Ranvir, Ritika’nın yanında düğün hazırlıklarından memnun olup olmadığını sorar. Ranvir, Ritika’ya sarılır. Ishani oraya gelir ve ikiliyi sarılırken görür. Ritika ve Ranvir’in fotoğrafı yere düşer. İkili o yöne bakınca Ishani’yi görürler. Ritika düşen fotoğraf çerçevesini alıp yanlarından ayrılır.

Ishani, Ravir’e hesap sormaya çalışır. Devarsh’ı neden dövdüğünü kardeşinden ne istediğini sorar. Ranvir, Devarsh’ın neden Krishna ile evlendiğini sorar. Ishani sevdiği için diye yanıtlar. Ranvir sevgiden ne anladığını sorar. Sevgiyi tanımlamasını ister.

O sırada Ritika yanlarına gelir ve Ishani gitmek ister. Ritika Ishani ıslandığı için böyle göndermek istemediğini ona sarilerinden birini vereceğini söyler. Ishani kabul etmese de Ritika zorla Ishani’yi odasına götürür. Ishani birçok anısını anımsar. Çanları görür, Ranvir’le yaptığı kavgaları hatırlar. Ishani yine gözyaşları içindeyken Ritika birazda nispet yapmaya çalışır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın