Kara Sevdam 82 Bölüm Özeti – 14 Nisan Cuma

kara-sevdam-82

Ranvir’de Ritika’yla Yeniden Evlenecek!

Kara Sevdam 82 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 82. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 82. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 82 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 82. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 82. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 82 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 82
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani yine yanlış bir karar vermiş Shekar’la evlenmek istediğini herkesin önünde beyan etmişti. Bu Ranvir’in hiç hoşuna gitmezken Ishani ise Ranvir ve Ritika’nın gerçek olmayan evliliğine katkı yapmak için böyle saçma bir karar almıştı.

Ishani daha sonra bu kararının asıl sebebini Shekar’a açıklar. Ranvir ve Ritika’nın gerçekte evli olmadığını Ranvir’in kedisine yaklaşmaması için bu kararı aldığını bilmesini ister. Shekar”da Ishani’ye değer verdiğini bunu iyi bilmesini ister.

Tü bu olanlardan sonra gaza gelen Ranvir, Ritika’ya herkesin içinde evlenme teklifi eder. Gerçek büyük bir düğünle evleneceklerini söyler. Ishani ve Dervash’in evlendiği gün Ritika ve Ranvir’de evlenecektir. Herkes alkışlarken Ishani’nin gözleri nemlidir.

Kara Sevdam 83.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 14 Nisan Cuma

Ertesi sabah hummalı şekilde düğün hazırlıkları başlar. Özellikle Ranvir, Ritika için her şeyi organize eder. Ranvir daha sonra Shekar’ın ofisine gider. Shkar’ın zararda olduğunu ve ona ortaklık teklif eder. Ranvir, Ishani’nin onu asla sevmeyeceğini bu ortaklık sayesinde mallarına konmasına engel olacağına Shekar’a göz kulak olacağını söyler. Shekar ise çeki yırtıp atar. Ranvir bu ortaklığı kabul edeceğini söyler.

Büyükanne ise zor durumdadır. Bu maddi durumda düğün yapmak epey zor olacaktır. Ranvir onları duyunca büyükanneye epey yüklü para yazar. Son 8 aydır da para alamadıklarını öğrenir. Büyükanne şimdi kendisine Ranvir’in neden bu kadar yükü bir para verdiğini düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir