Kara Sevdam 81 Bölüm Özeti – 13 Nisan Perşembe

kara-sevdam-81

Ishani, Herkesin İçinde Shekar’ın Evlenme Teklifini Kabul ETTİ!

Kara Sevdam 81 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 81. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 81. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 81 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 81. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 13 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 81. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 81 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 81
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir, Ishani’ye tuzak kurarken kendi ayağına sıkmıştı. Sonunda da Ritika, Ishani’yi bir müddet sonra unutacağını düşündüğünü ama şimdi ömür boyu unutamayacağını söyleyerek Ranvir’in yanında ayrılır. Ranvir ise mahvolmuş hisseder. Ishani, Ranvir’in yanına gştmek ister ama vazgeçer.

Ishani arabada oldukça düşüncelidir. Shekar da bu durumu fark eder. Ishaani, Ranveer’le yaşadığı anı ve Ritika’nın sözlerini düşünüyor. Amba’nın Ritika’yı desteklediği için hiçbir şey almadığına dair sözlerini hatırlıyor. Ne yapacağını düşünür, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamaz.

Ritika ağlayarak eve gelir. Amba onu durdurur ve neden ağladığını sorar. Ritika, Amba’ya sarılır ve ağlar, yorgun olduğunu ve artık yapamayacağını söyler. Ranvir’in karısı olmayı dramatize etmekten bıkmıştır. Onun iyi bir adam olduğunu bilir ve aşkından uzak olmasının sebebinin kendisi olduğu için incinir. 

Ritika, Amba’ya Ranvir’in Ishani’yi sevdiğini, hayatlarında üçüncü bir kişi gibi hissettiğini söyler. Hayatlarından ayrılmayı düşünür. Bir gün Ranvir’in onu evlat edineceğini düşündü ama şimdi Ishani ona geri döndü. Ritika, Shekhar’ın evine gitmek için yola çıkar.

Oradaki herkese Ishani’nin Ranvir’in karısı olduğunu ve onun üzerinde hakkı olduğunu söyleyecektir.  Amba telefon numarasını çevirir.

Bay Mehra, bu eve tüm mutluluğu getiren kişi olduğu için Ishani’den pooja ritüellerini üstlenmesini ister. Onu bu evin bir parçası olarak gördüğünü söylüyor. Büyükanne, Ishani’nin evliliğe evet demesi için dua eder. Ishani mandapa yönelir. Ritika’nın sözleri hala Ishani’nin zihninde yankılanıyor. Ayrıca büyükannesinin Shekhar ile evlenme isteğini de düşünüyor. Ishani, Shekhar’ın aldığı karar ne olursa olsun kabul edeceğini düşünerek dua eder. 

Ritika, Shekar’ın yanına gelir ve ona açıklamak istediği önemli bir şeyi olduğunu söyler. Ishani, Ritika’nı geldiğini görür ve Shekar’ın yanına giderek herkesin içinde açıklamak istediği bir şeyi olduğunu söyler. Ishani, Shekar’la evlenmeyi kabul eder. Shekar ciddi olup olmadığını sorar. Kanchal, Mehra ve Krishna herkes çok mutlu olup sarılır.

Ranvir ise somurtur. Mutlu olan bir diğer isimde Amba’dır. Ama Ritika’nın yüzü gülmüyordur.

Kara Sevdam 81.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 13 Nisan Perşembe

Chaitali ve Parekh ailesi birbirlerini tebrik eder. Büyükanne Ishani’nin yanına gelip çok mutlu olduğunu söyleyecek başka sözü olmadığını ifade eder.

Shekhar, Ritika’ya gelir ve neden şok olduğunu, onun her zaman iyi bir kızla evlenmesini istediğini, bunu yaptığını ve gerçekten sevdiği kızla evlendiğini söyler. Ritika senin adına çok sevindim diyor. Aynı şekilde Shekar, Ranvir’i de sıkıştırır ve tebriğini alır.

Hemen Ishani’ye riteül yapması için kırmızı sari uzatırlar. Ishani giyinmek için odasına gider. Büyükanne peşinden Ishani’nin odasına girer. Önce teklifini reddettiğini şimdi ise herkesin önünde onayladığını söyler. Yine kimse için bir fedakarlığa soyunmamasını ister.

Shekar ve Ishani poja için oturur ve el ele tutuşurlar. Ritika’nın içi acır. Ritika dinlenmek için odaya gideceğini söyler.

Ranvir yine bir köşede Ishani’yi kolundan tutup sıkıştırır. Onu iyi tanıdığını fırsatçı olduğunu, Shekar’ı da kullanıp atacağını söyler. Shekar ve ailesine zarar veremeyeceğini iddia eder.

Ishani, Shekhar ile evleneceğine dair meydan okur. Aynı şekilde Ishani, Ritika’ya aynı açıklamaları yapar. Ranvir ve bebeğiyle çok mutu olmasını diler. Bir yandan da hemen Ishani ve Shekar için evlilik tarihi belirlenir. Ishani yine Ranvir’in mutluluğu için yine bencilce bir karar alarak işleri zorlaştırmaya devam eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın