Kara Sevdam 81 Bölüm Özeti – 13 Nisan Perşembe

kara-sevdam-81

Ishani, Herkesin İçinde Shekar’ın Evlenme Teklifini Kabul ETTİ!

Kara Sevdam 81 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 81. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Nisan Perşembe yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 81. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 81 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 81. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 13 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan 81. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 81 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 81
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir, Ishani’ye tuzak kurarken kendi ayağına sıkmıştı. Sonunda da Ritika, Ishani’yi bir müddet sonra unutacağını düşündüğünü ama şimdi ömür boyu unutamayacağını söyleyerek Ranvir’in yanında ayrılır. Ranvir ise mahvolmuş hisseder. Ishani, Ranvir’in yanına gştmek ister ama vazgeçer.

Ishani arabada oldukça düşüncelidir. Shekar da bu durumu fark eder. Ishaani, Ranveer’le yaşadığı anı ve Ritika’nın sözlerini düşünüyor. Amba’nın Ritika’yı desteklediği için hiçbir şey almadığına dair sözlerini hatırlıyor. Ne yapacağını düşünür, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamaz.

Ritika ağlayarak eve gelir. Amba onu durdurur ve neden ağladığını sorar. Ritika, Amba’ya sarılır ve ağlar, yorgun olduğunu ve artık yapamayacağını söyler. Ranvir’in karısı olmayı dramatize etmekten bıkmıştır. Onun iyi bir adam olduğunu bilir ve aşkından uzak olmasının sebebinin kendisi olduğu için incinir. 

Ritika, Amba’ya Ranvir’in Ishani’yi sevdiğini, hayatlarında üçüncü bir kişi gibi hissettiğini söyler. Hayatlarından ayrılmayı düşünür. Bir gün Ranvir’in onu evlat edineceğini düşündü ama şimdi Ishani ona geri döndü. Ritika, Shekhar’ın evine gitmek için yola çıkar.

Oradaki herkese Ishani’nin Ranvir’in karısı olduğunu ve onun üzerinde hakkı olduğunu söyleyecektir.  Amba telefon numarasını çevirir.

Bay Mehra, bu eve tüm mutluluğu getiren kişi olduğu için Ishani’den pooja ritüellerini üstlenmesini ister. Onu bu evin bir parçası olarak gördüğünü söylüyor. Büyükanne, Ishani’nin evliliğe evet demesi için dua eder. Ishani mandapa yönelir. Ritika’nın sözleri hala Ishani’nin zihninde yankılanıyor. Ayrıca büyükannesinin Shekhar ile evlenme isteğini de düşünüyor. Ishani, Shekhar’ın aldığı karar ne olursa olsun kabul edeceğini düşünerek dua eder. 

Ritika, Shekar’ın yanına gelir ve ona açıklamak istediği önemli bir şeyi olduğunu söyler. Ishani, Ritika’nı geldiğini görür ve Shekar’ın yanına giderek herkesin içinde açıklamak istediği bir şeyi olduğunu söyler. Ishani, Shekar’la evlenmeyi kabul eder. Shekar ciddi olup olmadığını sorar. Kanchal, Mehra ve Krishna herkes çok mutlu olup sarılır.

Ranvir ise somurtur. Mutlu olan bir diğer isimde Amba’dır. Ama Ritika’nın yüzü gülmüyordur.

Kara Sevdam 81.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 13 Nisan Perşembe

Chaitali ve Parekh ailesi birbirlerini tebrik eder. Büyükanne Ishani’nin yanına gelip çok mutlu olduğunu söyleyecek başka sözü olmadığını ifade eder.

Shekhar, Ritika’ya gelir ve neden şok olduğunu, onun her zaman iyi bir kızla evlenmesini istediğini, bunu yaptığını ve gerçekten sevdiği kızla evlendiğini söyler. Ritika senin adına çok sevindim diyor. Aynı şekilde Shekar, Ranvir’i de sıkıştırır ve tebriğini alır.

Hemen Ishani’ye riteül yapması için kırmızı sari uzatırlar. Ishani giyinmek için odasına gider. Büyükanne peşinden Ishani’nin odasına girer. Önce teklifini reddettiğini şimdi ise herkesin önünde onayladığını söyler. Yine kimse için bir fedakarlığa soyunmamasını ister.

Shekar ve Ishani poja için oturur ve el ele tutuşurlar. Ritika’nın içi acır. Ritika dinlenmek için odaya gideceğini söyler.

Ranvir yine bir köşede Ishani’yi kolundan tutup sıkıştırır. Onu iyi tanıdığını fırsatçı olduğunu, Shekar’ı da kullanıp atacağını söyler. Shekar ve ailesine zarar veremeyeceğini iddia eder.

Ishani, Shekhar ile evleneceğine dair meydan okur. Aynı şekilde Ishani, Ritika’ya aynı açıklamaları yapar. Ranvir ve bebeğiyle çok mutu olmasını diler. Bir yandan da hemen Ishani ve Shekar için evlilik tarihi belirlenir. Ishani yine Ranvir’in mutluluğu için yine bencilce bir karar alarak işleri zorlaştırmaya devam eder.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kanal D’nin Yeni Dizisi Yalan İlk Bölümüyle Yayınlandı!
  Yalan 1.bölüm yayınlandı! Kanal D Yalan son bölüm izle! Yalan yeni bölüm izle. Yalan dizisi 1. bölümü Kanal D ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlandı. Yalan dizisi Melike karakteriyle Aslıhan Güner büyük beğeni topladı. Tüm yalanların ortaya dökülmesi an meselesidir. Herkesin geleceği Hazal’ın iki dudağının arasındadır.
 • Prens Dizisinin Yapım Belgeseli Çekildi
  Prens dizisinin çekim detayları, tekniklerinin ve Vahşi Kelebek’in ortaya çıkışının anlatıldığı eğlenceli belgesel geliyor.
 • Yeni Dizi Haberleri Gelmeye Devam Ediyor
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Dizilerin bir kısmı sezon finaline hazırlanırken bir kısmı da final bayrağını çekti. Peki yeni sezonda hangi diziler başlayacak? Yeni sezon için hummalı bir yarış başladı. İşte adı geçen oyuncular ve yeni projeler…
 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın