Kara Sevdam 80 Bölüm Özeti – 12 Nisan Çarşamba

kara-sevdam-80

Ranvir, Ishani’ye TUZAK KURDU! Ayağına Dolandı…

Kara Sevdam 80 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 80. bölümü Kanal 7 ekranlarında 12 Nisan Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 80. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 80 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 80. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 12 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 80. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Shekar ve Ishani’nin evlenebileceğini öğrenmiştir. Ranvir, Shekar’a Ishani’nin gerek yüzünü göstermek için kolları sıvar. Kara Sevdam 80 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 80
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kanchal, Ishani meselesini Shekar’la konuşmak için odasına gider. Shekar ise annesinin başka kızlarla onu evlendirmeye çalışmasından hoşnutsuzdur. Shekar burun kıvırırken annesi Ishani’yle evlenmek istemiyorsun herhalde deyip sırtını döner. Shekar annesinin ne söylemeye çalıştığını algılayamaz. Koşup boynuna atlar. Ishani ile evlenmesine olumlu baktığı için şaşkındır.

Kanchal ikisinin birbirine bakışlarını ark ettiklerini özellikle büyükanneyle birlikte bu evliğe onay verdiklerini açıklar. Tabi bu durum Ishani’nin kararına bağlıdır.

Krishna’da Dervash ve ailesine evini gezdiriyordur. Dervash’ın annesi evi görünce ağzı açık kalır. Bu kızın kendi evlerinde nasıl yaşayacaklarını düşünür. Ardından Krishan’nın evinde kalmasını Dervash’ın da ailesiz yapamayacağını düşünerekten annesi de bu evde kalmak için kendisine pay çıkarır.

Ranvir, Shekar’ı bulmaya gelir. Onunla konuşmak istediği meselesi olduğunu söyler. Shekar konu Ishani ile ilgiliyse bu konuyu durdurmasını ister. Çünkü Ishani yakında karısı olabilecektir. Bu yüzden Ranvir’in yanlış bir şey söylemesine müsaade etmez.

Büyükanne de Ishani’yi kenara çekmiş Shekar meselesini açar. Ishani ise Shekar’dan hoşlanmadığını ve evlenmek istemediğini belirtir. Büyükanne ona Harshad’ın sevgisini Falguni ile olan yaşantısını hatırlatır. Büyükanne Ranvir için birçok şeyi feda ettiğini bu evde saygı gördüğünü bir kez daha düşünmesini ister.

Ranvir ise Shekar’ın evlilikten bahsetmesine şoke olur. Shekhar, ailesinden bir teklif olduğunu söylüyor. Ranvir ise hastanede Ishani’nin nasıl biri olduğunu hastanede duyduğunu nasıl bu kararı alabildiğini sorar. Ishani’nin para avcısı olduğunu söyler. Shekhar, Ranvir’e sevdiği kişinin başka biriyle evlendiği için kıskandığını söyler.

Shekar, Ranvir’e Ishani’ye güvendiğini ve daha fazla konuşmak istemediğini söyleyip ayrılır. Shekar, büyükanne ve Ishani’nin konuşmalarını duyar. Ishani evlenmek istemediğini söylüyordur. Shekhar, Ishaani’nin yanına gelir. Bunu geçen gün söylediğini, onun dürüst bir kadın olduğunu ve burada yaşamasının kararını etkilememesi gerektiğini, ne karar verirse kabul edeceğini söyler.

Aile yemek masasına geçmiştir. Ishani servis yapar. Kanchal, Shekar’a da servis yapmasını ister. Bay Mehra düğün öncesi Ishani’ye düğün ritüellerini sorar. Ne de olsa kızları onun ailesine gelin gidecektir. Ishani birkaç pojadan ve ritüelden bahseder. Ishani’den idol almalarını isterler.

Ishani bir dükkana gider. O sırada arkasından Ranvir içeri girer. Shekar ise o sırada Ranvir’den bir telefon alır. Shekar yine Ranvir’in Ishani’den bahsedip canını sıkmasını istemez. Ranvir yürürken yere yığılır. Sarhoştur. Ishani ona doğru koşar ve ayağa kalkmasını sağlar.

Ishani ona bu kadar çok içmemesini pek çok defa söylediğini burada ne yaptığını sorar. Ranvi kontrolünü kaybediyormuş gibi yapar ve Ishani’den kendisine dokunmamasını ister. Şoför oğlu olduğunu hatırlatır.

Shekhar aramayı açar ve herhangi bir saçmalık duymaya hazır olmadığını söyler. Shekar ise Ranvir yerine dükkan satıcısının Ranvir’in sarhoş olduğu hakkında bilgi verir. Shekar oraya geleceğini söyleyip telefonu kapatır.

Kara Sevdam 80.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 12 Nisan Çarşamba

Ranvir, Ishani’ye varlığının artık onu etkilemediğini söyler. Ona olan tüm hisler artık onun için ölmüştür. Kulağına yaklaşır ve artık hayatında adının bir önemi olmadığını söyler. 

Ranvir ileriye gitmeye başlar. Ishani’ye yaklaşıp onu öpmeye ve okşamaya başlar. Shekar ise oraya gelmiş Ranvir’i arıyordur. Ishani, Ranvir’i ittirmeye çalışır. Ishani arkasını dönünce şoke olur. Ranvir ise sinsi sinsi gülümsemeye başlar. Karşılarında ağlayan Ritika vardır. Ranvir karşısında Shekar’ı görmeyi ümit ederken gözyaşları içinde ağlayan Ritika’yı görür.

Sarhoş Ranvir bir anda ayılır ve Ritika’nın peşinden koşturmaya başlar. Ritika, Ranvir’den kendisine dokunmamasını ister. Ranvir sarhoş olmadığını tüm bunları Shekar’ın Ishani’nin gerçek yüzünü görmesi için yaptığını söyler. Shekhar, Ishaani hakkında hiçbir şey duymaya hazır değil ama Shekhar’ın ona kanmasını da istemiyor.Shekhar’ın babasından telefonla Ishaani’nin buraya geleceğini öğrenmiş. Shekhar’ı bir adamdan aradı ve Ishaani’den önce buraya ulaştı. Haklı olduğunu, oyunculuk yaptığını ve Ishaani’nin gerçekliğini Shekhar’a anlatmak istediğini söylüyor. Ritika, Shekhar’ın onu buraya çağırdığını söylüyor. 

Shekar, Ishani’yi bulur ve ona burada ne yaptığını sorar. Shekar, Ranvir’i görüp görmediğini sarhoş olduğuna dair sorular sorar. Shekar arabayı almaya giderken Ishani, diğerlerinin konuşmasını duyar. Ranvir, Ritika’ya gerçeği söylediği halde artık neden üzüldüğünü sorar. Ishani’nin karaktersizliğini ortaya çıkarmak için yaptığını söyler. Ritika ise onu gerçekten öptüğünü ve gözlerinde nefret göremediğini söyler. Kağıt üzerinde evli olduklarını ama gerçekten evli olmadıklarını söyler. Ishani ise tğm bunları duyar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir