Kara Sevdam 79 Bölüm Özeti – 11 Nisan Salı

kara-sevdam-79

Shekar ve Ishani Evlenecek mi?

Kara Sevdam 79 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 79. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Nisan Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 79. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 79 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 79. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 11 Nisan Salı günü yayınlanacak olan 79. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani ve Ranvir yeniden bir araya gelir. Ranvir takmıyor gibi görünse de hala öfkelidir. İnsanları İshani konusunda uyarmayı düşünür. Kara Sevdam 79 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 79
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir yeniden Ishani’ye kırılmış ve onu hayatından tamamen çıkarma kararı almıştı. Bunu da Ritika’nın yanına giderek çekmecesinde Ishani’ye ait resim, fotoğraf ne varsa yakıp söz verir. Ritika’nın karnına dokunarak hayatlarına birinin girdiğini ve birinin de çıkmak zorunda olduğunu söyler. Ranvir yakarken bunun bir ritüel olacağını her yıl kutlayacaklarını söyler.

Diğer tarafta Shekar ise Ishani’yi mutlu etme yollarını arar. Ailesini getirmiş ve onun gülümsemesini sağlıyordur. Büyükanne Kanchal’a kızlarına sahip çıktıkları için teşekkür eder. Düğün tarihi de netleştirilir. Falguni’nin bu düğüne onay verdiğini kendisi yüzünden ertelenmesini istemeyeceği konuşulur.

Ranvir ise kendisini kanıtlama ihtiyacı hissediyormuşçasına Ritika’ya yakınlık gösterir. Ona sevdiği yemeklerden verip istediği filmleri açmaya çalışır.

Kanchal ve kocasının yıldönümü vardır. Kanchal Amba’yı arayıp haber verir. Amba başka bir planı olduğunu söyleyip reddeder. Kanchal Ranvir ve Ritika’nın gelmesini ister. Amba, Ritika’nın son ayı olduğunu söyleyip kibarca reddeder.

Kara Sevdam 79.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 11 Nisan Salı

Bunu duyan Ranvr ise balıklama atlar. Ritika’nın arkadaşının ailesinin yıldönümüdür ve gitmesini ister. Ritika ise gitme taraftarı değildir. Üstelik Ishani’de orada olacaktır. Ranvir hemen üstten tavırla takmadığını onu görmeyeceğini hayatından sildiğini belirtir. He Ranvir he kesin öyledir.

Tören başlar ve aileler karşılanır. Ishani ise hazırlıklarla yakından ilgilidir. Kapıda Ritika ve Ranvir görülür. Ishani ve Shekar’ın yüzü düşer. Ishani servisle ilgilenmek için ayrılır. Ravir ise Shekar’a davet edilmediğini annesinin davete ettiğini söyler.

Ishani, Ranvir’la karşılaşmak istemiyordur. Ranvir ise Ishani’ye laf sokmak için tetikte bekliyordur.

Kanchal ve büyükanne ise Ishani ve Shekar arasındaki iletişimden bahseder. Bu iki kadın iyi bir çift olacaklarına kanaat getirir.

Kanchal ve Bay Mehra’nın pastası gelir. Bay Mehra pastayı çocuklarıyla kesmek ister. Ayrıca Devarsh ev Krishna’nın düğün tarihi de ilan edilir. Aile Ishani’yi de yanlarında görmek ister. Ishani’ye pasta yedirilirken Ranvir’in yüzü düşer. Ishani’nin masum görünerek herkesi kandırdığını düşünüyordur. Ranvir bu konuya da el atacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın