Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?

Dünyayı-Değiştiren-Ayten-konusu

Ezgi Mola’nın Yeni Dizisi Dünyayı Değiştiren Ayten Geliyor!

Disney+ yeni projesi ve başrolünde Ezgi Mola’nın yer aldığı Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi geliyor. Ezgi Mola’yı hiç böyle bir karakterde görmediniz! Konusu bir hayli ilginç. Ezgi Mola yavaş yavaş seri katile dönüşen bir karakter olarak karşımıza çıkacak! Dünyayı Değiştiren Ayten konusu ne? Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları kimler?

Dünyayı Değiştiren Ayten

Ezgi Mola son yıllarda gücüne güç katarak ilerliyor. Masumlar Apartmanı, Erşan Kuneri, Alice müzikali… Şimdi de eminiz Dünyayı Değiştiren Ayten dizisiyle adından bir hayli söz ettirecek.

Son zamanlarda kadın seri katil dizileri revaçta… Fatma, Aktris ve şimdi de Dünyayı Değiştiren Ayten…

Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu ne?

Ayten, Arda ve Sevgi adında iki çocuğu olan bir kadındır ve erken tedavi olmazsa hayatı boyunca engelli kalacak olan kızı için paraya ihtiyaç duymaktadır. Kendisine gelen teklifi kabul ederek dünyayı sarsan bir olaya neden olur. Ayten, dünya liderlerinin bulunduğu uçağa bomba koyacaktır.

Dünyayı Değiştiren Ayten, sürükleyici bir hikâye ve etkileyici oyuncu kadrosuyla izleyicileri kendine hayran bırakacak. Dizi, insanların hayatta karşılaşabilecekleri zorluklara ve hayatı değiştirebilecek kararlara odaklanacak ve izleyicilere düşündürücü bir deneyim sunacak.

Dünyayı Değiştiren Ayten Oyuncuları kim?

Dünyayı Değiştiren Ayten oyuncuları arasında şimdilik; Selçuk Yöntem, Saadet Işıl Aksoy, Yetkin Dikinciler, Başak Daşman, Ezgi Mola ve Aytaç Uşun gibi isimler yer alıyor.

Tims&B Prodiction imzasında olan ve set çalışmaları devam eden Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi çok yakında Disney Plus dijital yayın platformunda yayınlanacak.

Ezgi Mola’nın partneri Bülent Seyren oluyor. Selçuk Yöntem apartman yöneticisi rolünü canlandıracak. Saadet Işıl Aksoy, Ayten’in kapıcılık yaptığı apartmanda oturan cinayet masası polisi “Demet’ karakterini canlandıracak.Efe Tunçer, hacker ‘Alpcan’ karakterine hayat verecek. Aytaç Uşun, gazeteci ‘Selim’i canlandıracak. Diziye son olarak Netflix’te izleyicilerle buluşan ‘Şahmaran’ dizisinde Maran’ın (Burak Deniz) kardeşi Bike’ye hayat veren Nil Sude Albayrak dahil oldu. 

Dünyayı Değiştiren Ayten, Disney+ Türkiye’de yerini alacak ve tüm dünya genelinde beklenen bir yapım olacak. İzleyiciler, kaliteli bir hikâye, gerilimli anlar ve etkileyici oyunculukla dolu bir deneyim bekleyebilirler. Yakında Disney+ Türkiye’de olacak.

Boğa Boğa Filminde İlk Fragman Geldi!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir