Kara Sevdam 78 Bölüm Özeti – 10 Nisan Pazartesi

kara-sevdam-78

Ranvir, Ishani’ye Şeytan Dedi!

Kara Sevdam 78 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 78. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan Pazar yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 78. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 78 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 78. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 10 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 78. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani bir kez daha Ranvir’in kalbini kırıp kendisinden nefret edip çocuğuyla güzel bir hayat yaşamasını ister. Ranvir’de Ritika’yla yeni bir yola yelken açar. Kara Sevdam 78 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 78
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ishani, Shekar’a yeniden Ranvir’e olan kinini kusmaya başlar. Ranvir yine bir kez daha Ishani’yi şaşkınlıkla izlemeye devam ediyor. Ishani sevdiği adamın onun yüzünden öldüğünü Ranvir’in hizmetçileri olduğunu aynı şeyleri Ishani anlatır. Amacı Ranvir’in umuda kapılmaması kendisinden nefret etmesini sağlamak.

Ritika ise yine strese girip sancıları tutar. Doktor gelip Ritika’yı stresten uzak tutmasını ister. Shekar’da Ishani’nin anlattıklarından sonra herkesin kendi hayatı olduğunu söyleyip Ishani’yi Ranvir’in yanından çekip uzaklaştırır.

Ishaani, kendisini ve Ranvir’i düşünerek yolda yürür. Önce arkadaş olduklarını, sonra düşman olduklarını düşünüyor. Tüm iyi ve kötü zamanlar gözlerinin önünden geçer. Aşkın onu elde etmekle ilgili olmadığını, fedakarlıkla ilgili olduğunu söylüyor.

Shekhar onun asla Ranvir’in karısı olacağını tahmin edemediğini söyler. Ama Ranvir’,n iyi bir adam olduğunu düşündüğünü belirtir.

Ishani hiç sevip sevmediğini sorar. Shekhar hayır der. Shekhar anlattığı hikayeyi tekrarlar. Ishani aşkı anlamanın zor olduğunu çünkü hissettiklerinin söylenemeyeceğini ve söylediklerinin insanlar tarafından anlaşılamayacağını söylüyor. Aşkı anlayan başka bir dünyada yaşamaya başlar der.

Ertesi sabah, Shekhar geldiğinde Ishani eşyalarını topluyordu. İkili şakalaşır ve Shekar ona evlerinden ne aldıklarını sorar. Daha sonra Ishani’nin ailesinin güvenini kazandığını gitmek zorunda olmadığını söyler.

Kara Sevdam 78.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 10 Nisan Pazartesi

Ritika kendine geldiğinde baş ucunda elinde gülle bekleyen Ranvir’i görür. Ranvir, Ritika’yı alnından öper ve hamileliğinde bunca stres yaşattığı için özür diler. Ritika onunla Ishani hakkında konuşmaya çalışır. Ranvir buna izin vermez ve Ishani’ni bir şeytan olduğunu artık evliğinin yeni başladığını haber verir.

Shekar ve Ishani de merdivenlerden iner. Ishani’nin ailesi gelmiştir. Hepsi Ishani’yle kucaklaşır ve eve götürmek istediklerini söyler. Büyükannesi yine aynı sözleri tekrarlar. Ishani, Shekar ve annesiyle kalmak istediğini Stk’da çalışarak hayatına anlam katmak istediğini dile getirir. Büyükannesi de bu kararını destekler ve yanında olacağı sinyalini verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın