Kara Sevdam 78 Bölüm Özeti – 10 Nisan Pazartesi

kara-sevdam-78

Ranvir, Ishani’ye Şeytan Dedi!

Kara Sevdam 78 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 78. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan Pazar yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 78. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 78 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 78. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 10 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 78. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani bir kez daha Ranvir’in kalbini kırıp kendisinden nefret edip çocuğuyla güzel bir hayat yaşamasını ister. Ranvir’de Ritika’yla yeni bir yola yelken açar. Kara Sevdam 78 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 78
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ishani, Shekar’a yeniden Ranvir’e olan kinini kusmaya başlar. Ranvir yine bir kez daha Ishani’yi şaşkınlıkla izlemeye devam ediyor. Ishani sevdiği adamın onun yüzünden öldüğünü Ranvir’in hizmetçileri olduğunu aynı şeyleri Ishani anlatır. Amacı Ranvir’in umuda kapılmaması kendisinden nefret etmesini sağlamak.

Ritika ise yine strese girip sancıları tutar. Doktor gelip Ritika’yı stresten uzak tutmasını ister. Shekar’da Ishani’nin anlattıklarından sonra herkesin kendi hayatı olduğunu söyleyip Ishani’yi Ranvir’in yanından çekip uzaklaştırır.

Ishaani, kendisini ve Ranvir’i düşünerek yolda yürür. Önce arkadaş olduklarını, sonra düşman olduklarını düşünüyor. Tüm iyi ve kötü zamanlar gözlerinin önünden geçer. Aşkın onu elde etmekle ilgili olmadığını, fedakarlıkla ilgili olduğunu söylüyor.

Shekhar onun asla Ranvir’in karısı olacağını tahmin edemediğini söyler. Ama Ranvir’,n iyi bir adam olduğunu düşündüğünü belirtir.

Ishani hiç sevip sevmediğini sorar. Shekhar hayır der. Shekhar anlattığı hikayeyi tekrarlar. Ishani aşkı anlamanın zor olduğunu çünkü hissettiklerinin söylenemeyeceğini ve söylediklerinin insanlar tarafından anlaşılamayacağını söylüyor. Aşkı anlayan başka bir dünyada yaşamaya başlar der.

Ertesi sabah, Shekhar geldiğinde Ishani eşyalarını topluyordu. İkili şakalaşır ve Shekar ona evlerinden ne aldıklarını sorar. Daha sonra Ishani’nin ailesinin güvenini kazandığını gitmek zorunda olmadığını söyler.

Kara Sevdam 78.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 10 Nisan Pazartesi

Ritika kendine geldiğinde baş ucunda elinde gülle bekleyen Ranvir’i görür. Ranvir, Ritika’yı alnından öper ve hamileliğinde bunca stres yaşattığı için özür diler. Ritika onunla Ishani hakkında konuşmaya çalışır. Ranvir buna izin vermez ve Ishani’ni bir şeytan olduğunu artık evliğinin yeni başladığını haber verir.

Shekar ve Ishani de merdivenlerden iner. Ishani’nin ailesi gelmiştir. Hepsi Ishani’yle kucaklaşır ve eve götürmek istediklerini söyler. Büyükannesi yine aynı sözleri tekrarlar. Ishani, Shekar ve annesiyle kalmak istediğini Stk’da çalışarak hayatına anlam katmak istediğini dile getirir. Büyükannesi de bu kararını destekler ve yanında olacağı sinyalini verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir