Kara Sevdam 77 Bölüm Özeti – 9 Nisan Pazar

kara-sevdam-77

Ranvir Gerçeği Öğrendi!

Kara Sevdam 77 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 77. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan Pazar yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 77. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 77 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 77. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 9 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 77. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani kendisini kovalayan Ranvir’den kaçarken Ranvir’e araba çarpar. Kara Sevdam 77 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 76
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir, Nirupa’nın Falguni’yi öldürdüğü düşüncesiyle onu kafasında suçlu ilan eder. Shekar ise Ishani’yi bu işe bulaştırmamak için Ranvir’i ikna etmeye çalışır. O gün Ishani’nin törenden ayrılıp bindiği taksiciyi bulur ve Ranvir’le yüzleştirir. Shekar olayın olduğu esnada Nirupa’nın evde bile olmadığını söyler. Ranvir ise Shekar’ın duygusal davrandığını söyler ve bu kanıtı göz ardı eder.

Amba da Ishani’ye pasaportunu vererek onu bu şehirden yollama telaşı içerisindedir. Amba Ishani’yi havaalanına kendisinin bırakacağını söyler.

Ranvir eve gittiğinde annesinin uzun zamandır evde olmadığını öğrenir. Şoförü arar ve Nirupa ile birlikte bir seyahat acentasında olduklarını öğrenir. Ranvir, şoförü tembihleyerek yola koyulur. Nirupa’nın kaçtığını anlar.

Ranvir, yolda yürüyen Nirupa’yı görüp arkasından seslenir. Ishani hemen kafasını kapatarak koşmaya başlar. Ranvir onu kolundan tutup sürüklemeye başlayınca halk toplanıp Ranvir’i dövmeye başlar. Ishani kaçmaya devam eder. Ranvir ise iyi dayak yiyordur. Ishani arkasını dönüp baktığında Ranvir de ona bakar ve Ishani’yi görür. Ishani resmen karşısındadır. Ranvir halkın elinden kurtulup koşmaya devam ederken araba çarpar ve yolun öbür ucuna kadar fırlatır.

Ishani çığlık çığlığa Ranvir’in yanına gelir. Onun ellerinden tutup hastaneye yetiştirir. Doktor Ranvir’i ameliyata alacaktır ama Ranvir bir türlü Ishani’nin elini bırakmıyordur. Doktor ameliyata Ishani’yi de sokmak zorunda kalır. Ranvir gözyaşlarıyla Ishani’yi izliyordur. Zihninde Ishani’nin onu sevmediği sözleri yankılanır. Ranvir’in kalp atışları yavaşlar ve eli aşağı düşer. İkilinin elleri ayrılınca doktor Ishani’yi dışarı çıkarır ve prosedürleri başlatmasın ister. Ishani, karısı olduğunu söyleyerek gerekli imzaları atar.

Ishani gözyaşları eşliğinde evdekileri arayarak haber vermesi gerektiğini düşünür. Telefonu Ritika açar. Amba telefonu Ritika’nın elinden alarak neden aradığını sorgular. Ritika ağladığını ve önemli bir şey olabileceğini söyler. Ishani, Ranvir’in kaza geçirdiği haberini verir.

Kara Sevdam 77.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 9 Nisan Pazar

Ishani ve Ritika kucaklaşarak doktordan gelecek haberi bekler. Doktor Ranvir’in travma geçirdiğini belirtir. Uyanana kadar beklemek zorundadırlar.

Chatali, Ishani’yi artık evlerine getirmeleri gerektiğini söyler. Büyükanne ise bunu kabul etmez. Bu zamana kadar Ishani’yi hiç sevmediğini ve benimsediğini söyler. O Harshad’ın kızı değil gölgesiydi. Ama Ishani’nin bu aile için çok çırpındığını söyler. Bu eve geri neden dönmediğini iyi bildiğini söyler. Evlerine dönse de mutlu olamayacağını artık nerde mutluysa orda yaşaması gerektiğini söyler.

Ranvir gözlerini açar ve nerede olduğunu sorgulamaya başlar. Hemşirenin uyarılarına rağmen yerinden kalkar ev Ishani’yi aramaya başlar. Ishani koridorda ağlarken çıplak ayaklarla ona doğru gelen Ranvir’, görür. Ranvir, Ishani’ye ağlayarak sarılır. Kafası o kadar karışmıştır ki öldü sandığı biricik aşkı karşısındadır. Ranvir ona bir sürü sorular sorar. Ishani artık gitmesi gerektiğini söylerken Ranvir onu bırakmaz.

Shekar gelir ve Ranvir’e Ishani’den uzak durmasını söyler. Onun katil değil Falguni’nin kızı olduğunu açıklar. Ranvir bunu bildiğini belirtir. Shekar ikisinin arasında bir akrabalık olup olmadığını sorgular. Ranvir, Ishani’nin karısı olduğunu söyler. Shekar şoke olur. Bu bilgiyi Ishani kendisinden saklamıştır. O kocasıyla yaşarken mutsuz Falguni’nin zoruyla evlendiği bir koca olarak hatırlar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın