Kara Sevdam 76 Bölüm Özeti – 8 Nisan Cumartesi

kara-sevdam-76

Ranvir, Nirupa’nın Falguni’yi Öldürdüğünden Şüpheleniyor!

Kara Sevdam 76 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 76. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 76. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 76 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 76. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 8 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 76. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Falguni için son törenler düzenlenir. Ishani ve Ranvir töreni birlikte yapar. Kara Sevdam 76 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 76
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinin son bölümünde Falguni’ye veda törenleri düzenlenmişti. Ishani, Shekar’a annesinin ölümündeki parçaları birleştirmiş bunun normal bir ölüm olmadığı kanısına varmıştı. Shekar’da bu konuyu araştırmaya başlar.

Diğer tarafta Falguni’nin küllerinin suya atılması gereklidir. Shekar, Ishani’yi bu görevi yapması için yollar. Ranvir’de ailesinden bu son görevi gerçekleştirmek için kimsenin gitmediğini öğrenir. Ritika paraları olmadığı için bu son görevi yapamamış olabileceklerinden bahseder. Ranvir her ay daha fazla para yolladığını hatırlatır. Bunun için Ranvir, Falguni için son görevi yapacaktır.

Ranvir gittiğinde Nirupa’nın bu görevi yapacağını görür. Kendisinin aileden olmadığını pandite uygun olup olmadığını sorar. Nirupa’ya evli olup olmadığı sorulur. Ranvir ise Falguni’nin kızının eski kocası olduğunu söyler. Pandit aileden kimse yoksa bu görevi yapmalarını ister. Ranvir önde Ishani de arkasındadır. Ranvir tüm sevdiklerinin kendisini terk ettiğini söyler. Anne kızın kavuşmasından da mutlu olduğunu söyler. Ishani arkadan Ranvir’in sırtına dokunacakken geri çekilir. Bu görevde tamamlanmış olur.

Ranvir’e müfettişten telefon gelir. Falguni’nin ölümünün planlı bir cinayet olabileceğini Shekar’ın şüphelendiğini bu yüzden herkesi Shekar’ın evine yönlendirdiğini söyler.

Evde soruşturma sürerken Ishani üst kattan izler. Shekar’ın gözü de Ishani’dedir. Müfettiş konuklardan parmak izi alarak korkulukla eşleşip eşleşmediğini kontrol etmek ister.

Müfettiş, Falguni’nin Nirupa ile buluşmak için yukarı çıktığını yalnızca Kanchal’dan öğrenebileceklerini ve bundan sonra herkesin çığlığı duyduğunu söylüyor.

Ranvir’de yerde Niupa’nın halhalını bulur. Nirupa ve Falguni’nin buluşacağını öğrenmiş ve kafasında şimşekler çakmıştır. Evet Ranvir katili bulmuştur. Katil Nirupa’dır. Ranvir şimdi durduk yere ortalığı karıştırmaya hazırlanır. Kafayı acayip Nirupa’ya takmıştır. Nirupa’nın yüzünü göremiyor ve bir türlü de iletişim kuramıyordur. Falguni’nin cenazesinde durmadan ağlamıştır.

Shekar, Nirupa’nın katil olamayacağını defalarca anlatmaya çalışır. Ranvir sebebini sorduğunda Shekar bu konu hakkında yorum yapamaz. Ranvir, Nirupa’nın cezasını çekmesi için elinden geleni yapacağını söyler.

Müfettiş Parekh ailesine Nirupa’dan şüphelendiği söylenir. Büyükanne ise bunu anlamsız bulur. Kızının annesini öldüremeyeceğini söyler. Evdekiler bunu duyunca şaşırır. Büyükanne uzun zamandır Ishani’nin yaşadığını bildiğini söyler. Aynı şekilde Devarsh’ta Ishani’yle karşılaştığını anlatır.

Kara Sevdam 76.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 8 Nisan Cumartesi

Ranvir, Nirupa’nın cezaevi süreci olduğunu ailesinin yanına gitmek istemediğini bu yüzden Shekar’ın evinde çok uzun süre kaldığını düşünür. Anı şekilde bu şüphelerinden Ritika’ya da bahseder. Ritika gerçeği söyleyemediği için üzgündür. Ritika bu konuyu Amba’ya anlatır.

Ishani yolda yürürken artık herkesin üzerine geldiğini gerçek kimliğinin açığa çıkmasının an meselesi olduğunu düşünür. Yanında bir araba durur. Amba içeri davet eder. Aklınca Ishani’yi tehdit etmeye başlar. Çok güzel bir evliliği olduğunu torununu beklediği vs söyler. Ishani geri dönmeyeceğini kimliğini zaten bilerek değiştirdiğini söyler. Bu Amba’nın hoşuna gider. Ishani’ye yardım etmek istediğini söyler. Ona evdeki malzemelerini ve pasaportunu vererek bir an önce gitmesini istediğini belirtir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 11.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 11. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 11. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 11.bölüm özetinde Haya’yı kıskanan Mirab, Murtasım’la yakından ilgilenmeye başlar. Öylesine Derin 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 10.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 10. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 10. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 10.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’ı evden kovar ve Murtasım’ı görmesine izin vermez. Kendisine gün doğan Haya ise Murtasım’ı Mirab’a karşı doldurarak ondan nefret etmesini sağlar. Öylesine Derin 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Nefes 3. Bölüm Full İzle. Nefes 3.bölümde neler olacak? Nefes 3.bölüm özetinde Kiran, Ujala’nın piyango biletinden zengin olur. Nefes 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 2.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Nefes 2. Bölüm Full İzle. Nefes 2.bölümde neler olacak? Nefes 2.bölüm özetinde anne ve kızı Ujala’nın sahip olduğu arsayı alabilmek için kıza iftira atacaklar. Nefes 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine devam ediyor. Evlat dizisinden sonra şimdi de sırada Nefes dizisi var. Yayınlandığı dönemde Pakistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Siyani dizisi Nefes adıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsüne tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın