Kara Sevdam 76 Bölüm Özeti – 8 Nisan Cumartesi

kara-sevdam-76

Ranvir, Nirupa’nın Falguni’yi Öldürdüğünden Şüpheleniyor!

Kara Sevdam 76 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 76. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 76. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 76 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 76. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 8 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 76. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Falguni için son törenler düzenlenir. Ishani ve Ranvir töreni birlikte yapar. Kara Sevdam 76 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 76
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinin son bölümünde Falguni’ye veda törenleri düzenlenmişti. Ishani, Shekar’a annesinin ölümündeki parçaları birleştirmiş bunun normal bir ölüm olmadığı kanısına varmıştı. Shekar’da bu konuyu araştırmaya başlar.

Diğer tarafta Falguni’nin küllerinin suya atılması gereklidir. Shekar, Ishani’yi bu görevi yapması için yollar. Ranvir’de ailesinden bu son görevi gerçekleştirmek için kimsenin gitmediğini öğrenir. Ritika paraları olmadığı için bu son görevi yapamamış olabileceklerinden bahseder. Ranvir her ay daha fazla para yolladığını hatırlatır. Bunun için Ranvir, Falguni için son görevi yapacaktır.

Ranvir gittiğinde Nirupa’nın bu görevi yapacağını görür. Kendisinin aileden olmadığını pandite uygun olup olmadığını sorar. Nirupa’ya evli olup olmadığı sorulur. Ranvir ise Falguni’nin kızının eski kocası olduğunu söyler. Pandit aileden kimse yoksa bu görevi yapmalarını ister. Ranvir önde Ishani de arkasındadır. Ranvir tüm sevdiklerinin kendisini terk ettiğini söyler. Anne kızın kavuşmasından da mutlu olduğunu söyler. Ishani arkadan Ranvir’in sırtına dokunacakken geri çekilir. Bu görevde tamamlanmış olur.

Ranvir’e müfettişten telefon gelir. Falguni’nin ölümünün planlı bir cinayet olabileceğini Shekar’ın şüphelendiğini bu yüzden herkesi Shekar’ın evine yönlendirdiğini söyler.

Evde soruşturma sürerken Ishani üst kattan izler. Shekar’ın gözü de Ishani’dedir. Müfettiş konuklardan parmak izi alarak korkulukla eşleşip eşleşmediğini kontrol etmek ister.

Müfettiş, Falguni’nin Nirupa ile buluşmak için yukarı çıktığını yalnızca Kanchal’dan öğrenebileceklerini ve bundan sonra herkesin çığlığı duyduğunu söylüyor.

Ranvir’de yerde Niupa’nın halhalını bulur. Nirupa ve Falguni’nin buluşacağını öğrenmiş ve kafasında şimşekler çakmıştır. Evet Ranvir katili bulmuştur. Katil Nirupa’dır. Ranvir şimdi durduk yere ortalığı karıştırmaya hazırlanır. Kafayı acayip Nirupa’ya takmıştır. Nirupa’nın yüzünü göremiyor ve bir türlü de iletişim kuramıyordur. Falguni’nin cenazesinde durmadan ağlamıştır.

Shekar, Nirupa’nın katil olamayacağını defalarca anlatmaya çalışır. Ranvir sebebini sorduğunda Shekar bu konu hakkında yorum yapamaz. Ranvir, Nirupa’nın cezasını çekmesi için elinden geleni yapacağını söyler.

Müfettiş Parekh ailesine Nirupa’dan şüphelendiği söylenir. Büyükanne ise bunu anlamsız bulur. Kızının annesini öldüremeyeceğini söyler. Evdekiler bunu duyunca şaşırır. Büyükanne uzun zamandır Ishani’nin yaşadığını bildiğini söyler. Aynı şekilde Devarsh’ta Ishani’yle karşılaştığını anlatır.

Kara Sevdam 76.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 8 Nisan Cumartesi

Ranvir, Nirupa’nın cezaevi süreci olduğunu ailesinin yanına gitmek istemediğini bu yüzden Shekar’ın evinde çok uzun süre kaldığını düşünür. Anı şekilde bu şüphelerinden Ritika’ya da bahseder. Ritika gerçeği söyleyemediği için üzgündür. Ritika bu konuyu Amba’ya anlatır.

Ishani yolda yürürken artık herkesin üzerine geldiğini gerçek kimliğinin açığa çıkmasının an meselesi olduğunu düşünür. Yanında bir araba durur. Amba içeri davet eder. Aklınca Ishani’yi tehdit etmeye başlar. Çok güzel bir evliliği olduğunu torununu beklediği vs söyler. Ishani geri dönmeyeceğini kimliğini zaten bilerek değiştirdiğini söyler. Bu Amba’nın hoşuna gider. Ishani’ye yardım etmek istediğini söyler. Ona evdeki malzemelerini ve pasaportunu vererek bir an önce gitmesini istediğini belirtir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir