Kan Çiçekleri 75. Bölüm Fragmanı İzle – ( 10 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-75

Seyit Beline Silahı Taktı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Seyit ortalığı karıştırmaya geliyor! Beline silahını takan Seyit kızı Dilan’ı görmek için konağa adım atar. Azade ve Baran bu duruma nasıl tepki verecek? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 75. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 10 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 75. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 75. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 75 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 75. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 75
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 75 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde ortalık durulmuşken şimdi de Seyit ortaya çıkıyor. Aylar sonra kızını görmek aklına gelen Seyit tam da Baran ve Dilan’ın arası düzelmişken bu yaptığı ortalığı kızıştırmaktan başka bir işe yaramayacak.

Dilan, Baran’ın ailesine koyduğu tepkileri görüyor. Dilan, Baran’ın kendisi yüzünden ailesiyle arasının bozulmasını istemiyor. Çünkü ailesiz kalmanın ne demek olduğunu iyi biliyor. Baran da Dilan’ın kendisini bu aileden soyutlamamasını artık bu aileye girdiğini ve bir parçası olduğuna inandırmaya çalışıyor.

Dilan’ın Gözyaşları! Dilan’ın maalesef gözyaşları dinmiyor. Dilan’ın akıttığı gözyaşları Baran’ın kalbine iniyor. Baran, Dilan’ı gözyaşlarını silmemek için zor dayanıyor.

Öte yandan Mine, Ali ve Zümrüt aşk üçgeninde neler olacak? Zümrüt her şeyin farkında! Mine’ye zaman tanıyor. Zümrüt ağzında bu bilgiyi açıklamazsan Mine seni eline dolar. Mine tutunduğu bu son dal parçasını kolay kolay bırakmaya niyetli değil.

Baran hala Metin’e öfkeli. Dilan ise hocasına karşı bir saygısızlık yapılmasından korkuyor. Baran’ıb hocasına ne dediğini merak ediyor. Baran aralarında bir şey olmasa dahi Dilan’ı kendisinden koparma eylemini gördü. O yüzden Metin hocaya bilendi. Bunu da Dilan’a ağzından kaçırdı.

Baran yüksek sesle bir şeyleri dile getirince epey utandı ve duygularını yüksek sesle duymuş olmasıyla yüzleşti. Baran’ın gidebileceği ve kendisini açabileceği tek yer annesi ve babasının yanı. İki tarafta da yargılanmadan dinlendiğini iyi biliyor. Mezarlıkta gördüğü kan çiçeğiyse dikkat çeken ayrıntı…

Kan Çiçekleri 75.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 10 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 75 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın