Kan Çiçekleri 75. Bölüm Fragmanı İzle – ( 10 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-75

Seyit Beline Silahı Taktı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Seyit ortalığı karıştırmaya geliyor! Beline silahını takan Seyit kızı Dilan’ı görmek için konağa adım atar. Azade ve Baran bu duruma nasıl tepki verecek? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 75. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 10 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 75. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 75. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 75 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 75. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 75
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 75 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde ortalık durulmuşken şimdi de Seyit ortaya çıkıyor. Aylar sonra kızını görmek aklına gelen Seyit tam da Baran ve Dilan’ın arası düzelmişken bu yaptığı ortalığı kızıştırmaktan başka bir işe yaramayacak.

Dilan, Baran’ın ailesine koyduğu tepkileri görüyor. Dilan, Baran’ın kendisi yüzünden ailesiyle arasının bozulmasını istemiyor. Çünkü ailesiz kalmanın ne demek olduğunu iyi biliyor. Baran da Dilan’ın kendisini bu aileden soyutlamamasını artık bu aileye girdiğini ve bir parçası olduğuna inandırmaya çalışıyor.

Dilan’ın Gözyaşları! Dilan’ın maalesef gözyaşları dinmiyor. Dilan’ın akıttığı gözyaşları Baran’ın kalbine iniyor. Baran, Dilan’ı gözyaşlarını silmemek için zor dayanıyor.

Öte yandan Mine, Ali ve Zümrüt aşk üçgeninde neler olacak? Zümrüt her şeyin farkında! Mine’ye zaman tanıyor. Zümrüt ağzında bu bilgiyi açıklamazsan Mine seni eline dolar. Mine tutunduğu bu son dal parçasını kolay kolay bırakmaya niyetli değil.

Baran hala Metin’e öfkeli. Dilan ise hocasına karşı bir saygısızlık yapılmasından korkuyor. Baran’ıb hocasına ne dediğini merak ediyor. Baran aralarında bir şey olmasa dahi Dilan’ı kendisinden koparma eylemini gördü. O yüzden Metin hocaya bilendi. Bunu da Dilan’a ağzından kaçırdı.

Baran yüksek sesle bir şeyleri dile getirince epey utandı ve duygularını yüksek sesle duymuş olmasıyla yüzleşti. Baran’ın gidebileceği ve kendisini açabileceği tek yer annesi ve babasının yanı. İki tarafta da yargılanmadan dinlendiğini iyi biliyor. Mezarlıkta gördüğü kan çiçeğiyse dikkat çeken ayrıntı…

Kan Çiçekleri 75.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 10 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 75 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir