Kara Sevdam 70 Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

kara sevdam 70

Ritika Gerçeği Ranvir’den Saklayacak!

Kara Sevdam 70 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 70. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 70. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 70 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 70. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 2 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 70. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Shekar, Ishani’ye aşık olmaya başlıyor. Amba ise Ritika’ya gerçeği saklaması konusunda baskı uygular. Kara Sevdam 70 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 69
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir aklına koyduğunu yapar ve stk bünyesine gelerek Nirupa’yı bulmaya gelir. Ishani, Ranvir’in sesini duyup saklanır ve onu uzaktan izler. Ranvir, Nirupa’nın odasını sorar. Ishani endişelenerek Ranvir’in kendisine doğru geldiğini görür.

Ritika’da Ishani’nin gerçekten yaşayıp yaşamadığını araştırmaya başlar. Cezaevindeki müfettişi bulup ona gerçekleri sorar. Ritika, Ishani’nin yaşadığını öğrenir. Bu gerçeği Ranvir’le paylaşmayı düşünür.

Ishani de odasının ışıklarını kapatmıştır. Ranvir onunla karalık odada konuşur. Ranvir, Nirupa’yı desteklemeye onu hayata yeniden kazandıracak sözler söyler. Ishani ise Ranvir’in bu sözleri karşısında ağlamaya başlar.

Dervash ise evlenmeyi kafasına koymuştur. Büyükannesi ise bu duruma karşı çıkar. Disha’nın evi daha yeni terk ettiğini ne düğünü yapacaklarını sorar. Dervash herkesin kendi bildiğini okuduğunu bu yüzden Disha’nın arkasından ağlamayacağını belirtir. Shekar zengindir ve kız kardeşi için kesenin ağzını açacaktır. Dervash evliliğe maddi olarak bakıyordur.

Diğer tarafta da Shekar ve babası arasında sürtüşme yaşanır. Shekar’ın babası kızının düğünü için Shekar’ın erkek tarafının evine gitmesini hoş karşılamaz. Çıkan kavgadan anlıyoruz ki baba aslında üvey… Ishani direk aile meselesinin içine atlayıp Shekar’ı bu konuda destekleme, yardımcı olma görevlerini üstlenecektir.

Kara Sevdam 70.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 2 Nisan Pazar

Ishani hemen Shekar’ın peşine düşer. Ishani ve Shekar birden kendilerini üst üste yerde bulur. Ishani bu ne saçmalık diye Shekar’a çıkışır. İkili kavga ederek ayrılır. Shekar yavaştan gönlünü iyiden iyiye Ishani’ye kaptırmıştır. Hatta bu konuda Shekar ve Ranvir telefonda dertleşir. Shekar Nirupa’dan başka kimseyi düşünemediğini diğer kızları istemediğini söylemeye başlar.

Ardında Shekar kız kardeşini Devarsh Parekh ile evlendireceği bilgisini geçer. Ranvir şaşırır bu konu hakkında yorum yapacakken Ritika onu çağırır. Ranvir, bu konu hakkında daha sonra konuşacaklarını söyleyip ayrılır.

Ritikai, Ranvir’e hayatlarını değiştirecek konu hakkında açıklama yapmak ister. Amba tabi ki bu konuşmaya izin vermeyecektir. Ritika’ya aptal olmamasını Ranvir’in öğrendiği an onu ve çocuğunu bırakacağını söyler. Ritika sevilmediği halde bu durumda sessiz kalacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir