Kara Sevdam 70 Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar

kara sevdam 70

Ritika Gerçeği Ranvir’den Saklayacak!

Kara Sevdam 70 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 70. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 70. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 70 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 70. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 2 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 70. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Shekar, Ishani’ye aşık olmaya başlıyor. Amba ise Ritika’ya gerçeği saklaması konusunda baskı uygular. Kara Sevdam 70 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 69
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Ranvir aklına koyduğunu yapar ve stk bünyesine gelerek Nirupa’yı bulmaya gelir. Ishani, Ranvir’in sesini duyup saklanır ve onu uzaktan izler. Ranvir, Nirupa’nın odasını sorar. Ishani endişelenerek Ranvir’in kendisine doğru geldiğini görür.

Ritika’da Ishani’nin gerçekten yaşayıp yaşamadığını araştırmaya başlar. Cezaevindeki müfettişi bulup ona gerçekleri sorar. Ritika, Ishani’nin yaşadığını öğrenir. Bu gerçeği Ranvir’le paylaşmayı düşünür.

Ishani de odasının ışıklarını kapatmıştır. Ranvir onunla karalık odada konuşur. Ranvir, Nirupa’yı desteklemeye onu hayata yeniden kazandıracak sözler söyler. Ishani ise Ranvir’in bu sözleri karşısında ağlamaya başlar.

Dervash ise evlenmeyi kafasına koymuştur. Büyükannesi ise bu duruma karşı çıkar. Disha’nın evi daha yeni terk ettiğini ne düğünü yapacaklarını sorar. Dervash herkesin kendi bildiğini okuduğunu bu yüzden Disha’nın arkasından ağlamayacağını belirtir. Shekar zengindir ve kız kardeşi için kesenin ağzını açacaktır. Dervash evliliğe maddi olarak bakıyordur.

Diğer tarafta da Shekar ve babası arasında sürtüşme yaşanır. Shekar’ın babası kızının düğünü için Shekar’ın erkek tarafının evine gitmesini hoş karşılamaz. Çıkan kavgadan anlıyoruz ki baba aslında üvey… Ishani direk aile meselesinin içine atlayıp Shekar’ı bu konuda destekleme, yardımcı olma görevlerini üstlenecektir.

Kara Sevdam 70.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 2 Nisan Pazar

Ishani hemen Shekar’ın peşine düşer. Ishani ve Shekar birden kendilerini üst üste yerde bulur. Ishani bu ne saçmalık diye Shekar’a çıkışır. İkili kavga ederek ayrılır. Shekar yavaştan gönlünü iyiden iyiye Ishani’ye kaptırmıştır. Hatta bu konuda Shekar ve Ranvir telefonda dertleşir. Shekar Nirupa’dan başka kimseyi düşünemediğini diğer kızları istemediğini söylemeye başlar.

Ardında Shekar kız kardeşini Devarsh Parekh ile evlendireceği bilgisini geçer. Ranvir şaşırır bu konu hakkında yorum yapacakken Ritika onu çağırır. Ranvir, bu konu hakkında daha sonra konuşacaklarını söyleyip ayrılır.

Ritikai, Ranvir’e hayatlarını değiştirecek konu hakkında açıklama yapmak ister. Amba tabi ki bu konuşmaya izin vermeyecektir. Ritika’ya aptal olmamasını Ranvir’in öğrendiği an onu ve çocuğunu bırakacağını söyler. Ritika sevilmediği halde bu durumda sessiz kalacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın