Kan Çiçekleri 71. Bölüm Fragmanı İzle – (4 Nisan Salı)

kan-çiçekleri-71

Hasan Dilan’ı Kaçırıyor! Baran, Dilan’ı Gitti Sanıyor…

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. İşler karıştı! Bizim beklediğimiz gibi bir son olmadı! Dilan kaçırıldı, hayatı tehlikede! Üstelik Baran onu gitti sanıyor! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 71. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 4 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 71. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 71. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 71 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 71. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 71
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 71 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümüyle ekrana gelmeye devam ediyor. İşler bizim tahmin ettiğimiz gibi romantik bir şekilde gelişmedi. Bizler Dilan’ın Metin’e bileti verip eve döndüğünde Baran’ın alacağı yüz ifadesiyle dalga geçmek için hazırlanırken şoke olduk!

kan çiçekleri 71

Dilan’ın hayatı tehlikede! Birileri onun gidişinden faydalanıp tamamen yok etme derdinde! Hasan işlerine çomak sokan Dilan’dan kurtulmayı planlıyor. Dilan kapana kasıldı bu işten kurtuluş onun için çok zor olacak.

Baran cephesi yıkıldı! Baran sessiz kaldı. Dilan’ın ne seçim yapacağını görmek istedi. Deli gibi Dilan’ın kalmasını istedi. Sonunda da Dilan’ın onu terk edip gittiğini sanıp karalar bağlayıp yas tuttu! Baran nasıl Dilan’a ulaşacak? Baran nasıl haberdar olacak kafalar çok karışık…

Baran, Dilan’a çok kızgın. Baran bu konuda sadece babasıyla dertleşebiliyor. Dilan’ın peşinden gitmekle onu özgür bırakıp ait olduğu toprakta yeşermesi arasında gidip geliyor.

Baran, Dilan’ın yokluğunda bazı ayrıntıları fark edecek. Mesela değer verdiği manevi değeri olan küpesini bırakıp neden gittiğini düşünecek. Metin hocanın eve gelip Dilan’ı sormasıyla Dilan’ın gidip gitmediği ortaya çıkabilir diye düşünüyoruz.

Dilan’ı ise oldukça zorlu bir süreç bekliyor. Kafasından darbe alan Dilan’ın yokluğuysa Derya’yı oldukça keyiflendirecek. Oklar Hasan’ı gösterdiğinde ise kızılca kıyamet kopacak. Umarız Hasan’ın foyaları bir an önce ortaya çıkar ve Kudret’in sağlığı hızlıca ilerler.

Kan Çiçekleri 71.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 4 Nisan Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 71 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın