Kan Çiçekleri 71. Bölüm Fragmanı İzle – (4 Nisan Salı)

kan-çiçekleri-71

Hasan Dilan’ı Kaçırıyor! Baran, Dilan’ı Gitti Sanıyor…

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. İşler karıştı! Bizim beklediğimiz gibi bir son olmadı! Dilan kaçırıldı, hayatı tehlikede! Üstelik Baran onu gitti sanıyor! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 71. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 4 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 71. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 71. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 71 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 71. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 71
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 71 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümüyle ekrana gelmeye devam ediyor. İşler bizim tahmin ettiğimiz gibi romantik bir şekilde gelişmedi. Bizler Dilan’ın Metin’e bileti verip eve döndüğünde Baran’ın alacağı yüz ifadesiyle dalga geçmek için hazırlanırken şoke olduk!

kan çiçekleri 71

Dilan’ın hayatı tehlikede! Birileri onun gidişinden faydalanıp tamamen yok etme derdinde! Hasan işlerine çomak sokan Dilan’dan kurtulmayı planlıyor. Dilan kapana kasıldı bu işten kurtuluş onun için çok zor olacak.

Baran cephesi yıkıldı! Baran sessiz kaldı. Dilan’ın ne seçim yapacağını görmek istedi. Deli gibi Dilan’ın kalmasını istedi. Sonunda da Dilan’ın onu terk edip gittiğini sanıp karalar bağlayıp yas tuttu! Baran nasıl Dilan’a ulaşacak? Baran nasıl haberdar olacak kafalar çok karışık…

Baran, Dilan’a çok kızgın. Baran bu konuda sadece babasıyla dertleşebiliyor. Dilan’ın peşinden gitmekle onu özgür bırakıp ait olduğu toprakta yeşermesi arasında gidip geliyor.

Baran, Dilan’ın yokluğunda bazı ayrıntıları fark edecek. Mesela değer verdiği manevi değeri olan küpesini bırakıp neden gittiğini düşünecek. Metin hocanın eve gelip Dilan’ı sormasıyla Dilan’ın gidip gitmediği ortaya çıkabilir diye düşünüyoruz.

Dilan’ı ise oldukça zorlu bir süreç bekliyor. Kafasından darbe alan Dilan’ın yokluğuysa Derya’yı oldukça keyiflendirecek. Oklar Hasan’ı gösterdiğinde ise kızılca kıyamet kopacak. Umarız Hasan’ın foyaları bir an önce ortaya çıkar ve Kudret’in sağlığı hızlıca ilerler.

Kan Çiçekleri 71.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 4 Nisan Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 71 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir