Kara Sevdam 68 Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma

kara-sevdam-68

Ishani, Ranvir ve Ritika’yı Yemekte Gördü!

Kara Sevdam 68 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 68. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 68. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 68 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 68. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 31 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 68. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Ranvir ve Ritika’yı birlikte görüryor. Ritika’nın hamile olduğunu ve onların artık aile olduğunu düşünmeye başlar. Kara Sevdam 68 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 66
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ritika ve Ranvir gelecekleri hakkında konuşurlar. Ritika ondan bir eş gibi davranmasını istediği için özür diler. Ranvir ise Ishani’yi çok sediğini onunla gerçekten evlenmediği için haksızlık yaptığını açıklar. Ondan sadece biraz zaman ister. Ishani’nin öldüğünü kabullendiğinde gerçek bir aile olabileceklerini söyler. Ritika ise Ranvir’in dostluğunu kaybetmek istemediğini belirtir.

Shekar’ın annesi Ishani’ye bazı kutular gösterir. Stk bünyesinde hapisten çıkmış kadınların böyle kutular yaparak hayatlarını idame ettirdiklerini söyler. Ishani bu fikri çok sever. Ardından bir mektup gelir ve Stk’nın bulunduğu arazinin satışa çıktığını öğrenirler.

Manas çocuğunun ağladığını fark eder. Odaya gittiğinde Disha oje sürüyordur. Girdiği lohusalık depresyonundan böyle kurtulabileceğini düşünür. Disha çocuğu bir türlü susturamadığını Manas’tan ilgilenmesini ister. Manas bebeğin bezinin dolduğunu değişmesi gerektiğini belirtir. Disha bu ii sabah yaptığını yine yaparsa kucağını söyler.

Ishani arazi sahibine mail atar. Tabi ki mail attığı kişi Ranvir’dir. Ranvir’e bu e posta çok tanıdık gelir. Çünkü bu cümleleri çok yakından tanıyordur. Gözleri dalar ve cama gider. İshani’nin gittiğini ama neden hala onu her yerde hissettiğini düşünmeye başlar.

Mehra, Ishani ve Bay Thakur birlikte yemeğe çıkar. Amaç bu Stk bünyesine finansal kaynak sağlamaktır. Burada Ishani ve hapishanedeki kadınlar üzerindeki söylemler biraz can sıkar. Ishani masadan kalkıp gidecekken Ranvir’in geldiğini görür. Ardından Ritika gelir. Ritika, Ranvir’e sarılıp masaya oturur. Ishani ikisinin bebek bekleyen bir çift olarak görür ve ağlayarak tuvalete saklanır.

Shekar’ın annesi hemen Shekar’a telefon eder. Ishani hüngür hüngür ağlıyordur. Ranvir sahneye çıkıp Ritika için şarkı söyler. Ishani daha çok ağlamaya başlar. Mehra, Ranvir’den yardım ister.

Kara Sevdam 68.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 31 Mart Pazartesi

Ranvir, kapıya gelip Ishani’den çıkmasını ister. Ona Nibura diye seslenir. Ranvir’in ağzından şu sözler dökülür.

“Birini özlediğini biliyorum ve aşkın yanında olmayınca, biri size bir ömür geçireceğinize söz verip hemen çekip gittiğinde, hayat amaçsız bir hal alıyor. Mutluluğu paylaşacak kimse olmayınca gülümsemek anlamsız gelir. Gözyaşlarını silecek kimse olmayınca insan daha çok ağlamak istiyor. Böyle bir insan olmadan insanın her an ölüyormuş gibi hissettiğini ama sonra yaşamak zorunda olduğunu çünkü hiçbir ilişkinin hayattan daha büyük olmadığını söylüyor. Bunun hayatın kuralı. Giden tekrar geri gelir. Kaybettiğin aşkına yeniden kavuşuyorsun, aşkın adı aynı kalıyor, duygu aynı kalıyor, sadece kişi değişiyor. O da aşkına kavuşacaktır. “

Shekar gelir ve neden hala çıkaramadıklarını sorar. Ishani kapıyı açmak zorunda kalır. Kapıyı açtığı an Ranvir arkasını dönüp gider. O kadar laf etmişsin iki dakika insan durur ve kim olduğunu merak eder. Ranvir’in birden dönüp gitmesi aşırı saçma…

Ishnani başını Shekar’ın annesine gömerek oradan ayrılır. Ranvir’in kıskacına girmiş bulunurlar ve onu görmek için ayağa kalkar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir