Kan Çiçekleri 70. Bölüm Fragmanı İzle – (3 Nisan Pazartesi)

kan çiçekleri 70

Uçak Kalktı! Dilan Baran’ı BIRAKMAZ!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. Dilan için alınmış bir uçak bileti ve arkadan bakan bir Baran! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 70. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 70 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 70. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 70
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 70 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Son bölümde Baran, Dilan’a bir adım atmış sıcak bir ortam oluşmuştu. Sonunda görmek istediğimiz sahnelere kavuştuğumuzu hissetmiştik. Derya ikilinin arasına çomak sokmaya çalışıyor!

Derya biliyorsunuz ki kaleyi içten fethetmeye çalışarak Metin hocayı gaza getirmeye çalışıyor. Metin hoca öğrencilerine değer veriyor. Derya’da onun bu hassas noktasından faydalanmaya çalışıyor. Derya, Metin’e Dilan ve Baran evliliğinin nasıl gerçekleştiğine dair en ince ayrıntısına kadar anlatır. Metin ise içten içe Dilan’ın bunları hakketmediğini düşünerek harekete geçer.

Baran ve Metin Karşı Karşıya! İki erkek bu yüzden karşı karşıya gelir. Baran bu konuda yine serttir. Ama eskisi gibi bu konuda Dilan’ın üzerine gidemeyecektir. Çünkü zaten Dİlan2a bir adım atmış ondan gelecek adımı beklemeye koyulmuştur. Metin, Dilan’la da konuşur ama onu o evden koparamayacağını anlar.

Derya, Metin üzerinden psikolojik baskılarına devam eder. Metin’de Dilan için tek kurtuluş yolunun yurt dışına kaçıp eğitimini tamamlaması yönünde onu destekleyeceğini söyler. Dilan’a kaçırılmayacak bir fırsat gelmiştir.

Baran ise bu durumun farkında olup müdahale de bulunmaz. Dilan’ı özgür bırakıp kararını vermesini bekler. Deli gibi de bu kararın cevabını bekler. Dilan uçak biletiyle evden ayrılır. Baran onu gidiyor zannetse de Dilan Baran’dan önce Kudret’in sağlığına kavuştuğunu görmeden asla gitmez. Belki de Metin Hocasına bileti iade etmek için gitmiş olabilir. Tabi bunlar bizim tahminlerimiz…

Asıl Baran, Dilan’ı gitti zannederken karşısında görünce vereceği tepki merak konusu!

Kan Çiçekleri 70.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 70 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın