Kan Çiçekleri 70. Bölüm Fragmanı İzle – (3 Nisan Pazartesi)

kan çiçekleri 70

Uçak Kalktı! Dilan Baran’ı BIRAKMAZ!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde dopdolu bölümler hızla ilerliyor. Dilan için alınmış bir uçak bileti ve arkadan bakan bir Baran! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 70. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 70. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 70 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 70. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 70
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 70 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Son bölümde Baran, Dilan’a bir adım atmış sıcak bir ortam oluşmuştu. Sonunda görmek istediğimiz sahnelere kavuştuğumuzu hissetmiştik. Derya ikilinin arasına çomak sokmaya çalışıyor!

Derya biliyorsunuz ki kaleyi içten fethetmeye çalışarak Metin hocayı gaza getirmeye çalışıyor. Metin hoca öğrencilerine değer veriyor. Derya’da onun bu hassas noktasından faydalanmaya çalışıyor. Derya, Metin’e Dilan ve Baran evliliğinin nasıl gerçekleştiğine dair en ince ayrıntısına kadar anlatır. Metin ise içten içe Dilan’ın bunları hakketmediğini düşünerek harekete geçer.

Baran ve Metin Karşı Karşıya! İki erkek bu yüzden karşı karşıya gelir. Baran bu konuda yine serttir. Ama eskisi gibi bu konuda Dilan’ın üzerine gidemeyecektir. Çünkü zaten Dİlan2a bir adım atmış ondan gelecek adımı beklemeye koyulmuştur. Metin, Dilan’la da konuşur ama onu o evden koparamayacağını anlar.

Derya, Metin üzerinden psikolojik baskılarına devam eder. Metin’de Dilan için tek kurtuluş yolunun yurt dışına kaçıp eğitimini tamamlaması yönünde onu destekleyeceğini söyler. Dilan’a kaçırılmayacak bir fırsat gelmiştir.

Baran ise bu durumun farkında olup müdahale de bulunmaz. Dilan’ı özgür bırakıp kararını vermesini bekler. Deli gibi de bu kararın cevabını bekler. Dilan uçak biletiyle evden ayrılır. Baran onu gidiyor zannetse de Dilan Baran’dan önce Kudret’in sağlığına kavuştuğunu görmeden asla gitmez. Belki de Metin Hocasına bileti iade etmek için gitmiş olabilir. Tabi bunlar bizim tahminlerimiz…

Asıl Baran, Dilan’ı gitti zannederken karşısında görünce vereceği tepki merak konusu!

Kan Çiçekleri 70.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 70 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir