Kara Sevdam 6 Bölüm Özeti – 24 Kasım Perşembe – Ishani Alevlerin İçinde!

Kara Sevdam 6

Disha Ranvir’den Hoşlanmaya Başlıyor!

Kara Sevdam 6 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 6.bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 6.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 6 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 6.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 6.bölüm özetinde Ranvir, Ishani’yi kalbine gömerek Chirag’la ikiliyi yakınlaştırmaya devam ediyor. Disha ise duygu değişimine doğru ilerliyor. Kara Sevdam 6.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 6.bölümde Gauri ve Romil’in arası iyi değildi. Gauri’yi Pranav’ın rahatsız etmesi de tuz biber olmuştu. Pranav, Gauri’yi sıkıştırır Gauri böyle davrandığı için ondan nefret ettiğini söyler. Romil gelerek karısından uzak durmasını ister. Gauri ve Romil aralarındaki meseleyi halletmiş gibidir.

Ishani ise Pranav’ın Chirag’ın şoförü olduğunu öğrenmiş tüm bunları onun planladığını düşünerek onun yanına gider ve tokat atar. Onu reddettiği için kendisine oyun oynadığını kız kardeşinin canını yakmaya çalıştığını söyler. Ardından içeriye Pranav girer. Ishani’ye Chirag hakkında yanlış düşündüğünü Gauri’nin evliliğini kurtarmak için onunla böyle konuşması gerektiğini söyler. Kendisinden nefret ettirmeyi sağlayarak evliliğine odaklanmasını istemiştir. Ishani ikisinin de birbiri için aynı şeyi yaptığını düşünür. Ranvir ise Ishani’den Chirag’tan özür dilemesini ister. Ishani onun hakkında yanlış düşündüğü için özür diler. Onun iyi bir insan olduğunu hissetmeye başlar Ranvir de uzaktan onları izleyip ağlamaya başlar.

Sharman’ın annesi oğlunu evlendirmeye karar verir. Büyük bir parti verilecektir. Sharman kuzenlerine nasıl doğru kişiyi bulması gerektiğini sorar. Chirag gelir ve ona dans fikrini sunar. Sharman partide herkesin birbiriyle dans etmesini ister. Ishani, Chirag ile eşleşmiştir. Ishani, Ranvir’e kendisine dans etmeyi öğretmesini ister.

Ranvir’in annesi herkesin partnerini bulduğunu kendisinin yalnız kalacağını söyler. Büyükanne Amba’yı yanına çağırarak masaj yapmasını ister. Kadın düşüncelere dalınca büyükanne ellerine vurarak canını yakar. Sadece işine odaklanmasını onları dinlememesini ister. Amba elinin acısından ağlamaya başlar.

Parti başlar. Ishani oldukça gergindir. Gauri bunun sadece bir dans olduğunu söyleyerek onu rahatlatmaya çalışır. Chirag dans için elini uzatır. Bu anları izleyen Falguni ve Harshad ise memnundur. Falguni ve Harshad her şey için Ranvir’e teşekkür eder. Chirag Ishani’nin gergin olduğu için dansı bırakabileceklerini söyler Ishani yine yalnız kalmak için gizli deposuna gider. Amba büyükannenin kızacağını düşünüp açık olan kapıyı kilitler. Ishani odadaki perdenin tutuştuğunu görür. Kapıya yöneldiğinde kilitli olduğunu görür. Ranvir ise Ishani’nin depoya gittiğini anlar. Odada yangın çıkınca onu kurtarmaya çalışır.

Chirag’ta Ishani’nin depoda yangında kaldığını öğrenir O da heme oraya gelir Ranvir baygın halde yatan Ishani’yi kurtarır. Chirag’ın yanına bırakarak su almaya gider. Ishani kendine gelir ve başında bekleyen Chirag’ı görür. Kendisini onu kurtardığını zanneder. Ishani tekrar bayılır. Chirag onu odasına yatırır. Daha sonra Ishani kendisi zor durumdayken onu kurtarmaya gelmeyen Ranvir’e kızmaya başlar. Ranvir bir şey çaktırmaz. Ishani Ranvir’in yanan ellerini görür.

Kara Sevdam 6 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Amba Ishani’nin yanına gelerek kendisinden yardım ister. Ranvir’in de evlenme zamanının geldiğini istediği kızla evlenmesi için ikna etmesini ister. Ishani şaşırır ve kendisini tuhaf hisseder. Bunu Ranvir’le paylaşınca Ranvir annesinin her şeyi anlattığını düşünerek korkmaya başlar. Tabiki annesi tüm hikayeyi anlatmamıştır.

Chirag, Ishani’ye ders vermeye başlar. İkili bu ders muhabbeti sayesinde daha çok birbirlerini tanımaya başlar. Sınav günü gelir. Chirag ve Ranvir ona başarılar diler. Büyükanne ise Falguni ile alay etmeye başlar. Kızı okumak için sınava giriyordur. Chirag’ın bu 4 sene boyunca onu bekleyip beklemeyeceğini sorar.

Falguni de Ranvir’e yaptığı iyiliklerin karşılığında para vermek ister. Ranvir ise bunu reddeder. Disha ise Ishani ve Chirag arasında neler olduğunu düşünmeye başlar. Ranvir’in Ishani’ye değer verdiğini biliyordur. Ama bunu neden yaptığını anlayamıyordur. Disha, Ranvir’i takip etmeye başlar. Disha ayağı takılıp Ranvir’le birlikte yere düşer. Disha birden Ravir’den etkilenmeye başlar. İşler yakında çok karışacağa benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir