Kara Sevdam 6 Bölüm Özeti – 24 Kasım Perşembe – Ishani Alevlerin İçinde!

Kara Sevdam 6

Disha Ranvir’den Hoşlanmaya Başlıyor!

Kara Sevdam 6 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 6.bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 6.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 6 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 6.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 6.bölüm özetinde Ranvir, Ishani’yi kalbine gömerek Chirag’la ikiliyi yakınlaştırmaya devam ediyor. Disha ise duygu değişimine doğru ilerliyor. Kara Sevdam 6.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 6.bölümde Gauri ve Romil’in arası iyi değildi. Gauri’yi Pranav’ın rahatsız etmesi de tuz biber olmuştu. Pranav, Gauri’yi sıkıştırır Gauri böyle davrandığı için ondan nefret ettiğini söyler. Romil gelerek karısından uzak durmasını ister. Gauri ve Romil aralarındaki meseleyi halletmiş gibidir.

Ishani ise Pranav’ın Chirag’ın şoförü olduğunu öğrenmiş tüm bunları onun planladığını düşünerek onun yanına gider ve tokat atar. Onu reddettiği için kendisine oyun oynadığını kız kardeşinin canını yakmaya çalıştığını söyler. Ardından içeriye Pranav girer. Ishani’ye Chirag hakkında yanlış düşündüğünü Gauri’nin evliliğini kurtarmak için onunla böyle konuşması gerektiğini söyler. Kendisinden nefret ettirmeyi sağlayarak evliliğine odaklanmasını istemiştir. Ishani ikisinin de birbiri için aynı şeyi yaptığını düşünür. Ranvir ise Ishani’den Chirag’tan özür dilemesini ister. Ishani onun hakkında yanlış düşündüğü için özür diler. Onun iyi bir insan olduğunu hissetmeye başlar Ranvir de uzaktan onları izleyip ağlamaya başlar.

Sharman’ın annesi oğlunu evlendirmeye karar verir. Büyük bir parti verilecektir. Sharman kuzenlerine nasıl doğru kişiyi bulması gerektiğini sorar. Chirag gelir ve ona dans fikrini sunar. Sharman partide herkesin birbiriyle dans etmesini ister. Ishani, Chirag ile eşleşmiştir. Ishani, Ranvir’e kendisine dans etmeyi öğretmesini ister.

Ranvir’in annesi herkesin partnerini bulduğunu kendisinin yalnız kalacağını söyler. Büyükanne Amba’yı yanına çağırarak masaj yapmasını ister. Kadın düşüncelere dalınca büyükanne ellerine vurarak canını yakar. Sadece işine odaklanmasını onları dinlememesini ister. Amba elinin acısından ağlamaya başlar.

Parti başlar. Ishani oldukça gergindir. Gauri bunun sadece bir dans olduğunu söyleyerek onu rahatlatmaya çalışır. Chirag dans için elini uzatır. Bu anları izleyen Falguni ve Harshad ise memnundur. Falguni ve Harshad her şey için Ranvir’e teşekkür eder. Chirag Ishani’nin gergin olduğu için dansı bırakabileceklerini söyler Ishani yine yalnız kalmak için gizli deposuna gider. Amba büyükannenin kızacağını düşünüp açık olan kapıyı kilitler. Ishani odadaki perdenin tutuştuğunu görür. Kapıya yöneldiğinde kilitli olduğunu görür. Ranvir ise Ishani’nin depoya gittiğini anlar. Odada yangın çıkınca onu kurtarmaya çalışır.

Chirag’ta Ishani’nin depoda yangında kaldığını öğrenir O da heme oraya gelir Ranvir baygın halde yatan Ishani’yi kurtarır. Chirag’ın yanına bırakarak su almaya gider. Ishani kendine gelir ve başında bekleyen Chirag’ı görür. Kendisini onu kurtardığını zanneder. Ishani tekrar bayılır. Chirag onu odasına yatırır. Daha sonra Ishani kendisi zor durumdayken onu kurtarmaya gelmeyen Ranvir’e kızmaya başlar. Ranvir bir şey çaktırmaz. Ishani Ranvir’in yanan ellerini görür.

Kara Sevdam 6 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Amba Ishani’nin yanına gelerek kendisinden yardım ister. Ranvir’in de evlenme zamanının geldiğini istediği kızla evlenmesi için ikna etmesini ister. Ishani şaşırır ve kendisini tuhaf hisseder. Bunu Ranvir’le paylaşınca Ranvir annesinin her şeyi anlattığını düşünerek korkmaya başlar. Tabiki annesi tüm hikayeyi anlatmamıştır.

Chirag, Ishani’ye ders vermeye başlar. İkili bu ders muhabbeti sayesinde daha çok birbirlerini tanımaya başlar. Sınav günü gelir. Chirag ve Ranvir ona başarılar diler. Büyükanne ise Falguni ile alay etmeye başlar. Kızı okumak için sınava giriyordur. Chirag’ın bu 4 sene boyunca onu bekleyip beklemeyeceğini sorar.

Falguni de Ranvir’e yaptığı iyiliklerin karşılığında para vermek ister. Ranvir ise bunu reddeder. Disha ise Ishani ve Chirag arasında neler olduğunu düşünmeye başlar. Ranvir’in Ishani’ye değer verdiğini biliyordur. Ama bunu neden yaptığını anlayamıyordur. Disha, Ranvir’i takip etmeye başlar. Disha ayağı takılıp Ranvir’le birlikte yere düşer. Disha birden Ravir’den etkilenmeye başlar. İşler yakında çok karışacağa benziyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın