Kara Sevdam 5 Bölüm Özeti – 23 Kasım Çarşamba – Ranvir’e Hırsızlık Suçlaması!

Kara Sevdam 5

Ishani, Ranvir’e Yapılan Suçlamalardan Rahatsız!

Kara Sevdam 5 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 5.bölümü Kanal 7 ekranlarında 23Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 5.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 5 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 5.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 5.bölüm özetinde Ranvir büyükanne tarafından haksızlığa uğrayacak. Ishani ise Ranvir’e yapılan muameleden rahatsızdır. Kara Sevdam 5.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 5.bölümde Sharman Amerika’dan dönmüş tüm kuzenlerine hediyeler getirmiştir. Sharman Ishani’yi üzgün bulur. Onun yanına giderek kalpli yastık verir. Bu evdeki tek kalbe sahip kız olduğunu söyler. Sharman Ranvir’e de ayakkabı getirmiştir. Bu evde herkes için koşturduğunu söyler. Ranvir’e ayakkabı almasını Ishani istemiştir. Sharman Ranvir’e Ishani’ye teşekkür etmesini tembihler.

Ranvir’in babası ise oğlunu pahalı ayakkabılarla görünce kızmaya başlar. Borçları için para biriktirdiklerini oğullarının çok kolay harcama yaptığından dem vurur. Ranvir hediye geldiğini söylese de adam triplidir.

Ishani ise Chirag meselesi yüzünden düşüncelidir. Onunla evlenmek istemiyordur. Falguni kızının bileziği kolundan çıkarmış olduğunu görür. Ona kızmaya başlar. Falguni kızının Chirag’la evlenip bu evden gitmesini istiyordur. Çünkü büyükanne her fırsatta onu aşağılıyordur. Ishani annesi gibi mantık evliliği yapıp mutlu olmak yerine Harshad gibi kalbinin sesini dinlemek istediğini söyler. Falguni kızına acıtasyon yapmaya başlar. Ishani odadan ağlayarak çıkıp küçüklüğünden beri saklandığı gizli odasına gider. Bu odayı yalnızca Ranvir biliyordur. Ishani ağlarken uyuyakalmıştır. Ranvir, Ishani’nin gaz lambasının yanında uyuduğu için hemen yardım eder. Onu odasına götürür. Büyükannenin yardımcısı ise onları görüp yetiştirir.

Büyükanne bu olaya el atarak Harshad’a İshani ve Ranvir dostluğundan memnun olmadığını söyler. Onun hizmetçi oğlu olduğunu belirtir. Dışarıda da bu imajlarının zedelenmesini istemiyordur.

Ishani odasına camdan giren birini görür. Chirag, Ishani’nin ağzını kapatıp Sharman’ı görmeye geldiğini söyler. Ishani onu odasından kovmaya çalışır Chirag, Ishani’yi gıcık etmeye çalışır. Ishani parfüm şişesiyle onu uzaklaştırır. Ishani Chirag’a bir ay süre sonunda cevabını vereceğini söylemişti. Şimdi ise bir ay bekleyemeyeceğini Ranvir’den yardım isteyeceğini düşünür.

Büyükannenin yardımcısı Chirag’ı Ishani’nin camından inip gittiğini görür. Durumu büyükanneye anlatınca o da Harshad ve Falguni’nin odasına gider. Ishani’nin adını lekeleyeceğini bir an önce kararını vermesini ister. Harshad ise annesinin yanıldığını söyler.

Kara Sevdam 5 Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Ertesi sabah büyükannenin yardımcısı Ishani’den bileziği ister. Ishani bileziği yerinde bulamaz. Büyükanne ise onu azarlamaya başlar. Evde hırsız olduğunu söyleyerek Ranvir’in üzerine oynar. Ranvir’in evi aranırken annesi gözyaşların tutamaz. Büyükanne Darvesh ve Pratek’ten Ranvir’,n üzerini aramalarını ister. Çocuklar zor durumda kalır. Kendilerini kötü hisseder ama babaanne korkusuna denileni yaparlar. Ishani ise ağlıyordur babaanneden durmasını Ranvir’e haksızlık ettiklerini söyler. Büyükannenin yardımcısı Ranvir’in evinde 50 bin rupi bulduklarını söyleyerek gelir. Ranvir hemen suçlu ilan edilir. Bir hizmetkarın bu parayı birikim yapamayacağını düşünür. Harshad gelir ve annesine durmasını söyler. Ranvir’i destekler.

Chirag gelir ve bileziği odadan kendisinin aldığını itiraf eder. Ishani’nin zorla bilezik yüzünden evliliği kabul etmesini istemiyordur. Ardından Ranvir’e bu parayı nasıl biriktirdiği sorulur. Ona da Chirag Ranvir’in birikimi olduğunu söyler. Chirag, Sharman’la ortak arkadaşları Romil’i söyler. Gauri’nin evlendiği adam. İkili evden atılmış ve kulübede kalıyordur. Ranvir onları görüp yardım etmek istemiştir.

Şimdi gerçekler açığa çıkmıştır. Harshad, Ranvir’e sarılır. Büyükanne ise Gauri ve kocasının onların başına kalacağından korkar. Ishani ise Ranvir’in yanına gider. Çok bencil olduklarını tüm bunları hak etmediğini söyler. Onun için e sevdiği yiyeceklerden getirmiş sevdiği filmleri almıştır.

Ranvir’in annesi ise bu kadra hakaretten sonra bu evde kalmayacağını söyler. Kadın zaten zamanında kötü sözler duyduğu için gitmişti. Şimdi yeniden bu insanlara maruz kalıyordur. Ranvir’e zeki eğitimli olduğunu hala neden bu evde kalmaya direttiğini sorar. Oğlunun Ishani’ye aşık olduğunu anlamıştır. Tüm bunlara bu yüzden katlandığını bildiğini söyler. Anne oğul sarılıp ağlaşırlar.

Harshad annesine Ranvir’den özür dilemesi için baskı yapar. Büyükanne onlara 1 laks para vereceğini köydeki evlerinin borcunu kapatabileceklerini söyler. Ranvir borcunu ödeyeceğini söylerken büyükanne Ranvir’in annesinin çalışarak borcunu ödeyebileceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın