Kara Sevdam 50 Bölüm Özeti – 13 Mart Pazartesi

kara sevdam 50

Ranvir ve Ishani Sevgililer Gününü Kutluyor!

Kara Sevdam 50 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 50. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 50. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 50. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 13 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 50. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yalnız kalmak için plan yapar. Kara Sevdam 50.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 50
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir ve Ishani’nin rahatça sevgililer gününü kutlayıp yakınlaşabilmesi için büyükanne ve Amba’nın evden ayrılıp törene katılmaları için plan yapılmıştı.

Kara sevdam dizisinde büyükanne ve Amba törende zenginlere verilecek pelerin için harekete geçer. Ranvir boşanma işleriyle uğraşacağı için gelmeyeceğini söyler. Ishani de ona karşı çıkarak işlemleri birlikte yapacaklarını söyleyerek birlikte giderler.

Ishani ve Ranvir arabaya bindiklerinde gülümser. Ranvir ayrıca evdeki herkes için bir görev vermiş Ishani ile evde yalnız kalma planı yapmıştır.

Dısha da soluğu Chirag’ın yanında almıştır. Chirag Ishani’yi ifşaladığı için ikilinin boşanacağını düşünür. Disha ise çok aptal olduğunu Ranvir ve Ishani’nin gün geçtikçe birbirlerine daha çok bağlandığını açıklar.

Ranvir ve Ishani eve birlikte gelir. Ishani içeri girerken Ranvir kapıda dikilmeye devam eder. Kapıyı arkasından kapatır. Ishani ona döner ve gülümser. Ranvir ona arkadan sarılır ve onun için bir sürpriz planladığını belirtir. Elini tutar ve içeri girmesini ister. Oda balonlarla süslenmiştir.

Kara Sevdam 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 13 Mart Pazartesi

İkili birbirine sıkı sıkı sarılır. Ishani acıktığını söyleyerek yemek ister. Ranvir’in planında yemek olup olmadığını sorar. Ranvir, Ishani’nin açken sinirli olduğunu bilir ve mutfağa giderek ona bir şeyler hazırlar.

Ishani odada hediye kutusu bulur. İçinden kırmızı bir elbise çıkar. Ishani hemen elbiseyi giyer. Ranvir odaya geldiğinde Ishani’yi beyaz gecelik ve ayağına amsa yaparken bulur. Oysaki hediyesini bulduğunu düşünmüştü.

Ishani’de Ranvir’le oyun oynar. Kırmızı elbisesini içine giymiştir. Ranvir,İshani’nin güldüğünü fark eder.

Sharman ve Ritika da sevgililer günü yemeğine çıkmıştır. Sharman hala kafasındaki soru işaretlerini silememiştir.

Ranvir, Ishani’nin elbisesini gevşetir. Ishani kaçıp Ranvir’le alay etmeye başlar. Ranvir ise sevgililer gününü başka arkadaşıyla kutlamak istediğini söyler. Bunun üzerine Ritika’yı arar. Ritika’nın telefonu sessizde olduğu için duymaz.

Sharman, Ritika’ya ne olduğunu sorar. Ritika hasta olduğunu, kusması gerektiğini söyler ve tuvalete gider. Ritika tuvaletten çıkar ve orada bir tabureye oturur. Ardından telefonu alır. Sharman, Ritika’ya bakıp telefonla konuştuğunu görünce sinirlenir. İçki içmeye başlar. Sharman, Ritika’ya bu kadar saat neden beklediğinin hesabını sorar. Telefonunu alıp Ranvir’in 23 kez Ritika’yı aradığını görür.

Ranvir, Ishani’yi tutup kaçmasını engeller.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın