Kara Sevdam 50 Bölüm Özeti – 13 Mart Pazartesi

kara sevdam 50

Ranvir ve Ishani Sevgililer Gününü Kutluyor!

Kara Sevdam 50 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 50. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 50. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 50. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 13 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 50. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yalnız kalmak için plan yapar. Kara Sevdam 50.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 50
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir ve Ishani’nin rahatça sevgililer gününü kutlayıp yakınlaşabilmesi için büyükanne ve Amba’nın evden ayrılıp törene katılmaları için plan yapılmıştı.

Kara sevdam dizisinde büyükanne ve Amba törende zenginlere verilecek pelerin için harekete geçer. Ranvir boşanma işleriyle uğraşacağı için gelmeyeceğini söyler. Ishani de ona karşı çıkarak işlemleri birlikte yapacaklarını söyleyerek birlikte giderler.

Ishani ve Ranvir arabaya bindiklerinde gülümser. Ranvir ayrıca evdeki herkes için bir görev vermiş Ishani ile evde yalnız kalma planı yapmıştır.

Dısha da soluğu Chirag’ın yanında almıştır. Chirag Ishani’yi ifşaladığı için ikilinin boşanacağını düşünür. Disha ise çok aptal olduğunu Ranvir ve Ishani’nin gün geçtikçe birbirlerine daha çok bağlandığını açıklar.

Ranvir ve Ishani eve birlikte gelir. Ishani içeri girerken Ranvir kapıda dikilmeye devam eder. Kapıyı arkasından kapatır. Ishani ona döner ve gülümser. Ranvir ona arkadan sarılır ve onun için bir sürpriz planladığını belirtir. Elini tutar ve içeri girmesini ister. Oda balonlarla süslenmiştir.

Kara Sevdam 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 13 Mart Pazartesi

İkili birbirine sıkı sıkı sarılır. Ishani acıktığını söyleyerek yemek ister. Ranvir’in planında yemek olup olmadığını sorar. Ranvir, Ishani’nin açken sinirli olduğunu bilir ve mutfağa giderek ona bir şeyler hazırlar.

Ishani odada hediye kutusu bulur. İçinden kırmızı bir elbise çıkar. Ishani hemen elbiseyi giyer. Ranvir odaya geldiğinde Ishani’yi beyaz gecelik ve ayağına amsa yaparken bulur. Oysaki hediyesini bulduğunu düşünmüştü.

Ishani’de Ranvir’le oyun oynar. Kırmızı elbisesini içine giymiştir. Ranvir,İshani’nin güldüğünü fark eder.

Sharman ve Ritika da sevgililer günü yemeğine çıkmıştır. Sharman hala kafasındaki soru işaretlerini silememiştir.

Ranvir, Ishani’nin elbisesini gevşetir. Ishani kaçıp Ranvir’le alay etmeye başlar. Ranvir ise sevgililer gününü başka arkadaşıyla kutlamak istediğini söyler. Bunun üzerine Ritika’yı arar. Ritika’nın telefonu sessizde olduğu için duymaz.

Sharman, Ritika’ya ne olduğunu sorar. Ritika hasta olduğunu, kusması gerektiğini söyler ve tuvalete gider. Ritika tuvaletten çıkar ve orada bir tabureye oturur. Ardından telefonu alır. Sharman, Ritika’ya bakıp telefonla konuştuğunu görünce sinirlenir. İçki içmeye başlar. Sharman, Ritika’ya bu kadar saat neden beklediğinin hesabını sorar. Telefonunu alıp Ranvir’in 23 kez Ritika’yı aradığını görür.

Ranvir, Ishani’yi tutup kaçmasını engeller.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir