Kara Sevdam 50 Bölüm Özeti – 13 Mart Pazartesi

kara sevdam 50

Ranvir ve Ishani Sevgililer Gününü Kutluyor!

Kara Sevdam 50 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Mart Pazartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 50. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 50. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 50. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 13 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 50. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Ishani’yle yalnız kalmak için plan yapar. Kara Sevdam 50.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 50
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Ranvir ve Ishani’nin rahatça sevgililer gününü kutlayıp yakınlaşabilmesi için büyükanne ve Amba’nın evden ayrılıp törene katılmaları için plan yapılmıştı.

Kara sevdam dizisinde büyükanne ve Amba törende zenginlere verilecek pelerin için harekete geçer. Ranvir boşanma işleriyle uğraşacağı için gelmeyeceğini söyler. Ishani de ona karşı çıkarak işlemleri birlikte yapacaklarını söyleyerek birlikte giderler.

Ishani ve Ranvir arabaya bindiklerinde gülümser. Ranvir ayrıca evdeki herkes için bir görev vermiş Ishani ile evde yalnız kalma planı yapmıştır.

Dısha da soluğu Chirag’ın yanında almıştır. Chirag Ishani’yi ifşaladığı için ikilinin boşanacağını düşünür. Disha ise çok aptal olduğunu Ranvir ve Ishani’nin gün geçtikçe birbirlerine daha çok bağlandığını açıklar.

Ranvir ve Ishani eve birlikte gelir. Ishani içeri girerken Ranvir kapıda dikilmeye devam eder. Kapıyı arkasından kapatır. Ishani ona döner ve gülümser. Ranvir ona arkadan sarılır ve onun için bir sürpriz planladığını belirtir. Elini tutar ve içeri girmesini ister. Oda balonlarla süslenmiştir.

Kara Sevdam 50.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 13 Mart Pazartesi

İkili birbirine sıkı sıkı sarılır. Ishani acıktığını söyleyerek yemek ister. Ranvir’in planında yemek olup olmadığını sorar. Ranvir, Ishani’nin açken sinirli olduğunu bilir ve mutfağa giderek ona bir şeyler hazırlar.

Ishani odada hediye kutusu bulur. İçinden kırmızı bir elbise çıkar. Ishani hemen elbiseyi giyer. Ranvir odaya geldiğinde Ishani’yi beyaz gecelik ve ayağına amsa yaparken bulur. Oysaki hediyesini bulduğunu düşünmüştü.

Ishani’de Ranvir’le oyun oynar. Kırmızı elbisesini içine giymiştir. Ranvir,İshani’nin güldüğünü fark eder.

Sharman ve Ritika da sevgililer günü yemeğine çıkmıştır. Sharman hala kafasındaki soru işaretlerini silememiştir.

Ranvir, Ishani’nin elbisesini gevşetir. Ishani kaçıp Ranvir’le alay etmeye başlar. Ranvir ise sevgililer gününü başka arkadaşıyla kutlamak istediğini söyler. Bunun üzerine Ritika’yı arar. Ritika’nın telefonu sessizde olduğu için duymaz.

Sharman, Ritika’ya ne olduğunu sorar. Ritika hasta olduğunu, kusması gerektiğini söyler ve tuvalete gider. Ritika tuvaletten çıkar ve orada bir tabureye oturur. Ardından telefonu alır. Sharman, Ritika’ya bakıp telefonla konuştuğunu görünce sinirlenir. İçki içmeye başlar. Sharman, Ritika’ya bu kadar saat neden beklediğinin hesabını sorar. Telefonunu alıp Ranvir’in 23 kez Ritika’yı aradığını görür.

Ranvir, Ishani’yi tutup kaçmasını engeller.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın