Kan Çiçekleri 57. Bölüm Fragmanı İzle – (15 Mart Çarşamba )

kan çiçekleri 57

Dilan, Derya’ya Haddini Bildiriyor!

Kan Çiçekleri 57.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 15 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 57.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 57.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 57.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 57
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 56 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan devam ediyor. Sonunda Baran ve Dilan ayrılamayacağını anladı. Baran azad etmekte geç kaldığını; Dilan’da gidecek başka kapısı olmadığını gördü. Baran ve Dilan için artık işler fraklı bir noktaya evrildi.

Baran hatasını gördü ve sonuçlarına katlanmaya hazır. Baran tüm hödüklüğünü bir kenara bırakarak bu sefer Dilan’a içten yaklaşarak el uzattı. Dilan’ın gözlerinden aka yaşa dayanamadı. Baran dik duruş sergileyerek Dilan’a bundan sonraki hayatı için güvence verdi.

Dilan ailesini ve geçmişini bir kenara bırakacak. Dilan aile defterini kapatarak ümit bağlamamayı öğrendi. Bundan sonra kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Dilan’ı izleyeceğiz.

Dilan ayaklarının üzerinde durması gerektiğini çok yakında anlayacak. Bunun ilk mesajını bize Derya’ya durması gereken noktayı hatırlatarak yapacak. Derya hiçbir karşılık görmediği üstüne üstlük Baran’ın azarlamalarını yemesine rağmen hala 40 yıllık çiftmiş gibi gelin güvey olmaya başladı. Derya, Dilan’ın eve döndüğünü görünce çıldıracak! Hedefine bu kadar çok yakınken başa dönmek onun için kötü bir sonuç doğuracak.

Hasan ve Fırat ise coşmuş töreyi yeniden alevlendirmeye çalışmıştı. Baran ve Fırat gerginliği yeni sonuçlar doğuracakken Azade babaanne kendi gücünü kullanarak onları durdurur.

Hasan ve Fırat ortalığı karıştırmak için namlunun ucunu Cevdet’e çevirmeye kararlı! Gül’ün Baran’a haber vermesiyle büyük bir kaosu Baran engeller. Böylece Cihan’a da bazı şeyler ders olmuş olur.

Kan Çiçekleri 57.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 15 Mart Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Kan Çiçekleri’nde önümüzdeki bölümler Baran’ın yalandan değil gerçekten Dilan’ın hakkını koruyup gözettiğini göreceğiz. Dilan’ın giyim kuşam da değişiyor gibi. Dilan bu kıyafetiyle Derya olmuş gibi görünüyor.

Baran, Kader’den Hanife’nin tokadını öğreniyor. Baran bir annenin neden Dilan’a tokat attığı gerçeğini anlayamıyor. Bu yüzden Dilan’a daha çok titremeye başlayacak.

Zümrüt, Mine, Ali aşk üçgeni ise oldukça karışır. Mine gibi bir psikopat olduğu sürece ne Ali ne de Zümrüt doya doya bir aşk yaşayabilir. Ali’nin gözlerini açması Mine’den uzak durması için epey zaman var gibi duruyor.

KAN ÇİÇEKLERİ 57 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir