Kara Sevdam 38 Bölüm Özeti – 1 Mart Çarşamba

kara sevdam 38

Ranvir, Ishani’nin Hayatını Kurtardı!

Kara Sevdam 38 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 38. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Mart Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 38. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 38. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 38. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 1 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 38. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani ve Ranvir sonunda aralarındaki buzu eritti derken sahneye yeniden Chirag belası çıkıyor! Kara Sevdam 38.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 33
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde Chirag, Ishani’ye iftira atmış ilişkilerinin hala devam ettiğini söylemişti. Ranvir ise Chirag’ı evinde görmek istemediğini söyleyerek kovmuştu. Bu durumdan faydalanan Amba avukatına emri verip boşanma işlemlerini hazırlamasını ister.

Ishani, Ranvir’in peşinden gider. Kendisini anlatmaya çalışır. Chirag’la arasında hiçbir şey olmadığını yalnızca kendisini sevdiğini açıklar. Ishani Ranvir’in dolabında kayıp güvercin yüzüğünü bulur. Bu zamana kadar Ranvir’in sakladığını anlar.

Ranvir’in telefonu çalar ve bir kadınla buluşmaya gider. Pratek’te Ritika ile Sharman’a hediye almak için sözleşmiş onun evine gitmişti. Geç kaldığını anlayan Pratek alışveriş yapacakları sokağa gelir. Orada Ranvir’i bir kadınla konuşurken görür ve onun Ritika olduğunu düşünüp endişelenmeye başlar. İkilinin arasındaki aşkın bitmediğini düşünür.

Ishani banyoda ağlarken güvercin yüzüğünü lavabo deliğinden düşürür. Hemen eline tornavida kapan Ishani sökmeye başlar. Ranvir gelir ve Ishani babasından kalan hatırasını düşürdüğünü anlatır. Ranvir ona yardımcı olur ve sonunda eline gelen güvercin yüzüğü olur. Ishani’nin kendisine yalan söylediğini anlamıştır ama Ishani de yüzüğe ne kadar değer verdiğini göstermiş olur.

Ishani kardeşlerini toplayıp yeni planından bahseder. 3.sayfa gazete haberi yaptırıp petrol zengini bir kadının evlenmek için Hindistan’a geldiği ve taliplerini beklediği yazılır. Sharman ve Pratek bu haberi Chirag’ın kapısına bırakır. Chirag hayallere dalıp kadınla görüşme ayarlamak için otele gider.

Oteldekiler kılık değiştirmiş Chirag’ın yalanlarını açığa çıkarmak için kamerayla kayıt alırlar. Chirag bu otel odasında Ishani ile aralarında hiçbir şey olmadığını onu kız kardeşi gibi gördüğünü itiraf eder.

Kara Sevdam 38.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 1 Mart Çarşamba

Aynı otelde Ranvir’de vardır. O da bir kadınla beraberdir ama yüzü gösterilmez. Falguni de kızı için endişelenmeye başlar. Nitin ve Falguni bir aradadır. Falguni Ranvir’le konuşmasını ister. Ranvir ise kimseyi duymuyordur!

Boşanma günü Chirag, Ranvir’n evine gelir. Ranvir yeniden onu görünce sinirlenmeye başlar. Chirag ise mahkemeye gitmeden her şeyi itiraf edeceğini söyler. Chirag, Ishani ile aralarında hiçbir şey olmadığını itiraf eder. Ranvir ise artık neye inanacağını şaşırmıştır. Amba, Cirag’ı dövmeye başlar.

Ishani, Ranvir’in peşinden koşar. Onu dinlemesi için Ranvir’,n arabasına tutunur. Ranvir ise arabayı sürmeye devam ediyordur. Ishani, Ranvir’in durmayacağını anladığında yolun ortasında öylece kalıp Ranvir’in gidişini izler. Ishani yolun ortasında beklediğinin farkında değildir. Ranvir aynadan Ishani’nin arkasından gelen kamyonu fark eder. Arabadan inip koşar ve Ishani’ye sarılarak kenara çeker. Ranvir, Ishani’yi son anda kurtarmış olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın