Kan Çiçekleri 44. Bölüm Fragmanı İzle – 3 Şubat Cuma Fragmanı

kan çiçekleri 44

Baran Aşkını İlan Edecek!

Kan Çiçekleri 44.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Şubat Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 44.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 44.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 44.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 44.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 44 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Konakta Dilan’a karşı yapılan cepheleşmeyi geçmiş özetlerimizde sıkça anlatmıştık. Bu durumun giderek daha da büyüyeceğini de belirtmiştik. Nitekim olanlar oldu. Azade Dilan’a karşı harekete geçti. Baran ise bir seçime zorlandı. Baran ya ailesinden yana olacak ya da Dilan’dan yana. Peki Baran’ın seçimi ne olacak? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran’ın seçimi! Dilan’a karşı yapılan kötülükler artık sınırları zorlamaya başladı. Kızcağız hiçbir şey yapmasa da konaktaki yılanlar başta Azade olmak üzere herkesi kışkırtmaya devam ediyor. Dilan ise her seferinde acı çekip sessizlikle bu kötülüklerin bitmesini bekliyor.

Ancak bu sefer durumlar değişti. Baran seçimini yaptı. Dilan’a karşı yapılan bu kötülüklere sessiz kalmayacağını açıkça belirtti. Dilan’a yapılan hata artık bu konakta kendine yapılmış sayılacak! Hasan ve Fırat bu durum karşısında şaşkına dönerken Dilan ise oldukça mutlu olacak!

Aşk itirafı mı gelecek? Baran için bir diğer durum ise Dilan’a yapılan bunca kötülüğe sebep olduğunu düşünmesi. Onu konağa getiren, bunca kötülüğün içine atan Baran olmuştu. Bu yüzden Baran oldukça üzgün. Bir şekilde Dilan’dan af dilemek isteyecek.

Kan Çiçekleri 44.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Şubat Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Baran’ın bu tavrı aslında gelecekteki aşk itirafından minik bir esinti diyebiliriz. Dilan’ın utangaçlığı ve Baran’dan kaçışı. Baran’ın bir türlü kelimeleri toparlayamaması. Buram buram aşk kokan hareketler. Ve gelecekten minik bir fragman adeta.

Tüm yaşananları değerlendirirsek Baran’ın günden güne iyice kalbini Dilan’a kaptırdığını kesinlikle söyleyebiliriz. Bu saatten sonra gelecek bölümlerde bizi bekleyen bu iki güzel kalbin birbirine yakınlaşması ve bütünleşmesi olacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 44.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir