Kara Sevdam 10 Bölüm Özeti – 30 Kasım Çarşamba – Büyükanne Ranvir’i Kaçırttı!

Kara Sevdam 10

Chirag’ın Oyunları Bitmiyor!

Kara Sevdam 10 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 10.bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 10.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 10 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 10.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 10.bölüm özetinde Ranvir gerçekleri açıklamaya bir adım yaklaşmışken Chirag’ın oyunuyla yine tepetaklak oluyor. Üstelik son oyunuyla Ishani ve Ranvir’in arası bozuluyor. Büyükanne ise Ranvir’i kaçırır. Kara Sevdam 10.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 10.bölümde Ishaani penceresinden yağmuru izler. Falguni oraya gelir ve onun mutlu olduğunu görünce gülümser. Ishani camdan Ravir’in ıslandığını görüp onu izler. Falguni Chirag’tan bahsederken Ishani de Ranvir’i izleyip onunla ilgili konuşur.

Ishani Ranvir’e vermesi için kuzenine ceket verir. Daversh yanlış anlayıp ceketi Chirag’a vereceğini düşünür.

Ranvir sabah Garumi ile buluşmak için Disha’yla bulur. Son olanlardan sonra ona hala kızgındır. Onunla konuşmaya çalışır ama o gidip arabaya oturur. Disha’ya Garima’dan buluşamayacaklarına dair mesaj gelir.

Ishani ceketi Ranvir’in evine götürür. Orada onu Amba karşılar. Amba Ranvir’in duygusal davranmaması için ceketi saklar.

Sharman’ın annesi gelin adayı arayışlarına devam eder. Kadın gözüne Garima’yı kestirir. Darvesh hemen Sharman’ın yanına gidip annesinin onun için hamile bir kızı seçtiğini söyler. Ranvir ikilinin konuşmalarını duyup şoke olur. Ranvir, Garima’nın adresine ulaşır. Onu taksiye binerken yakalar ve takibe başlar. Garima’nın hastaneye girip Chirag’la buluştuğunu görür. Ranvir hastaneye girip araştırma yapar. Garima’nın kürtaj yaptırdığı çocuğun babasının da Chirag olduğunu görür. Birden Chirag’ın nasıl farklı bir insana dönüştüğüne şaşıp kalır.

Ranvir, Falguni ve Harshad’ı hastaneye çağırır. Onları Garima ve Chirag’ın olduğu odaya götürür. Harshad ve Falguni şok olur. Chirag çocuğun babası olduğunu kabul eder. Anne ve baba kızlarının duygularıyla oynadığı için ona kızarlar.

Falguni çok üzgündür. Ranvir onu sakinleştirir. Garima odadan çıkıp aileyi durdurur. Aslında Chirag’ın arkadaşı olduğunu çocuğuna sahip çıktığı yalanını uydurur. Bu yalana hemen inanmak isteyen Falguni atlar. Oklar Ranvir’e döner. Harshad hayal kırıklığına uğradığını söyler. Falguni de bunda sonra Ranvir’e değer vermeyeceklerini bir hizmetçi olduğunu hatırlatır. Ranvir’in Chirag’tan özür dilenmesi istenir. Ranvir sinsice gülümseyerek buna gerek olmadığını söyler.

Ranvir daha sonra Chirag ve Garumi’nin konuşmasını dinler. Ishani’nin parasına konup çocuklarıyla birlikte güzel bir hayat yaşayacaklarını söyler.

Kara Sevdam 10 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ranvir terasta ağlayarak oturuyordur. Ishani onu bulur ve nede aramalarıNa cevap vermediğini sorar. Son 4 saattir Chirag’tan haber alamadığını merak ettiğini söyler. Ishani sonunda Ranvir’in ağladığını fark eder. Chirag’a bir şey olduğunu zanneder. Ranvir aşık olduğunu anlatır. Chirag gelince susarlar.

Ranvir’in konuşmasını ise annesi duymuş oğluna kızıyordur. Ishani’yi ailesinden daha çok düşündüğü için azarlar. Amba oğlu Ranvir için gözyaşı döker.

Ranvir, Garumi’nin evine gider. Ona durumu yeniden düşünmesini ister. Chirag’ın ona döneceğinin garantisi olmadığını vurgular. Garumi içerde konuşuları babasının duymasından endişe eder. Ranvir kendisine yardım etmesini isterken Garumi kapıyı suratına kapatır.

Ranvir’e Ishani’den telefon gelir. Bir an önce Chirag’ın evine gelmesini ona bir sürprizi olduğunu söyler. Ishani, Ranvir’e koşarak sarılır. Törene Chirag’ın Ranvir’in aşık olduğu kızı getirdiğini söyler. Ranvir sinirlenir. Ishani kendisine yardım ettiği gibi Ranvir’e yardım edeceğini onu evlendireceğini söyler. Chirag’a yardım ettiği için teşekkür eder. Ranvir aşık olduğu kızın o olmadığını söylerken Ishani’yi azarlar. Chirag kimi sevdiği konusunda ısrarcı davranır. Disha da konuşmaları duyup yanlarına gelir. Ishani gerilir. Chirag, ona en yakın arkadaşına yalan söylemekle suçlayarak yangına körükle gider. Ranvir, aşkı bildiğini ve birini derinden sevdiğini ve bunu kimseye söylemeyeceğini söyleyerek sözünü yarıda keser. Ses tonları artınca kuzenler konuşmalara dikkat kesilir. Ranvir’e Chirag’tan özür dilemesi yönünde bası yapılır. Yine Ranvir’e hizmetçi statüsü hatırlatılır.

Ranvir eve vardığında babaannenin neden Ishani’nin evliliğine sıcak baktığını anlar. Bu evliliği durdurması için ona yalvarır. Büyükanne Falguni ve Ishani’nin yenildiğini görmek için sabırsızlandığını söyler. Büyükanne Ranvir’i bu evlilik için engel olduğunu fark edince adamlarından evlilik gerçekleşene kadar onu bağlayıp dövmeleri emrini verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın