Kara Sevdam 9 Bölüm Özeti – 29 Kasım Salı- Ranvir Disha’dan Rahatsız!

Kara Sevdam 9

Chirag, Ranvir’in İnadına Ishani’yi Öper

Kara Sevdam 9 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 9.bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Kasım Salı günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 9.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 9 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 9.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 9.bölüm özetinde Disha, Ranvir’e yakın olmak için ona yardım etmek istediğini söyler. Ranvir, Disha’nın sarılmasıyla birlikte neye uğradığını şaşırıyor. Kara Sevdam 9.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 9.bölümde Ranvir, Chirag’ın Ishani’yi öpmeye çalıştığını görmüş Chirag’ı dövmüştü. Ishani ise Ranvir’in neden bu kadar öfkeli davrandığını anlamayarak Chirag’ın yanında durmuştu. Chirag, Ranvir’e Ishani’ye karşı duyguları olduğunu bildiğini söyler. Bu konuşmayı da Disha duyar. Ranvir ve Chirag birbirine meydan okur. Ranvir, Ishani’nin Chirag ile evlenmesi için mücadele vermişti. Peki şimdi bu işten nasıl döndürecektir?

Ranvir’e yardım teklifi Disha’dan gelir. Disha Ranvir’in yanına gelip Chirag’ın kötü biri olduğu Ishani’yle çok iyi arkadaş olduklarını bildiğini söyler. Ishani ve Chirag meselesinde ne yapacaklarını konuşurlar. Disha bu durumu evdekilere anlatmak isterken Ranvir kanıtları yokken suçlu duruma düşeceklerini söyler. Bu yüzden Chirag’ın kız arkadaşına ulaşmanın bir yolunu ararlar.

Ishani’nin odasından geçen Ranvir kapının yüzüne kapandığını görür. Ishani bir an pişmanlık yaşar ama Ranvir kapıdan ayrılmıştır. Ertesi gün kadınlar oruç tutacaktır. Büyükanne parti verir. Disha, Ranvir’e Garumi’nin fotoğrafını gösterir. Ona arkadaşlık isteği attığını ve kabul ettiğini eğlenceye davet ettiğini açıklar.

Ranvir ve Disha arabada beklerler. Chirag ailesiyle gelir. Ardından bir taksiden inen Garumi görülür. Ranvir’i, Harshad çağırınca ayrılmak zorunda kalır. Disha bu durumu kendisi halledeceğini söylerken bir anda Garumi ve Chirag ortalıktan kaybolmuştur.

Ishani’nin ellerine kısa yakılıyordur. Gauri, Ishani ve Ranvir’in birbiriyle konuşmadığını fark edip ikiliyi hemen barıştırır. İki arkadaş hemen gülüşmeye başlar. Disha Ranvir’in yanına gelip Garumi’nin partiye katılamayacağını haber verdiğini söyler. Chirag ise Ranvir’e bakıp sırıtır. Bu gece Ishani’ye yarım kalan öpücüğü vereceğini söyleyip onu kızdırır.

Kara Sevdam 9 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ranvir ikilinin yalnız kalmasını engeller. Ama Chirag bir şekilde gelip Ishani’yi alnından öper.

Ranvir’in aklına karıştıran diğer bir noktaysa parti de büyükanne bir konuşma yapar. Oruç tutan torunlarına hediyeler vereceğini söyler. Önce Disha’ya hediyesini verir. Ardından Ishani’yi yanına çağırır Falguni epey gerilse de büyükanne Ishani’yi ödüllendirir. Chirag ise iyi yere kapak attığını düşünür. Ranvir büyükannedeki bu değişiminin altında yatan sebebi merak ediyor.

Disha yeniden Ranvir’in yanına gelerek Garumi’yle yeniden bir görüşme ayarladığını haber verir. Ardından Ranvir’e sarılır. Ranvir bundan rahatsızlık duyar. Bunun arkadaşça bir sarılma olmadığını anlayıp Disha’yı uyarır. Ranvir ise Harshad’a karşı verdiği sözü tutamamanın acısını yaşar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir