Düşman Başına 163. Bölüm Özeti – 1 Aralık Perşembe – Shanti, Nirmala ve Ashok’un Evlendiğini Öğrenir!

Düşman Başına 162

Shanti’ye Darbe Üstüne Darbe!

Düşman Başına 163. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 163. bölümü Kanal 7 ekranlarında1 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 163. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 163.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 163.bölümde neler olacak? Düşman Başına 163.bölüm özetinde Shanti Sadan müzayede de son anda kurtulur. Shanti Sarla’nın yanına gidince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Düşman Başına 163.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 163.bölümde Bunty’nin teyzesi haberlerde Shanti Sadan’ın müzayedeye çıktığını öğrenmiş dolandırıldığını söyler. Bunty parasını geri iade edeceklerine inandığını ifade eder.

Shivam ve Riya eve yetişmeye çalışsa da kader onları engelleyip duruyordur. Yol kapanmıştı onu açmak için Shivam yine adam döver. Bu sefer yine müfettişe rastlarlar. Müfettiş söz verdikleri halde yine olaya karıştıkları için karı kocayı tutuklayacağını söyler. Shivam özür dileyerek onu da döver ve bir an önce müzayedeye çıkan evine yetişmek zorunda olduğunu söyler.

Sarla, Amit’i tanır ve Bansi’yi para çantasını çalması için gönderir. Shanti Sadan’ı satın alacağını düşünür. Müzayede başlıyor. Shanti ağlar. Komşu kadınlar dedikoduya başlar. Riya yoldadır ve Shivam’a Bunty’nin mesajını gösterir. İhalenin başladığını söyler. Raghav, Nimmi’yi arar. Nimmi ona müzayedenin başladığını, Shivam ve Riya’nın parayı aldığını, şimdiye kadar gelmediklerini söyler. Bunty’nin teyzesi de ihae haberinden sonra Shanti Sadan’a doğru gelir. Nimmi, Shanti’ye de aynı şeyi anlatır. Nimmi, Bunty’nin teyzesinin müzayededen haberdar olduğu için parayı almaya geldiğini söyler. Shanti endişelenir ve Nimmi’den kadını dışarıda durdurmasını, içeri girmesine izin vermemesini ister. Amit ve Sarla teklif arttırmakla meşguldür.

Duyarsız Preeti ise Pari’yi sinemaya davet eder. Evin durumunun umurunda olmadığını söyler. Amit teklif yaparken paranın Sarla’ya geçtiğinden habersizdir. En sonunda tuttuğu adamdan borç ister. Adam kaçarak uzaklaşır. Bansi çantayı dışarıda tutar ve koşar. Amit onu görür ve durmasını ister. Amit çantayı kontrol eder ve tüm paralar çalınırken ağlar. Shivam ve Riya zamanında yetişir.

Sharma, teklif verecek başka birinin olup olmadığını sorar ve teklif miktarını mühürlemek için geri sayım yapar. Riya ve Shivam oraya varır. Riya dur, bu vergi miktarını al ve satışı durdur der. Herkes gülümser. Shanti ağlar ve Riya’ya sarılır. Riya vergiyi öder.

Sarla da ağlayan Amit’in yanına giderek onu bir güzel döver. Herkes Shanti Sadan’da mutlu mesut dans eder. Bunty’nin teyzesi dolandırıcılar diye gelir. Shanti Memura çaktırmamak için arkadaşı olduğunu söyler. Müfettiş gelir ve Riya ile Shivam’ı tutuklayacağını söyler. Bunty’nin teyzesi müfettişten herkesi tutuklamasını ister. Shanti, bir sorunun gittiğini ve diğerinin geldiğini söylüyor.

Düşman Başına 163. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rani de evde valizini hazırlar. Nirmala’ya evini sattığını yalan söylediğini şimdi Amit ile birlikte Shanti Sdan’da yaşayacağını söyleyerek pot kırar. Sarla gerçeği duyar ve sinirlenir. Rani’ye bu akılları oğlunun aklına soktuğu için kızar. Amit eve gelir ve Nirmala’nın söz verdiği evi sattığını açıklar. Sarla küplere biner ve Nirmala’yı evden kovmak ister. Nirmala, Ashok’un karısı olduğu için bir yere gitmeyeceğini söyler.

Shanti, Shivam ve Riya’yı kurtarmak için müfettişe oyun oynar. Sopayla kendisine vuruyormuş gibi yapar kameraya çektirir. Müfettiş videonun yayılmasından korkup herkesi dışarı çıkarır. Shanti bu işi de hallettikten sonra Sarla’nın evine gideceğini söyler.

Sarla, Nirmala’nın eşyalarını toplayıp kapı dışarı ettiğinde karşısında Shanti’yi bulur.Sarla bir bahane uydurur ve Nirmala’nın bir şey söylemesine izin vermez. Nirmala sana doğruyu söyleyeceğim der ve Rani araya girer. Shanti, Sarla’dan saçma sapan şeyler söylememesini ve doğrudan Nirmala’nın neden burada kaldığını söylemesini ister. Nirmala’nın, Bindu’nun akrabası ve ona kalması için yer verdiğini, yardım etmesi için eve getirdiğini anlatır.

Sarla Shanti’nin anlamaması için Ashok hakkında atıp tutar. Ashok’un kendisini dövdüğünü söyler. O sırada Ashok eve girince Shanti onu süpürgeyle kovalamaya vurmaya başlar. Ashok ne yaptığını anlamamıştır. Nirmala da Ashok’un peşinden içeri girer. Shanti, Nirmala’ya da vurur. Nirmala, Ashok’a bu evdeki yerinin ne olduğunu Shanti’ye söylemesini ister.

Nirmala’nın Shanti’ye kendisinin Ashok’un hayatı olduğunu söyler. Shanti, Ashok’tan Nirmala’nın bu evde uzun süre kalmasından ne anladığını görmesini ister. Ashok kabul eder ve Nirmala’nın alnındaki sindorun kendisine ait olduğunu söyler. Shanti şoke olur.

Shanti Ashok’u canlı canlı gömeceğini söylerken Ashok Sarla’nın kendisini Nirmala’ya sattığını anlatır. Shanti buna inanmaz. Ashok herkesi aradığını ulaşamadığını en sonunda da Shivam ve Riya’nın Sarla’ya aşkı fark ettirmeye çalışmalarını anlatır. Shanti herkesin haberinin olduğunu düşünür.

Shanti bu sefer Sarla’nın üzerine yürür. Kocasını sattığı duyulursa neler olacağını sorar. Rani herkesin bildiğini evde parti verip dans ettiklerini söyler.

Preeti ve Pari, Lucky ve Ramesh’i bekler. Ramesh gelir ve Pari, onu uzun zamandır beklediğini söyler. Ramesh ondan gitmesini ister, kadınlardan nefret ediyordur. Pari, o zaman nefretini aşka çevirmem gerekiyor der. Preeti gülüyor ve Pari’nin komik olduğunu, Lucky nerede olduğunu soruyor. Ramesh’ten kendilerini sinemaya götürmesini ister.

Kuşya Shanti’nin nereye kaybolduğunu merak eder. Sarla ağlıyor. Ashok, artık pişman olmanın faydası olmadığını, boşanmanın gerçekleştiğini söylüyor. Shanti şok olur. Nirmala yasal olarak kendi kocası olduğunu söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir