Düşman Başına 163. Bölüm Özeti – 1 Aralık Perşembe – Shanti, Nirmala ve Ashok’un Evlendiğini Öğrenir!

Düşman Başına 162

Shanti’ye Darbe Üstüne Darbe!

Düşman Başına 163. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 163. bölümü Kanal 7 ekranlarında1 Aralık Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 163. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 163.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 163.bölümde neler olacak? Düşman Başına 163.bölüm özetinde Shanti Sadan müzayede de son anda kurtulur. Shanti Sarla’nın yanına gidince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Düşman Başına 163.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 163.bölümde Bunty’nin teyzesi haberlerde Shanti Sadan’ın müzayedeye çıktığını öğrenmiş dolandırıldığını söyler. Bunty parasını geri iade edeceklerine inandığını ifade eder.

Shivam ve Riya eve yetişmeye çalışsa da kader onları engelleyip duruyordur. Yol kapanmıştı onu açmak için Shivam yine adam döver. Bu sefer yine müfettişe rastlarlar. Müfettiş söz verdikleri halde yine olaya karıştıkları için karı kocayı tutuklayacağını söyler. Shivam özür dileyerek onu da döver ve bir an önce müzayedeye çıkan evine yetişmek zorunda olduğunu söyler.

Sarla, Amit’i tanır ve Bansi’yi para çantasını çalması için gönderir. Shanti Sadan’ı satın alacağını düşünür. Müzayede başlıyor. Shanti ağlar. Komşu kadınlar dedikoduya başlar. Riya yoldadır ve Shivam’a Bunty’nin mesajını gösterir. İhalenin başladığını söyler. Raghav, Nimmi’yi arar. Nimmi ona müzayedenin başladığını, Shivam ve Riya’nın parayı aldığını, şimdiye kadar gelmediklerini söyler. Bunty’nin teyzesi de ihae haberinden sonra Shanti Sadan’a doğru gelir. Nimmi, Shanti’ye de aynı şeyi anlatır. Nimmi, Bunty’nin teyzesinin müzayededen haberdar olduğu için parayı almaya geldiğini söyler. Shanti endişelenir ve Nimmi’den kadını dışarıda durdurmasını, içeri girmesine izin vermemesini ister. Amit ve Sarla teklif arttırmakla meşguldür.

Duyarsız Preeti ise Pari’yi sinemaya davet eder. Evin durumunun umurunda olmadığını söyler. Amit teklif yaparken paranın Sarla’ya geçtiğinden habersizdir. En sonunda tuttuğu adamdan borç ister. Adam kaçarak uzaklaşır. Bansi çantayı dışarıda tutar ve koşar. Amit onu görür ve durmasını ister. Amit çantayı kontrol eder ve tüm paralar çalınırken ağlar. Shivam ve Riya zamanında yetişir.

Sharma, teklif verecek başka birinin olup olmadığını sorar ve teklif miktarını mühürlemek için geri sayım yapar. Riya ve Shivam oraya varır. Riya dur, bu vergi miktarını al ve satışı durdur der. Herkes gülümser. Shanti ağlar ve Riya’ya sarılır. Riya vergiyi öder.

Sarla da ağlayan Amit’in yanına giderek onu bir güzel döver. Herkes Shanti Sadan’da mutlu mesut dans eder. Bunty’nin teyzesi dolandırıcılar diye gelir. Shanti Memura çaktırmamak için arkadaşı olduğunu söyler. Müfettiş gelir ve Riya ile Shivam’ı tutuklayacağını söyler. Bunty’nin teyzesi müfettişten herkesi tutuklamasını ister. Shanti, bir sorunun gittiğini ve diğerinin geldiğini söylüyor.

Düşman Başına 163. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Rani de evde valizini hazırlar. Nirmala’ya evini sattığını yalan söylediğini şimdi Amit ile birlikte Shanti Sdan’da yaşayacağını söyleyerek pot kırar. Sarla gerçeği duyar ve sinirlenir. Rani’ye bu akılları oğlunun aklına soktuğu için kızar. Amit eve gelir ve Nirmala’nın söz verdiği evi sattığını açıklar. Sarla küplere biner ve Nirmala’yı evden kovmak ister. Nirmala, Ashok’un karısı olduğu için bir yere gitmeyeceğini söyler.

Shanti, Shivam ve Riya’yı kurtarmak için müfettişe oyun oynar. Sopayla kendisine vuruyormuş gibi yapar kameraya çektirir. Müfettiş videonun yayılmasından korkup herkesi dışarı çıkarır. Shanti bu işi de hallettikten sonra Sarla’nın evine gideceğini söyler.

Sarla, Nirmala’nın eşyalarını toplayıp kapı dışarı ettiğinde karşısında Shanti’yi bulur.Sarla bir bahane uydurur ve Nirmala’nın bir şey söylemesine izin vermez. Nirmala sana doğruyu söyleyeceğim der ve Rani araya girer. Shanti, Sarla’dan saçma sapan şeyler söylememesini ve doğrudan Nirmala’nın neden burada kaldığını söylemesini ister. Nirmala’nın, Bindu’nun akrabası ve ona kalması için yer verdiğini, yardım etmesi için eve getirdiğini anlatır.

Sarla Shanti’nin anlamaması için Ashok hakkında atıp tutar. Ashok’un kendisini dövdüğünü söyler. O sırada Ashok eve girince Shanti onu süpürgeyle kovalamaya vurmaya başlar. Ashok ne yaptığını anlamamıştır. Nirmala da Ashok’un peşinden içeri girer. Shanti, Nirmala’ya da vurur. Nirmala, Ashok’a bu evdeki yerinin ne olduğunu Shanti’ye söylemesini ister.

Nirmala’nın Shanti’ye kendisinin Ashok’un hayatı olduğunu söyler. Shanti, Ashok’tan Nirmala’nın bu evde uzun süre kalmasından ne anladığını görmesini ister. Ashok kabul eder ve Nirmala’nın alnındaki sindorun kendisine ait olduğunu söyler. Shanti şoke olur.

Shanti Ashok’u canlı canlı gömeceğini söylerken Ashok Sarla’nın kendisini Nirmala’ya sattığını anlatır. Shanti buna inanmaz. Ashok herkesi aradığını ulaşamadığını en sonunda da Shivam ve Riya’nın Sarla’ya aşkı fark ettirmeye çalışmalarını anlatır. Shanti herkesin haberinin olduğunu düşünür.

Shanti bu sefer Sarla’nın üzerine yürür. Kocasını sattığı duyulursa neler olacağını sorar. Rani herkesin bildiğini evde parti verip dans ettiklerini söyler.

Preeti ve Pari, Lucky ve Ramesh’i bekler. Ramesh gelir ve Pari, onu uzun zamandır beklediğini söyler. Ramesh ondan gitmesini ister, kadınlardan nefret ediyordur. Pari, o zaman nefretini aşka çevirmem gerekiyor der. Preeti gülüyor ve Pari’nin komik olduğunu, Lucky nerede olduğunu soruyor. Ramesh’ten kendilerini sinemaya götürmesini ister.

Kuşya Shanti’nin nereye kaybolduğunu merak eder. Sarla ağlıyor. Ashok, artık pişman olmanın faydası olmadığını, boşanmanın gerçekleştiğini söylüyor. Shanti şok olur. Nirmala yasal olarak kendi kocası olduğunu söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın