Kanal 7’de İki Yeni Pakistan Dizisi Başlıyor!

yeni pakistan dizileri

Hint Dizilerinden Sonra Pakistan Dizileri Hayatımıza Giriyor!

Merhaba dizi severler. Kanal 7’den iki yeni dizi haberi geldi. Biliyorsunuz ki Kardelen dizisi ve Benimle Kal final yapıyor. 14 Ağustos Pazartesi günü Benimle Kal dizisine veda ediyoruz. Hemen ertesi 15 Ağustos Salı günü de çok beğenilen Kardelen dizisinde final bölümüne ulaşıyoruz. Bu arada Kardelen dizisi 22 bölümlük bir dizi olmasına rağmen çok sevildi. Bir an da istenileni elde etmiş olacak ki kanal iki Pakistan dizisiyle daha giriş yapmaya karar verdi. İşte ilk dizimiz;

Seni Kalbime Yazmışlar

Seni Kalbime Yazmışlar – Yeni Pakistan Dizisi

Benimle Kal dizisinin final yapmasının ardından ekranda kalan boşluğu Seni Kalbime Yazmışlar dolduracak. Dizinin orijinal adı “Aye Musht-e-Khaak”. Feroze Khan ve Sana Javed başrolde. “Ateist ve dindar bir kızın hikayesi”

Hayata karşıt yaklaşımları olan birbirinden tamamen farklı iki kişinin bir araya gelmesi ve doğruluk yolunun yanlışlara galip gelmesi. Mustajab hayatta mantıklı bir bakış açısına sahip, planlamaya inanan bir gençtir. Aynı zamanda kadere inanmayan, atesit ve savurgan bir karakterde. Öte yandan Dua, kadere kesin bir inancı olan iyi kalpli bir kızdır. Güçlü değerleri ve ahlakı yaşam kararlarında kendinden emin ve kararlı olmasını sağlar. Mustajab Dua’ya aşık olduğunda, Dua’nın hayatında işler şaşırtıcı bir hal alır ancak Dua aynı duygulara karşılık vermeyi reddeder. Reddetmeye alışık olmayan Mustajab, Dua’ya olan düşkünlüğü kısa sürede saplantıya dönüşür. Bir dizi yalan ve aldatma devam ederken, Mustajab aşkla inatçılığı ayırt etmeyi unutur.

Dizinin yapımcılığını Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi üstleniyor.

Yıldızlarla dolu kadroda Mustajab rolünde Feroze Khan

Dua rolünde Sana Javed

Dayaan rolünde Asad Siddiqui,

Imaam Sahib rolünde Shabbir Jan,

Sajjad rolünde Shahood Alvi,

Shakeela rolünde Iffat Omar,

Nimrah rolünde Sadaf Ashan,

Abida rolünde Ayesha Gul ve Shajeer Uddin rolünde yer alıyor.

Sauleha, Tabeen rolünde Namrah Shahid,

Taqi rolünde Danial Afzal,

Saima rolünde Shiza,

Sadaf rolünde Hira Umer,

Javeria rolünde Ellie Zaid,

Shah Saleem rolünde Shah Jee.

Dizinin orijinali 36 bölümden oluşuyor. Bizde 18 bölüme kadar düşecek gibi duruyor.

Kader İsterse

Kader İsterse – Yeni Pakistan Dizisi

Kardelen dizisinden doğan boşluğu Kader İsterse dizisi dolduracak. Kader İsterse dizisinin orijinal adı “Mushkil “

Mushkil’in dramatik anlatısında aşk ve gerilim, intikam ve duygular var. Başrol oyuncuları Saboor Aly, Khushal Khan ve Zainab Shabbir, aşk üçgeni oluşturacak.

Mushkil, çok sayıda zorlukla yüz yüze geldiklerinde sınanacak olan en iyi iki arkadaş Sameen ve Hareem arasındaki dostluğu anlatıyor. Mütevazi bir geçmişe sahip olan Sameen, aile değerlerini anlayan ve saygı duyan genç ve saf bir kızdır. Birlikte üniversitede okuyan Sameen ve Hareem, birbirlerinin sır saklayıcılarıdır. Hareem, meslektaşlarından biri olan yakışıklı, genç Faraz’a tek taraflı aşıktır, ancak Hareem’in duygularından habersizdir. 

Hareem’in ailesinin ani bir karar vermesi ve Faraz’ı kazanma takıntısı birkaç yanlış anlaşılmaya yol açınca işler şaşırtıcı bir hal alır. Sameen’in en iyi arkadaşına yardım etme niyeti, kendine olan saygısını kurtarmak zorunda kaldığı yerde başını daha da belaya sokar. Sameen yanlış anlaşılmaları giderebilecek mi yoksa Hareem intikam almakta çok mu ileri gidecek? İkisi arasındaki bariz farklara rağmen Sameen ve Faraz birbirlerini anlayabilecek midir? Hareem’in intikam dolu hareketlerine rağmen Sameen, Faraz’la olan ilişkisini kurtarmayı başarabilecek mi?

Başrol oyuncuları Humayoun Ashraf, Saboor Aly, Shagufta Ejaz, Zainab Shabbir, Khushal Khan, Behroz Sabzwari, Qudsia Ali yer alıyor.

Mushkil Dram Oyuncuları

 • Saboor Ali Sameen olarak
 • Humayun Eşref Asfand olarak
 • Zainab Shabbir Hareem olarak
 • Khushaal Khan Faraz olarak
 • Esad olarak Haris
 • Marium olarak Laila Wasti
 • Behroze Sabzwari ilyas olarak
 • Shagufta Ejaz Haleema olarak
 • Arif olarak Kashif Hussain
 • Saife Hassan İbrahim olarak
 • Rashid Farooqui Faheem olarak
 • Ismat Zaidi Saghira olarak
 • Rashida Tabassum Mehnaz olarak
 • Amrah Kazi Anita olarak
 • Aneela olarak Qudsia
 • Hareem Sohail Iqra olarak
 • Nasreen John Nasreen olarak
 • Rukhsana olarak Majda Hameed

Dizinin orijinal bölümü 49, biz de ise 24 bölüm kadar sürebilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.