Kan Çiçekleri 90. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Nisan Cumartesi)

kan-çiçekleri-90

Dilan Hafızasını Kaybedecek mi?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde gelen tanıtım kafaları karıştırdı. Oldukça sakin bir tanıtım izlerken sonunda Dilan’ın yerde yattığını başından yaralandığını gördük! Dilan’a bunu yapan kim ve Dilan’a ne olacak? Kan Çiçekleri 90.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 90. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Nisan Cumartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 90. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 90. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 90 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 90. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 90
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 90 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde yine Baran’ın tripli hallerini izledik. Soğuk, inatçı yüzü gülmeyen ve agresif… Dilan yine Baran’a ulaşmaya çalışıyor. Baran evdeki herkesi kırıp döktüğünün farkında…

Tanıtımda Dilan’ın sevdiğini kaybettikten sonra değerini anladığına dair cümle kuruyor. Sonrada Dilan’ı yerde yatar buluyoruz. Höh gene Dilan’ın başına ne geldi demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Bu kızın peşinde sürekli Derya kötülük yapıyor ve cezasını almıyor. Kız sürekli enseden ve baştan darbeyi aldı. Sonuç hiçbir şey olmadı! Şimdi yine Derya cezasız kalıp Dilan hayatın akışında devam ederse saçmalık olur. Bu kadar darbeye ya hafıza kaybı yaşayacak ya da Derya hapsi boylayacak.

Derya ise Fırat’ın doldurmalarına dayanamadı. Konakta Azade ve Dilan’ın arasının düzeldiğini, Dilan’ın konağın hakimiyetini ele geçirdiğine dair bilgiler öğrendi. Bunun sonunda Dilan’a saldırmış olabileceğini düşünüyoruz. Yani bu Derya’da Baran’ın kollarını açıp ona geleceğini mi düşünüyor. Bu olaydan sonra Azade Derya’yla iletişimini koparabilir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 90.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Nisan Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 90 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir