Kan Çiçekleri 86. Bölüm Fragmanı İzle – ( 25 Nisan Salı)

Kan-Çiçekleri-86

Baran ZEHİRLENDİ! Derya Giderken Son Golünü Attı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Derya evden kovuldu. Gerçekler açığa çıktı. Derya evden ayrılırken çaya zehir kattı. Çayı alan ise Baran oldu… Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 86. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 86. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 86. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 86 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 86. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 86
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 86 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Dediğimiz gibi haftanın sonunda Derya’nın foyasının açığa çıkacağı belliydi ve öylede oldu. Derya evden atıldı. Baran, Derya’nın cezasını Dilan’ın kesmesini istedi. Derya’nın yeri parmaklıklar ardıydı ama o sadece evden kovuldu.

Derya bu hırsla yaptığı kötülüklerin farkında olmadan zarar vermeye devam ediyor. Evde pasaport unuttuğu yalanıyla eve girip son kozunu oynadı. Çaya zehir kattı ve onu alan ise Baran oldu.

Çayı içtikten sonra Baran kendinden geçer. Ayılıp bayılmaya, ter atmaya ve denge kaybı yaşar. Yanında Dilan bu anlara şahit olurken oldukça korkar. Birden bire Baran’a olanlar onu korkutur.

Baran’la yakından ilgilenen Dilan olur. Yanı başında sabahlara kadar nöbet tutar.

Azade ise kendi cezasını vererek memlekete dönme kararı alır. Bu kararında Baran’ın rahatsızlığı öne geçebilir. Daha sonrasındaysa Baran gitmesine engel olabilir.

Derya ise yine ucuz kurtulmuşken başını belaya sokar. Dilan yerine Baran’ı zehirlenmiş üstelik ne zehirlenmesi olduğununda ortaya çıkacağını öğrenip iki ayağı bir pabuca girer. Bu kadın akıllanmaz!

Ali kafadan darbeyi aldı. Kesin hafızası yerine gelecek…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 85.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 85 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…
 • Esaret 218. Bölüm Fragmanı – Esaret 29 Kasım Çarşamba
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını yaktı! Bakalım Esaret 218.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir