Kan Çiçekleri 86. Bölüm Fragmanı İzle – ( 25 Nisan Salı)

Kan-Çiçekleri-86

Baran ZEHİRLENDİ! Derya Giderken Son Golünü Attı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Derya evden kovuldu. Gerçekler açığa çıktı. Derya evden ayrılırken çaya zehir kattı. Çayı alan ise Baran oldu… Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 86. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 86. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 86. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 86 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 86. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 86
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 86 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Dediğimiz gibi haftanın sonunda Derya’nın foyasının açığa çıkacağı belliydi ve öylede oldu. Derya evden atıldı. Baran, Derya’nın cezasını Dilan’ın kesmesini istedi. Derya’nın yeri parmaklıklar ardıydı ama o sadece evden kovuldu.

Derya bu hırsla yaptığı kötülüklerin farkında olmadan zarar vermeye devam ediyor. Evde pasaport unuttuğu yalanıyla eve girip son kozunu oynadı. Çaya zehir kattı ve onu alan ise Baran oldu.

Çayı içtikten sonra Baran kendinden geçer. Ayılıp bayılmaya, ter atmaya ve denge kaybı yaşar. Yanında Dilan bu anlara şahit olurken oldukça korkar. Birden bire Baran’a olanlar onu korkutur.

Baran’la yakından ilgilenen Dilan olur. Yanı başında sabahlara kadar nöbet tutar.

Azade ise kendi cezasını vererek memlekete dönme kararı alır. Bu kararında Baran’ın rahatsızlığı öne geçebilir. Daha sonrasındaysa Baran gitmesine engel olabilir.

Derya ise yine ucuz kurtulmuşken başını belaya sokar. Dilan yerine Baran’ı zehirlenmiş üstelik ne zehirlenmesi olduğununda ortaya çıkacağını öğrenip iki ayağı bir pabuca girer. Bu kadın akıllanmaz!

Ali kafadan darbeyi aldı. Kesin hafızası yerine gelecek…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 85.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 85 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın