Kan Çiçekleri 41. Bölüm Fragmanı İzle – 31 Ocak Salı Fragmanı

kan çiçekleri 41

Kan Çiçekleri’nde Azade Gerçeği Öğrendi!

Kan Çiçekleri 41.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Ocak Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 40.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 40.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 41.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 41.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 41 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında işler yine tam düzelmeye başladı derken Azade konaktaki sırrı öğrendi. Bu sır tahmin ettiğiniz gibi Dilan’ın Baran’da bıraktığı hançer yarası.

Dilan zor durumda! Geçmiş özetlerimizde Azade’nin gerçekleri öğreneceğinden bahsetmiştik. Nitekim olanlar oldu. Azade Barna’ın göğsüne saplanmış hançerin sorumlusunu öğrendi. Bu gerçek Azade’yi çılgına çevirdi. Çünkü Dilan Azade açısında tam bir beladan ibaret. O geldiğinden beri konakta kan ve acı eksik olmuyor.

Tıpkı dizinin adı gibi Dilan tam bir kan çiçeği. Güzelliğinin yanı sıra acıyı da içinde barındırıyor. Baran her ne kadar Azade’nin karşısında durmaya çalışsa da bunu başarması çok zor. Azade namludan çıkmış bir kurşun gibi ve gideceği yön Dilan’ın tam kalbi!

Dilan kovulacak! Tüm bu olanları düşünürsek Azade’nin Dilan’a zarar vermek isteyeceğini kolaylıkla tahmin edebiliriz. Dilan ise büyük bir pişmanlık içinde. Baran’ın tüm iyi niyetine ihanet ettiğini düşünüyor. Bu yüzden karamsarlıkla karşı karşıya.

Ancak işler böyle devam etmeyecek. Baran yine sorumluluğu üstlenecek. Sorunları çözmek için elinden gelen her şeyi yapacak.

Kan Çiçekleri 41.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 31 Ocak Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Önce Azade ile olan sorunları çözmeyi deneyecek. Ardından Dilan’ın bu konaktaki yerini tekrar sağlamlaştırmak isteyecek. Tüm bunlara rağmen Dilan’ın özgüvenini kazanması için bir şeylerin olması gerekli.

Burada tahminimiz Dilan’ın bir sır perdesine dönen Cihan meselesini açıklığa kavuşturması. Dilan bunu sağlarsa eğer hem konaktaki itibarını geri kazanacak hem de kötülere ağızlarının payını verecek! 

KAN ÇİÇEKLERİ 41.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir