Düşman Başına 187. Bölüm Özeti – 31 Aralık Cumartesi

Düşman Başına 187

Düşman Başına 187. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 187. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 187. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 187.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 187.bölümde neler olacak? Düşman Başına 187. bölüm özetinde Shivam ringe çıkıyor. Öte yandan Preeti ise Nandu’nun elinden nasıl kurtulacağını düşünür. Düşman Başına 187.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 187.bölümde Nandu, Preeti’yi annesinin evinde yakalamış hızlı adımlarla kalkıp gitmeleri gerektiğini söylemişti. Pari gelir ve onları durdurur. Ardından Nandu’ya iyi oyunculuk sergilediği söyler. Nandu’nun herkesin içinde iyi ama Preeti’ye kötü davrandığını anlatır. Preeti ağlayarak Nandu’nun kendisini öldüreceğini onunla göndermelerini istemez. Shanti ise onları susturur. Tüm olanlardan sonra Nandu’nun Preeti’yi kabul ettiğini hala ona karşı kötü davrandıklarını savunur. Shanti, Pari’nin neden sürekli Preeti’nin etrafında olduğunu sorgular. Nimmi ise Pari’nin Preeti’yi doldurduğunu anlatır. Pari suç bastırarak kimsenin onu sevmediğini söyleyerek ayrılır. Sarla da Kuşya’ya kızar.

Pramad’un tuttuğu kadın Sarla ve Pari ile çarpışır. Kadın yere mücevher çantasını düşürür. Pari ve Sarla’nın gözü yerinden çıkar. Ayak üstü kadınla arkadaş olurlar. Kadın yeğeninin yanında kaldığını söylerken Pari’nin ilgisini çeker. Sarla ve Pari’yi çaya davet eder.

Nandu ise Preeti’yi sürükleyerek eve getirir. Onu zorla karısı yapacağını söyler. Nandu eline sopa alınca Preeti çığlık atmaya başlar.

Pari ve Sarla, Pramod ile tanışır. Pramod kendisini Varun olarak tanıtır. Pari onunla sohbet etmeye başlar. Pari ve Sarla, Varun (Pramod) konusunda hayallere dalar. Sarla hala Pari’nin Sujeev ile evli olduğunu hatırlatır. Pari, Sujeev’i deli olduğu için pek kafasına takmaz. Sarla, Pari’nin dış görünüşünü değiştirmek içi para verir.

Sarla ise hala uslanmaz. Preeti’yi hallettikten sonra sırada Nimmi vardır. Varun konusunda uşya’yla konuşacak ve Nimmi konusunda hayallere kapılmasını sağlayacaktır. Ama sonunda Varun ve Pari’nin evleneceğini ve Shanti Sadan’dakilerin üzüleceğini hayal eder.

Düşman Başına 187. Bölüm Özeti – 31 Aralık Cumartesi

Riya ise evine döner. Shanti’nin aklında hala Shivam’ın paraları nereden bulduğu vardır. Shivam yeni işinden Riya’ya bahseder. Riya bu konuda Shivam’ı desteklemez. Ama Shivam hayallerinden bahsedince Riya onu desteklemek zorunda kalır. Shanti ise bunu duyar. Shivam’ın gece nerede çıkacağını öğrenir. Shivam tüm bunları Shanti’den saklamasını ister. Shanti tüm işleri Riya ve Nimmi’ye bırakarak Kuşya’yı da alıp yola çıkar.

Riya, Nimmi’den Shanti ve Kuşya’nın nereye gittiğini öğrenir. Gittikleri yerin Shivam’ın ringe çıkacağı yer olduğunu anlar. Hemen yola koyulur.

Sarla ve Pari’de Varun’un gözüne girebilmek için fakir insanları tapınağa çağırırlar. Ardından Varun’un halasını Ve Varun’u oraya davet ederler. Varun’un burada konuşma yapabileceğini söylerler. Varun’un siyasetle ilgilendiğini öğrenmişlerdir. Pari orada dans ederken Varun’un kolları arasına düşer.

Düşman Başına Bölüm İzleme Linki

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir