Kan Çiçekleri 19.Bölüm Fragmanı – 30 Aralık Cuma

kan çiçekleri 19

Azade Baran İle İlgili Gerçeği Öğrendi!

Kan Çiçekleri 19.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Aralık Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Dilan’ın aklı Baran konusunda karışmaya başlıyor. Kan Çiçekleri 19.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 19.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 19.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 19.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Hasan’ın oyunlarından bahsetmiştik. Hasan bir yandan Cihan’ı bir yandan da Azade’yi dolduruşa getirmişti. Cihan konusunda başarılı olan Hasan Azade konusunda pek istediğini elde edememişti. Ancak Hasan vazgeçmiyor. Azade’yi kışkırtmak için çok büyük bir koz elde etti ve bu fırsatı kaçırmayacak. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran’ın aklını aldı! Hasan’ın kirli oyunlarına geçmeden önce Baran ve Dilan cephesinde neler yaşanıyor ona bir değinelim. Konakta iki şer ebesi var. Bunlardan biri bildiğiniz üzere Hasan. Diğer ise Derya! Baran’ı elde etmek için her şeyi yapmaya hazır olan Derya oyunlarına başladı. Ancak Derya bu konuda oldukça beceriksiz. Dilan’ı alt etmek için ne yaparsa yapsın hepsi elinde patladı.

Baran’ın Dilan’a bakışları ise Derya’yı asıl bitirecek şey. Çünkü Derya gerçeği gören şu an için tek isim. Derya’nın gördüğü gerçek Baran ve Dilan arasında yaşanan yakınlaşma. Ve her geçen gün bu yakınlaşma daha da ilerliyor. Masada birbirine çarpan eller. Dilan’ın bir masal prensesi gibi olan güzelliği. Derya ne yaparsa yapsın bu aşkın önüne geçemeyeceğini görecek!

Hasan bombayı patlattı! Diğer tarafta ise Hasan durmak bilmiyor. Azade’yi Baran’a karşı doldurmak isteyen Hasan beklenmedik bir cevapla karşılaşmıştı. Bu cevap Azade’nin ne olursa olsun Baran’ı bu konağın başı olarak görmesiydi. Ancak Hasan’ın bu kez söyleyecekleri bu durumu sarsabilir.

Kan Çiçekleri 19.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Aralık Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Bunun ne olduğunu elbette hepiniz tahmin ediyorsunuzdur. Bu gerçek Baran’ın Cevdet için yaptığı fedakârlıklar. Ve Baran’ın herkesten saklamaya çalıştığı kan verme olayı. Baran bu konuda Dilan’ı sert bir dille uyarmıştı. Ancak Hasan şeytanın ta kendisi. Ve onun öğrenemeyeceği hiçbir şey yok. Elbette Azade bu durumla yüzleşince büyük bir şok geçirecek. Azade’nin ne yapacağı ise merak konusu! Bizim tahminimiz Azade’nin bu durumu şimdilik sineye çekeceği yönünde. Ancak Hasan kıvılcımı bir kere yaktı. Ve gelecek bölümde çıkacak yangın tüm konağı saracak gibi gözüküyor. Baran oldukça zor duruma düşecek!

Kan Çiçekleri 19. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 209. Bölüm Fragmanı – Esaret 16 Kasım Perşembe
  Esaret 209.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 209.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 16 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 209.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 16 Kasım Perşembe yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 209 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba
  Esaret 208. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Kasım Çarşamba Orhun Şimdi Çok Öfkelendi! Esaret 208.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 208.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 15 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 208.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 15 Kasım Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 208 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim Perşembe
  Esaret 179. Bölüm Fragmanı – Esaret 5 Ekim PerşembeEsaret 179.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 179.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 5 Ekim Perşembe günü 179 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 179.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 179 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba
  Esaret 178. Bölüm Fragmanı – Esaret 4 Ekim Çarşamba Hira Aslı’nın Gazına Geldi! Elektroşok Deneyecek! Esaret 178.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 178.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 4 Ekim Çarşamba günü 178 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 178.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 4 Ekim Çarşamba yaşanacaklar…Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 178 bölüm izleme detayları sizlerle.
 • Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı
  Esaret 177. Bölüm Fragmanı – Esaret 3 Ekim Salı Konakta Romantik Anlar! Esaret 177.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 177.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 3 Ekim Salı günü 177 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 177.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 3 Ekim Salı yaşanacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir