Kan Çiçekleri 19.Bölüm Fragmanı – 30 Aralık Cuma

kan çiçekleri 19

Azade Baran İle İlgili Gerçeği Öğrendi!

Kan Çiçekleri 19.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 30 Aralık Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Dilan’ın aklı Baran konusunda karışmaya başlıyor. Kan Çiçekleri 19.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 19.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 19.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 19.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Hasan’ın oyunlarından bahsetmiştik. Hasan bir yandan Cihan’ı bir yandan da Azade’yi dolduruşa getirmişti. Cihan konusunda başarılı olan Hasan Azade konusunda pek istediğini elde edememişti. Ancak Hasan vazgeçmiyor. Azade’yi kışkırtmak için çok büyük bir koz elde etti ve bu fırsatı kaçırmayacak. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Baran’ın aklını aldı! Hasan’ın kirli oyunlarına geçmeden önce Baran ve Dilan cephesinde neler yaşanıyor ona bir değinelim. Konakta iki şer ebesi var. Bunlardan biri bildiğiniz üzere Hasan. Diğer ise Derya! Baran’ı elde etmek için her şeyi yapmaya hazır olan Derya oyunlarına başladı. Ancak Derya bu konuda oldukça beceriksiz. Dilan’ı alt etmek için ne yaparsa yapsın hepsi elinde patladı.

Baran’ın Dilan’a bakışları ise Derya’yı asıl bitirecek şey. Çünkü Derya gerçeği gören şu an için tek isim. Derya’nın gördüğü gerçek Baran ve Dilan arasında yaşanan yakınlaşma. Ve her geçen gün bu yakınlaşma daha da ilerliyor. Masada birbirine çarpan eller. Dilan’ın bir masal prensesi gibi olan güzelliği. Derya ne yaparsa yapsın bu aşkın önüne geçemeyeceğini görecek!

Hasan bombayı patlattı! Diğer tarafta ise Hasan durmak bilmiyor. Azade’yi Baran’a karşı doldurmak isteyen Hasan beklenmedik bir cevapla karşılaşmıştı. Bu cevap Azade’nin ne olursa olsun Baran’ı bu konağın başı olarak görmesiydi. Ancak Hasan’ın bu kez söyleyecekleri bu durumu sarsabilir.

Kan Çiçekleri 19.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 30 Aralık Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Bunun ne olduğunu elbette hepiniz tahmin ediyorsunuzdur. Bu gerçek Baran’ın Cevdet için yaptığı fedakârlıklar. Ve Baran’ın herkesten saklamaya çalıştığı kan verme olayı. Baran bu konuda Dilan’ı sert bir dille uyarmıştı. Ancak Hasan şeytanın ta kendisi. Ve onun öğrenemeyeceği hiçbir şey yok. Elbette Azade bu durumla yüzleşince büyük bir şok geçirecek. Azade’nin ne yapacağı ise merak konusu! Bizim tahminimiz Azade’nin bu durumu şimdilik sineye çekeceği yönünde. Ancak Hasan kıvılcımı bir kere yaktı. Ve gelecek bölümde çıkacak yangın tüm konağı saracak gibi gözüküyor. Baran oldukça zor duruma düşecek!

Kan Çiçekleri 19. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir