Kan Çiçekleri 159. Bölüm Fragmanı İzle – 6 Ekim Cuma

Kan Çiçekleri 159

Sabiha Dediğini Yaptı! Varan’ı Vurdu…

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Dizide kaos dinmiyor. Dilan, Baran’a kıyamadı ve bu kez Sabiha’yı dinlemedi! Sabiha ise Dilan’ın gözünü korkutmak için Baran’ı vuruyor!  Kan Çiçekleri 159.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Kan Çiçekleri 159. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 6 Ekim Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 159. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 159.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 159 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

kan çiçekleri 159
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 159 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Sabiha sınırları zorluyor. Adeta dediğimi yaparım dercesine gözünü kırpmadan Baran’ı vurdurttu. Dilan kıyamadı ve Baran’ı lansmanda zor duruma sokmamak için buna engel oldu.

Dilan bu yaptığını anlaşılan misliyle ödeyecek! Dilan’ı kıvama getirmek için gözünü korkutmak için bu yolu seçti. Şimdi Dilan ya küllerinden doğacak ya da Sabiha’ya boyun eğecek!

Gül Sabiha’nın Dilan’ı Tehdit Ettiğini Gördü! Yine önümüzde iki seçenek var. Gül gözünü karartıp Baran’a her şeyi anlatacak ya da Baran’ın vurulmasıyla işlerin ne kadar ciddi olduğunu görüp geri çekilecek…

Bizce bu işin sonunda Baran ve Dilan birleşip ters köşe yaparak Sabiha’ya oyun oynayacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 159.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 6 Ekim Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 159 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 15.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 15. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 15. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 15.bölüm özetinde Savi, Sonam tarafından yıldız fallarının değiştiğini öğrenir. Yine de kız kardeşini savunmaya devam eder. Her Halimle Sev 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 17.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 17. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 17. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 17.bölüm özetinde Naurez ve Meryem’in evliliği onaylanır. Meryem ise Azra’nın gerçek yüzünü görüp ona tokat atar. Öylesine Derin 17.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir