Mutlu Ol 6.Bölüm Özeti – 11 Ekim Çarşamba

Mutlu Ol 6

Hamza’nın Canına Tak Etti! Hena’yla Gizlice Evlendi…

Mutlu Ol 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 6.Bölüm Full İzle.

Mutlu Ol 6.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 6. bölüm özetinde Hala’nın evden kovuluşu Hamza’nın canına tak eder. Hala’nın kolundan tuttuğu gibi onu evlendirmeye götürür. Mutlu Ol 6. bölüm özeti devam ediyor.

Mutlu Ol 6
Mutlu Ol

Pakistan Dizi Özetleri Roomi telefon görüşmelerine Samin olarak devam ettikçe işler ilerler. Karşı taraf artık görüşmek istediğini söyler. Roomi’yi bıraktıktan sonra onunla baş başa kalacağını söyler. Roomi tedirgin olup telefonu kapar. Ertesi sabah hasta numarası yaparak okula gitmek istemez.

Samin’in de serviste uyuyası gelir. Gözün açtığında bilmediği bir yerdedir. Şoföre tokat atıp kaçar ve çevredekilerden yardım isteyerek kaçar. Samin eve vardığında adam onu kovalamaya başlar. Evin önünde kavga başlar. Adam bağırıp çağırır ve ev halkı toplaşır. Adam kızlarının ahlaksız olduğunu kendini kandırdığını söyleyip durur. Evin adamları onu dövmeye başlar. Daha sonra bu şoför babasının Londra da olduğunu yengesinin acımasız zalim biri olduğunu anlatır. Gözler bir anda Hala’ya çevrilir. Şah Cihan bunu Roomi’nin yaptığını anlar. Suç ona kalmasın diye yine Hala’yı dövmeye başlar. Kızın yüzü kanlar içinde kalır. Onu kurtaran Hamza olur.

Hala asla böyle bir şey yapmadığını Roomi’nin yapmış olabileceğini daha önce de bu tarz şeyler yaptığını söyler. Bu Raes’i çileden çıkarır. Kızına iftira atmasını kabullenemez. Hamza ve babaanne ise Hala’yı savunur. Bir telefonu bile olmadığını bu tarz şeyler yapmayacağını söylerler. Ortalık bir anda alev alır. Hamza bu olayı araştıracağını söyler.

Gece yarısı Şah Cihan uyuyamaz ve Hala’yı odasından çıkarır ve eline tutuşturduğu parayla evden kovar. Hala kapı dışarı edilir. Şah Cihan arkasından da Naved’le kaçtığını yazıp not bırakır.

Ertesi sabah Şah Cihan rol keser. Herkes evde Hala’yı aramaya başlar. Onu yine Hamza evin önünde köpeklerden saklanırken bulur. Hala yengesinin onu evden attığını söyler. Hamza eve girince annesinin Hala’ya iftira attığı sözlerini duyar. Hala’yı kolundan tutup eve getirir. Kadınlar yine şoke olurken babaanne bu duruma çok sevinir. Ama evdekiler Hala’yı asla kabul etmiyordur. Hamza’nın canına tak eder. Hala’yı kolundan tutup imamın yanına götürür. Başka birini seviyorsa onunla evlendireceğini söyler. Eğer kimse yoksa onunla evlenmek istediğini söyler.

Hamza ve Hala eve evlenerek döner. Şah Cihan’ın yüreğine iner. Sofia ve Samin ortamı terk eder. Hamza Hala’ya artık babaannesinin değil kendi odasına gitmesini söyler. Babaanne mutluluktan havalara uçar.

Samin kendisini odaya kapar ve her yeri dağıtır. Sinirini eşyalardan çıkarmaya çalışır. Yıllardır Hamza’nın yolunu gözlerken şimdi o evlenmiştir.

Mutlu Ol 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Mutlu Ol 11 Ekim Çarşamba

Hala korkudan Hamza’nın odasında kilitli oturur. Roomi’nde Samin’in odasına giderek onu rahatsız etmeye koyulur. Büyükanne ise Hala için altın mücevherlerini çıkarır.

Şah Cihan yataklara düşmüştür. Başında bekleyen oğluna ayrılmasını söyler. Hala’nın bir erkek arkadaşı olduğunu söylerken Hamza ona inanmaz ve susturur. Şah Cihan bunu ona kanıtlayacağını söyler.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir